PiS-owcy… jak ja ich nienawidzę

Ach PiS-owcy… jak ja ich nienawidzę. Siedzi sobie taki polaczek przed telewizorem, ogląda TVP, i wierzy we wszystko co mu tam wcisną.

Np. że inflacja to wina Putina i Tuska (Putinflacja XDDDD), a nie zjebanej strategii gospodarczej rządu (a właściwie jej braku).
Że w cebuladnii jest zajebiście a za granicą gorzej, że za PiS-u przynjamniej emerytury są, a za PO nie było itp. A ja chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy, czy oni naprawdę myślą, że ich jebane 14-stki i inne dodatki typu 500+ i inne chuje-muje (a co za tym idzie – drożyzna) biorą się z powietrza?
Przecież ta 14-stka to po prostu zwrot podatku z poprzednich 13 i paru innych podatków, a dodając do tego wszechobecną drożyznę (inflację, podatki, ceny gazu, węgla, paliwa itp.) dziadzia i tak wychodzi W CHUJ na minus!
Mam wrażenie, że 95% emerytów i duża część osób poniżej 60 roku życia wykształciła syndrom Sztokholmski w stosunku do rządzących, są jebani w zastawkę krętniczo-kątniczą bez wazeliny przy każdej okazji (podatki, ustawy, kwarantanny itp.) i jeszcze im się to podoba.
Ale najlepsi są i tak ci, którzy nie widzą problemu, ci którzy już teraz nie mają pieniędzy na ogrzewanie, jedzenie a mimo to chodzą i gadają że wszystko jest ok, że ceny węgla, chleba, prądu ich nie dotyczą bo przecież oni nie grzeją węglem tylko kaloryferami, jedzą bułki a prąd mają z gniazdka.
Jedynym promykiem nadziei na przebudzenie jest sroga zima, może jak będą im dupy odmarzać pod 10-cioma kocami o pustym brzuchu to zrozumieją, że jednak nie jest tak kolorowo jak to przedstawia TVP.

Polacy są niestety zbyt ułomni by dostrzec, że akcje takie jak Covid, strajk kobiet, teczka z dowodami ze Smoleńska i rządanie reparacji od Niemiec to tylko zasłony dymne mające za zadanie odwrócić uwagę od chujwej sytuacji w kraju i pozwolić na beskarne przepychanie ustaw cichaczem o 3 nad ranem na ul.Wiejskiej.

A najgorzej wychodzą na tym młodzi, bo albo muszą spierdalać za granicę, albo zostać i wegetować za psi chuj z perspektywą ponad 40 000PLN długu na rzecz spłaty zadłużenia państwa i braku emerytury w przyszłości.

Żeby była jasność, Platforma też jest gównem, ale do AKTUALNEJ sytuacji gospodarczej doprowadził PiS, niestety dla 99% populacji bolandu te dwie partie to jedyni kandydaci na rządzących. Powinniśmy w końcu dać szansę komuś nowemu i przestać taplać się w tym samym gównie od 30 lat.
Niestety jedyną na to szansą jest albo ustanowienie warunków uparawniających do głosowania innych niż 18+ np: minimalnego ilorazu IQ (trzycyfrowe) i podstawowych zdolności matematycznych (logicznego myślenia), albo czekanie aż elektorat zmądrzeje (mało prawdopodobne) lub odwali kitę.

9
1

Komentarze do "PiS-owcy… jak ja ich nienawidzę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgadzam się. Też nie lubię PiS i PO. I UE też nie.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Spierdalajcie jebani konfederaści a od covidu odjeb się bo jest idioto

  2

  2
  Odpowiedz
 4. Polska stacza się do dna od czasu tzw.transformacji i właśnie dotarła do tego dna w dużej części przy pomocy PIS-u ale zostało jeszcze 3 metry mułu więc jest jeszcze dużo do spierdolenia tak aby zniknęła z mapy świata a Naród Polski wymarł.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. „oni naprawdę myślą, że ich jebane 14-stki i inne dodatki typu 500+ i inne chuje-muje (a co za tym idzie – drożyzna) biorą się z powietrza?”

  Szanowny cebulaku,
  nie z powietrza, tylko rząd daje !

  1

  0
  Odpowiedz
 6. ty gościu z kolei za to chuja oglądasz !

  Jakbyś dokładnie czytał ZE ZROZUMIENIEM wiadomości tak ja,
  to byś kurwa wiedział, że te 14 i 13, to są wyrównania z powodu inflacji dla rencistów (osób niepełnosprawnych) i emerytów:
  Czyli oni i tak, żeby kurwa wyjść NA ZERO Z POWODU INFLACJI dlatego dostali 14 i 13 !!!
  Nie po to, by być na +, tylko by być na ZERO A NIE NA MINUS !!!

  Czytajcie i słuchajcie uważnie jebane cebulaki !

  Ja lubię czasem jedynie posłuchać i pośmiać się co mówi koło Konfederacji,
  więc proszę mi nie zarzucać, że jestem zwolennikiem PiS lub PO.
  Ja pierdolę, ja po prostu lubię prawdę a nie fake newsy !

  1

  4
  Odpowiedz
  1. Chodzi ci o te same wiadomości TVP które podają, że statystyczny polak zarabia 13k na mięsiąc?

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Nie!
    Chodzi mi o wiadomości z niezależnych źródeł przez internet.
    Ja nawet TV nie mam, kurwa!

    1

    1
    Odpowiedz
   2. a nie zarabiasz?
    Oj ty biedny cebulaku !

    1

    0
    Odpowiedz