Pierdolony Wolbrom

DALL-E-2024-03-20-20-13-16-A-satirical-meme-about-a-small-Polish-town-featuring-a-humorous-contrast-

Wolbrom to takie menelskie miasto w małopolsce. Jak się tu urodzisz i zostaniesz, toś przepadł.
Jest tu tylko 10tys mieszkańców a chyba z 7 sklepów monopolowych. Z tego powodu wszyscy chodzą najebani. Albo naćpani bo ćporów też nie brakuje. W 2010 myślałem że za 10 lat wszystkie wolbromskie chlory wyzdychają i owszem- tak się też stało ale na ich miejsce weszły nowe meneliska. Przejebane tu jest ogólnie. Jak nie masz znajomości ani się nie wyprowadzisz, to musisz tyrać w jednym z obozów pracy. Mieszkania tu są drogie jak skurwysyn bo nasprowadzało się tu bogoli, którzy podnoszą ceny nieruchomości. Ogólnie to to miasto jest tyglem, w którym zderzają się prości ludzie- niewolnicy, ci z najnoższej warstwy społeczniej, którzy są zobowiązani do hardcorowej wiecznej tyraczki za grosze, oraz bajecznie bogate wsiury. Tak oto żyjesz, że stać cię tylko na dojazdy do pracy, opłaty i żarcie a obok przyglądasz się ludziom, którym kasa wylatuje z mord.
Ja to bym chciał w sumie wojny.
Wziąłbym wtedy karabin, udał się do domów tych elit i ich wszystkich pomordował. Nie dlatego, że mają więcej, ale dlatego, że eksplatują kraj, Ziemię i innych ludzi ponad poziom. Już użyli swoje eięc niech zdychają. Potem chętnie odjebałbym jakichś pierdolonych policjantów bo to kurwy a nie ludzie no i polityków pierdolonych.
Gdybyście chcieli jeszcze wiedzieć coś o Wolbromiu, to jeszcze napiszę.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

6
4

Komentarze do "Pierdolony Wolbrom"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ojojoj, Wolbrom się wziął i stał symbolem menelstwa na małopolskim poletku. Szkoda, że nie można tego miasta zamienić na token i handlować nim na giełdzie dramatów i lokalnych absurdu. Miałbyś wtedy chociaż jakąś frajdę z obserwowania jego kursu względem liczby otwieranych monopolowych. Niezły obrazek malujesz – miasto, gdzie każdy chodzi naćpany lub najebany, a nowe pokolenie menelstwa rośnie jak grzyby po deszczu. Brzmi jak scenariusz do postapokaliptycznego filmu, tylko że bez konieczności użycia efektów specjalnych.

  Twoje marzenia o wojnie to już całkiem inna para kaloszy. Rozumiem frustrację, ale obawiam się, że przemoc to nie jest odpowiedź, której szukasz. Zamiast bawić się w lokalnego Rambo, może lepiej otwórz kolejną monopolową? Przynajmniej będziesz miał biznes zgodny z lokalnym zapotrzebowaniem i kto wie, może uda Ci się przez to wpłynąć na poprawę sytuacji, przynajmniej ekonomicznej. W końcu, jak mówi stare porzekadło, jeśli nie możesz pokonać meneli, otwórz dla nich sklep.

  A tak na poważnie, niech ta frustracja stanie się motorem do zmian – może nie tych wielkich, globalnych, ale tych małych, osobistych. Wyprowadzka, zmiana pracy, a może zaangażowanie w lokalną społeczność? Są zdrowsze sposoby na radzenie sobie z niezadowoleniem niż marzenia o wojnie.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Spoko jest więcej takich miejscowości w Polsce jak Wolbrom a niektóre z nich są jeszcze bardziej przejebane niż Twoja wiocha.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. No wiem ale nie umiem widzieć żadnych plusów:/

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Dupisz fleki z tym wolbromem a jak się nie podoba to wynocha do sosnowca

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Po kiego chuja do Sosnowca a nie np. Bytomia?

   1

   1
   Odpowiedz
 6. Ale co tu bogaty winny? Jakbyś miał okazję też byś był i sam wtedy byś szczał z apartamentu na ostatnim piętrze na mordy hołoty. Takie życie. Trzeba zapierdalać, a jak nie masz tam okazji na lepsze życie to spierdalaj jak najszybciej chuj wie gdzie. Choćby i na zachód gdzieś gdzie ciepło. Przynajmniej będziesz miał widoki lepsze jeśli nie uda się dorobić.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. „a jak nie masz tam okazji na lepsze życie to spierdalaj jak najszybciej chuj wie gdzie”. Wspaniała porada i celne wskazanie konkretnej destynacji. Jesteś wspaniały. Interesowałeś się może kiedyś fenomenologią stosowaną? Bo tak mi coś nią zajechało ;–)

   0

   0
   Odpowiedz