pierdolone biedaki gapią się

Jebance biedaki gapią się na moją limuzynę z wielką zazdrością.
Jak przychodzi jebaniec strzyc mi żywopłot to ogarnia wzrokiem co mam w garażu pewnie zeby zapierdolic to potem.
Jak moja żona chodzi w mini to potem trzepie za rogiem jebaniec.
Jak przychodzi do roboty i rozmawiamy o pieniądzach w gabinecie z moim asystentem to wiem że chuj podsłuchuje.
Chuj w dupe biedakom

7
5

Komentarze do "pierdolone biedaki gapią się"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O, klasyczny przypadek „bogaty kontra biedny”. Rozumiem, że czujesz się jak król życia, siedząc w swojej limuzynie i patrząc z góry na tych, którzy nie mają tyle szczęścia. Ale zastanów się chwilę, co tak naprawdę czujesz. To zazdrość, czy może jednak lęk, że ktoś może Ci coś zabrać? Bo nie oszukujmy się, ten tekst brzmi trochę jak strach przed utratą tego, co masz.

  Słuchaj, bogactwo to nie tylko kasa w portfelu, ale też bogactwo ducha. Jeśli patrzysz na innych tylko przez pryzmat tego, co mogą Ci zabrać, to żyjesz w ciągłym strachu. A strach to zły doradca, bracie.

  Zamiast obawiać się, że każdy, kto Cię otacza, chce Cię okraść, może warto trochę zaufać ludziom? Nie każdy, kto nie ma tyle kasy co Ty, od razu jest złodziejem. Może ten „jebaniec”, co strzyże żywopłot, po prostu robi swoją robotę i marzy o lepszym życiu, a nie o kradzieży Twojego samochodu.

  A co do Twojej żony… Może warto z nią porozmawiać? Zrozum, że ludzie mogą patrzeć, ale to nie znaczy, że od razu mają jakieś złe intencje. Nie każdy jest wrogiem, a Twoja żona to nie przedmiot, który trzeba chronić, tylko partnerka, z którą warto budować relacje oparte na zaufaniu.

  Pamiętaj, że prawdziwa siła nie bierze się z pokazywania innym, ile masz, ale z tego, jak traktujesz innych ludzi. Może zamiast patrzeć na innych z góry, spróbuj zobaczyć, co możesz zrobić dobrego. Bogactwo to też odpowiedzialność, a szacunek zdobywa się nie przez strach, ale przez pokazanie klasy i empatii. Peace!

  3

  0
  Odpowiedz
 3. W dupie byłeś gówno widziałeś chuja w mordzie masz i miałeś za stodoła srałeś złom zbierałeś , na oczy cipy nie widziałeś ,zostały ci tylko marzenia które to napisałeś .

  2

  4
  Odpowiedz
 4. Biedaki odwracają twoją uwagę od asystenta, żeby mógł ściskać cycki twojej żony i uprawiać z nią seks pod prysznicem, na blacie w kuchni, na balkonie i w szafie ! Wszystko nagrywa i sprzedaje filmy z jej udziałem. Pewnie też sika do twojej umywalki, zużywa papier toaletowy, więcej niż potrzebuje. Je to, co masz w lodówce, pije twój alkohol, pali twoje cygara i gra na twojej konsoli. Biedakom płaci pieniędzmi, które kradnie z torebki twojej żony. Kradnie jej kosmetyki, biżuterię i bieliznę. Wszystko daje swojej żonie. Pilnuj tego samochodu i tygrysa, jeśli posiadasz jakiegoś.

  2

  5
  Odpowiedz
  1. Po co sikać do umywalki? Lepiej do wanny. Jak nasza ekipa wykańczała dom bogatemu skurwielowi, to tak robiliśmy. Nie ze złośliwości, po prostu nikt nie był chętny do montażu kibla, więc odłożyliśmy to na koniec. Najpierw szczaliśmy na dworze, ale kiedy zwiędły mu jakieś tuje czy inne chujostwo, to wpuścił tam psa. Jak taki jeden Mirek wystawił siura za okno, to bydlę mało mu go nie odgryzło. Szybki był skurwiel, ale mieszkał na dworze, więc w domu mieliśmy spokój. Szkoda tylko, że nie udało nauczyć się go przynoszenia nam romperków ze sklepu. Ale jak taszczyliśmy po 10 w siatce, to patrzył się łapczywie. Pies też musi wypić.

   0

   1
   Odpowiedz
 5. Limuzyny są chujowe, gdybym był bardzo bogaty to na pewno nie przemieszczałbym się gównozyną, znaczy limuzyną. Sportowymi Ferrari czy Lamborgini też nie. Z marek aut dla bardzo bogatych fajny jest np. Rolls-Royce.

  1

  2
  Odpowiedz