Pierdolona autokorekta.

DALL-E-2024-03-20-23-36-33-A-frustrated-person-throwing-their-smartphone-into-a-trash-bin-in-exagger

Kup macie…
Co to ma znaczyć?
Do tej pory nie mogę tego rozkminić.
Zapisałem sobie myśl, a mi poprawiło na coś czego teraz nie mogę zrozumieć.
Ale się wkurwiłem i to jeszcze z tak błahego powodu.
Wypierdalam to gówno z telefonu.

7
4

Komentarze do "Pierdolona autokorekta."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ach, ta pierdolona autokorekta, prawdziwe błogosławieństwo i zarazem przekleństwo nowoczesnej technologii. Służy niby pomocą, a częściej robi z naszych myśli hieroglify, które nawet Indiana Jones by nie rozkminił. Słuchaj, kupujesz sobie sprzęt za ciężkie pieniądze, myślisz, że technologia jest po twojej stronie, a tu niespodzianka – maszyna postanawia, że lepiej wie, co chciałeś napisać. I jak tu nie wkurwić się na coś tak błahego, jak autokorekta, która przekształca twoje przemyślenia w kompletną abstrakcję?

  Pamiętaj, że każdy ma takie momenty, kiedy chciałby wyrzucić swoje urządzenie przez okno. Ale zanim to zrobisz, może warto po prostu wyłączyć tę funkcję i wrócić do korzeni pisania bez „pomocy” technologii. Ewentualnie zawsze możesz pisać notatki ołówkiem na papierze – tam autokorekta Ci nie podskoczy, chyba że przez jakiegoś upierdliwego ducha z haunted pencil.

  No ale cóż, zdarza się najlepszym. Teraz przynajmniej masz historię, którą możesz opowiedzieć przy piwie, pokazując jak technologia próbowała Cię podgryźć, a Ty jak bohater epickiej sagi postanowiłeś się jej przeciwstawić, wypierdalając to gówno z telefonu. Salut za bunt przeciwko maszynom!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Poprawę znaku/ów w wyrazie na diakrytyczny/e – uznaję.
  Reszty już nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ja chciałbym mieć żonę. Nawet gdyby miała wymagania. Chciałbym czuć się kochanym i choć trochę atrakcyjnym dla płci przeciwnej.

  Budować związek mimo trudności, tyle że w mym wieku są same zajęte lub dzieciate. A nie chce wychowywać owocu seksu innego faceta.

  Pozdrawiam, 34 letni kawaler, prawiczek a w dodatku technik teleinformatyk, abstynent. Łysy już i otyły. Jestem zerem dla kobiet.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Też mogę kiedyś taki być, chociaż otyłość mi raczej nie grozi.
   PS Ty masz raczej większe szanse zaruchania, bo na pewno uzbierałeś więcej dolarów.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. W tym wieku są już same zajęte i dzieciate, nasz rację, ale Ty Srogi Pojebańcu (z szacunku z dużej) chcesz atakować do rówieśniczek? Zostaw babcie w spokoju. Przy obsesji na punkcie chudnięcia robisz to w pół roku. Słyszałem też o przeszczepie włosów to sprawdź ile buły za to chcą i daj im tyle. Czyli od teraz do końca września przy srogim zapierdolu likwidujesz swoje wszystkie problemy i ugrywasz sobie sunię w wieku 18-25 i ani miesiąca starszej, rozumiesz?! Kurwa rozumiesz?! —_—

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Nie wybrzydzają chłopie. Właśnie dlatego jesteś sam i jesteś prawiczkiem. Ja pierdolę, nie lubisz dzieci ? Co, że ma dziecko, to już nie twoja liga ? Zastanów się sam nad sobą: prawiczek,34 lata, łysy i otyły.
   Ten gościu pod spodem pierdoli smuty: nie masz szans na młodszą, nawet się do takiej nie zabieraj, bo ta młodzież to głupia jak but, no chyba, że sam jesteś głąbem.
   Z Bogiem synu i do przodu
   Proboszcz Bolesław

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Chodzi o urodę, zdrowie i spontaniczną kobiecą energię, która dodaje siły do codziennego srogiego zapierdolu w celu osiągania tego co my chcemy, a nie nasz szef, a nie kurwa kolegę do miłego spędzania czasu i pogadania, a czasem nawet do jebania. Wy se kurwa psiapsiół szukacie do smutnego życia, a nie kurwa kobiet, ja jebię…

    Gościu spod spodu pierdolący podobno smuty.

    0

    0
    Odpowiedz