Piekło mężczyzn

Nie mogę już czytać tego ciągłego pierdolenia o tym, że kobiety złe, do niczego się nie nadają i nic nie muszą robić xd Co się stało z chujnią? Kiedyś ludzie opisywali naprawde poważne życiowe chujnie, które się z przyjemnością czytało. Teraz zleciała się banda jakiś inceli i przegrywow i co drugi wpis jest o tym, że kobiety są chujowe. Bazują na kilku pojedynczych przypadkach czy obserwacjach i wrzucają wszystkie do jednego worka, bez wyjątku. Może najpierw warto przyjrzeć się swojej osobie? Skoro tak bardzo nienawidzicie kobiet to zostańcie gejami i po kłopocie xd nie dociera do was, że kobiecy mózg różni się od męskiego a kobieta i mężczyzna są po to by się uzupełniać właśnie przez te różnice. No, ale nie to mężczyźni są ponad a baba to tylko kawałek mięsa z wodą zamiast mózgu. Są tępe Karyny na tym świecie, ale również wartościowe kobiety, tylko ich nie zauważacie i skupiacie się na tych pierwszych żeby tylko mieć się na co pożalić. Poza tym tępych facetów też na tym świecie nie brakuje, więc skończcie te swoje pierdo lamento.

15
7

Komentarze do "Piekło mężczyzn"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak jestem Incelem i huj ci do tego Beciaku, simpie.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Rozumiem, że posiadanie szacunku do drugiego człowieka jest simpieniem? Dobrze wiedzieć

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Jakbyś przepuścił dziewczynę w drzwiach albo powiedział sąsiadce dzień dobry to jesteś chuj i pantoflarz.

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Nawet najmadrzejsza kobieta na świecie jest glupsza od glupiego faceta. I chuj. Poza tym, wy sie same suki wywyższacie

  4

  2
  Odpowiedz
 4. Mój facet wchodzi do ubikacji, podnosi deskę, załatwia się, myje ręce i wychodzi. Ja wchodzę do ubikacji, opuszczam deskę, załatwiam się, myje ręce i wychodzę. Raz mnie tylko opierdolił, że nie jest – jak on to ujął – „operatorem deski klozetowej” po tym jak mu kazałam opuszczać po sobie deskę.
  Tak to działa, tak się właśnie uzupełniamy.
  Pozdrawiam, Beata.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdolisz sam, bo z Agatą cię rzadko widuję. Pewnie masz jej w domu dosyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zapomnialas podpisu:
  tepa Karyna

  0

  2
  Odpowiedz
 7. Taaa. Czemu dawno temu nie zostałem pedałem… Teraz mam dosyć kobiet w tym swojej żony. Taak Jestem przegrywem…
  Same se budujcie domy, urządzajcie w nich swe zasrane gniazdka i same sobie w nich gnijcie. I to ciągłe pierdolenie, że coś nie pasuje. Właśnie zaczynam urlop i sam wyjeżdżam. Bez czajenia aię na lisa. Bez jebanych kolacyjek itd. Mam już to gdzieś. Nie pasowało tu chu. Same sobie siedźcie. W dupach się księżniczkom poprzewracało. Czekajcie na swoich rycerzy resztę życia. Niech Ken was zapyla – tak ten z wielkiego ekranu.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Ta baba obok to straszna karyna, nie to co ja, ja jestem inna niż wszystkie – pomyślało naraz dziesięć kobiet stojących obok siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. „hahah co to za pizda, widziałeś gościa? Dwie lewe ręce pewnie do roboty. Po czym wsiadł do samochodu i wrócił na piętro do rodziców” – Uczyniło 3/4 chłopaków z miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców.

   0

   1
   Odpowiedz
 9. Kurła…
  To tutaj miałem zamieścić komentarz:
  „O kobietach się nie wypowiem.
  Po prostu nie spotkałem tej odpowiedniej”.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Znalazłem w internecie na pewnym popularnym portalu społecznościowym filmik w którym pewien facet wyjaśniał takie rzeczy jak:
  podejmowanie pracy, zarobki, znajdowanie dziewczyny…
  I przy tym obrażał bogu ducha winnych prawiczków wyzywając ich oraz wytykając im to, że swój czas spędzają na graniu w gry komputerowe, ewentualnie rozwijanie swoich zainteresowań i pasji udzielając się w internecie.
  Mój komentarz (nigdy nie opublikowany):
  Ciekawe czy jakby nie zaruchał to czy też by miał tyle do powiedzenia.

  Dziękuję za uwagę.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. To już lepsze te twoje kawały jak komentarze – Cicha Wielbicielka

   1

   0
   Odpowiedz