Pederasta zabrania posłowi wstępu do sejmu bo jakieś świeczki odpalają?

To są kurwa jakieś jaja? To jest KURWA POLSKI POSEŁ REPREZENTUJĄCY LUDZI!

To nie jest wasz przydupas tylko ludzie.

Miałeś kurwa takie ładne słowa na swoim krzywym ryju o tym jak trzeba teraz mieć szacunek do innych bo to reprezentaci obywateli…

Inna sprawa to ta druga kutwa co ledwo co niedawno była sądzona o zatrzymanie jakiegoś tam rumcu umcu w kościele i jakoś teraz krzywa szmata krzyczy o karze. To rozumiem sama się podda tej samej karze skoro zrobiła o wiele więcej?

Poseł kurwy gasił otwarty ogień i sejm to nie jest miejsce na takie ekscesy.

PROTESTUJEMY !

20
9

Komentarze do "Pederasta zabrania posłowi wstępu do sejmu bo jakieś świeczki odpalają?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W obronie Brauna, demokracji i przedstawicieli ludu trzeba zorganizować protest.

  Widać od kogo reszta ma kasę! Na pewno nie z Polski.

  Śmierdzi mi tu zdradą… Kary więzienia dla PIS, POS, Szymona Kurwowni, i innych pederast brudnych które wycierają sobie brudne pyski, ryje pełne spermy i gówna Polskimi obywatelami i ich demokracją.

  5

  6
  Odpowiedz
  1. Dołączam do protestu, przygotowałem już nawet hasła, które będziemy głosić podążając szlakiem królewskim z ronda Dmowskiego na Wawel:
   Tak!
   Nie!
   Tak!
   Nie!
   Tak!
   Nie!

   Tej siły już nieposczymacie!

   Tak!
   Nie!
   Tak!
   Nie!
   Tak!
   Nie!

   3

   1
   Odpowiedz
 3. Takie zachowanie, czyli rozganianie granicą proszkową to przystoi Zdzichowi w oborze, gdy mu knur chlewik rozdupi i na maciory prośne skoko, a nie posłowi na Sejm.
  Jakoś przez ostatnie 4 lata nie protestował.
  A teraz urządził teatr na cały świat.
  Pogonić dziada.

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Bo to pierdolony atencjusz, który cały swój polityczny dorobek zbudował na takich akcjach. A poglądy ma, że ja pierdolę! Chciałby żeby nas i całą wschodnią Europę zdominowała Rosja i pod jej przywództwem mielibyśmy stworzyć słowiańskie superpaństwo. Jawny ruski pożyteczny idiota. Putin powinien dać mu medal bohatera Rosji. Dupa z niego, nie Polak.

   3

   3
   Odpowiedz
   1. Możesz przedstawić jakieś konkrety odnośnie rosjofilności Brauna? Bo bycie przeciwnikiem Nowej Zielonej Cyberkomuny, zamordyzmu kowidowego, a także bycie przeciwnikiem walczenia z Rosją – choć można uznać, że leży w interesie Rosji, to przede wszystkim leży w naszym interesie i to jest tu najważniejsze.

    3

    2
    Odpowiedz
    1. Wejdź na jego kanał na Youtube i sprawdź sam. Tam jest wszystko. Ale musisz być cierpliwy, parę godzin wyjęte z życiorysu.

     0

     0
     Odpowiedz
 4. Braun to pojeb, co szuka uwagi mediów i nie jest to pierwsza jego akcja w tym stylu, więc komentować nie ma co.
  A co do symboli religijnych: nie powinno być w Sejmie absolutnie ŻADNYCH! Ten krzyż z sali obrad też powinien wylecieć, a kaplicę sejmową zlikwidować. Mało jest w Warszawie kościołów, czy co? Instytucje państwowe powinny być ŚWIECKIE, a religie (wszystkie!) niech wypierdalają do świątyń.
  Amen!

  3

  2
  Odpowiedz
 5. Co? Wytrzeźwiej i napisz jeszcze raz.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. I dobrze, że mu zakazali wstępu do Sejmu, bo by chodził, uderzał do różnych osób, żeby wymigać się od odpowiedzialności karnej i zawodowej, rozmydlać swój czyn przed kamerami. Tak jak ten przestępca Waldemar Bąkowski (były PiSowiec), który ciągnął psa za samochodem, powinien być tymczasowo aresztowany a jest na wolności.

  Krzysiek, prawiczek, 31 lat

  1

  2
  Odpowiedz
  1. A co ma piernik do wiatraka, chuju? Porównujesz znęcanie się nad zwierzęciem do rozjebania jakiegoś badziewia, które w ogóle nie powinno się w sejmie znajdować? Świece do synagogi albo do ambasady Izraela, tam mogą nawet wsadzać je sobie w dupy, ich sprawa.
   Nie jesteś zbyt mądry, piździelcu.

   4

   0
   Odpowiedz
 7. Muszę przyznać że szambo antysemickie wybiło bardzo po tym czynie. Powinno się Brauna izolować w tym zakładzie dla bestii do końca życia, żeby jego wyznawcy go dalej nie małpowali. Już we Wrocławiu jakieś matoły wywrócili menorę na kanwie tego zdarzenia w Sejmie.

  Krzysiek, prawiczek, 31 lat.

  2

  3
  Odpowiedz
 8. Aż się nasuwa pytanie, komu służy Szymon Hołownia. W momencie gdy prawdziwi Polacy protestowali przed TVP, on odpalał świecę z okazji żydowskiego święta, a polski poseł nie mógł w tym czasie wejść do sejmu. To dopiero jest skandal a nie zgaszenie świeczek na świeczniku.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. „Prawdziwi Polacy”? Hahaha! Raczej garstka fanatyków z Gazety Polskiej i paru dziennikarzy co im żal odrywać się od koryta.

   0

   2
   Odpowiedz
 9. Naprawdę trzeba wyjść na ulicę. Ta hołota tylko tego się obawia. Inaczej wydymają nas bez mydła. Będziemy spieprzać przed imigrantami z nożami. Zobaczcie.

  0

  0
  Odpowiedz