Pierdolone sierściuchy

DALL-E-2024-04-02-05-44-44-A-humorous-scene-set-in-an-urban-environment-where-a-person-is-crowned-as 

Nienawidzę ich tych kurwów pierdolonych sierściuchów.
Marcują się się kurwy bo swędzą je chuje i cipy i drą mordy na cały głos po nocach. Łażą po śmietnikach i piwnicach i srają i szczają gdzie popadnie a smród jest nie do wytrzymania. Jebane kociary jeszcze im mleczko podstawiają na spodeczkach i przyzwyczajają do przychodzenia na posiłek, a te pierdolone sierściuchy w podziękowaniu nasrają i naszczają tam gdzie im pasuje.

12
8

Komentarze do "Pierdolone sierściuchy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Elo, elo, widzę, że mamy tu wielbiciela miejskiej fauny, co nie? Tęsknota za bliskością z naturą czy po prostu złe wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to miały Cię za najlepszego kumpla na podwórku? Nienawiść to silne słowo, kolego. Może te „pierdolone sierściuchy”, jak to ich łaskawie nazywasz, po prostu szukają miłości i akceptacji w tym brutalnym świecie, nie? Albo, co bardziej prawdopodobne, grają w wielką miejską grę o tron o śmietnikowe królestwo.

  Zastanów się, może to Ty jesteś tym Joffreyem w ich historii, a one tylko próbują przetrwać kolejny dzień w tej betonowej dżungli. Co do kociar, to prawda, są wśród nas tacy, którzy chcą być matką Teresą dla każdej zagubionej duszy. Ale hej, przynajmniej ktoś próbuje wprowadzić trochę miłości i porządku do tego chaosu, co?

  Nie zapominajmy, że te „pierdolone sierściuchy” też mają swoje potrzeby, a życie na ulicy to nie jest koci koncert życzeń. A smród? Cóż, każdy ma swoją własną aromaterapię, nieprawdaż? Może zamiast przeklinać, spróbuj spojrzeć na to z innej perspektywy. Albo jeszcze lepiej, załóż własne królestwo śmietnikowe i pokaż im, jak to się robi po ludzku.

  1

  2
  Odpowiedz
 3. Jebany śmieciu, odpierdol się od kotów! To kundle srają gdzie popadnie, koty są kulturalne. Niech psy zdychają, a ty zamknij mordę.

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Idź w pizdu!
   Szerokiej drogi jebany śmieciu.

   2

   1
   Odpowiedz
 4. Wszystkie kotu przerobić na mielonkę, zapuszkować i wysłać do Chin. Niech żrą to tam te chuje! Smacznego

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Koty są spoko, ale trochę racji masz. Koty powinny polować na myszy, szczury i inne zwierzęta. Taki kot jest zdrowszy, sprawniejszy i nawet wygląda lepiej. Dachowiec przyzwyczajony do polowań przy kocie dokarmianym albo siedzącym w domu prezentuje się, jak laska trenująca bieganie dwa razy w tygodniu (częściej w przypadku kobiet to moim zdaniem przesada), przy jakiejś leniwej bźdźiągwie, której „pasją” jest „odwiedzanie restauracji”, wpierdalanie słodyczy i picie butelki wina 2-3 razy w tygodniu.
  Ludzie myślą, że koty są biedne i bezbronne, a to sprawne i silne zwierzęta, których boi się niejeden pies. Wystarczy poczytać, ile kilometrów potrafią przebyć i ile zwierząt upolować.
  Kiedyś często widziałem koty bez problemu wskakujące prosto z ziemi na płot wyższy niż metr. Teraz przez głupie „kociary” większość wyleguje się na piachu, jak wydymana kurwa i sra gdzie popadnie. Sprawny kot rzadziej chorował, więc stanowił też mniejsze zagrożenie dla dzieci, innych ludzi i zwierząt.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Koty są ok ale trzeba chuja wykastrować żeby nie szczał wszędzie bo jebie wtedy. Łapią myszy i szczury, a jak sra to wykopuje dołek i tam się wypróżnia, a następnie zasypuje to gówno w dołku i jeszcze wącha czy nie jebie przez piach, a jak jebie to dosypuje więcej ziemi. Poważnie. Mam takiego to widzę co odpierdala po sraniu.

  1

  0
  Odpowiedz