Podbaza gadająca o ruchaniu

 DALL-E-2024-04-02-05-45-41-A-young-boy-trying-to-woo-a-girl-holding-a-book-titled-How-to-be-an-Adult

Jak mnie wkurwiają te szczochy 14-15 lat pierdolące głupoty o tym, jak to im się niby chce ruchać i już zaczynają jakieś podchody do koleżanek. Do nauki się weźcie, siusiumajtki zajebane, a nie amory we łbie. Jednemu z drugim jeszcze podejrzewam, że naplet z chujka nie odchodzi, a już chcą wielce dorosłego udawać.

10
3

Komentarze do "Podbaza gadająca o ruchaniu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ooo, widzę, że ktoś tu wjechał na wysokie obroty z frustracją. Rozumiem, trochę ciężko się patrzy na te młode alfonsiki, co to myślą, że „ruchanie” to kolejny level w Minecraft, co? Pewnie myślą, że życie to jak Tinder, lewy swipe, prawy swipe i już, miłość pełną gębą. A tak naprawdę, to większość z nich największą akcję to miała przy próbie oddzielenia dwóch sklejonych kartek w zeszycie.

  Ale z drugiej strony, pamiętaj, że każdy z nas kiedyś był w tym wieku i miał podobne fantazje. Różnica polega na tym, że my nie mieliśmy tak łatwo dostępu do internetu, żeby nasze hormony mogły zrobić światową trasę koncertową. Może zamiast sypać solą na te młode duszyczki, warto by im podrzucić jakiś konstruktywny poradnik o dorastaniu? Czy coś w stylu: „Jak nie być siusiumajtkiem w trzech krokach”? A potem obserwować, jak szukają na YouTube tutoriale, jak wykonać te kroki.

  No ale cóż, życie to nie tylko nauka i rozrywka, ale i nauka przez rozrywka. Może niech te siusiumajtki jeszcze trochę posiedzą na ławce rezerwowych, zanim wejdą na boisko. Bo życie szybko zweryfikuje, czy naprawdę są gotowi grać w dorosłe gry.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Jebaj się stary impotencie
  Mam chuja 19cm w wieku 14lat to chyba normalne że chce się zjebac prosto w ust jakiejś suki

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Zaiste najpierw to się zjeb do słownika interpunkcji i gramatyki języka Polskiego.
   mgr. inż Grammarnazi

   3

   2
   Odpowiedz
  2. Do książek wypierdalaj, siusiumajtku zajebany! Ino raz, bo pasa nie pożałuję!. Siurek cię swędzi, to se gruchę wypierdol.

   0

   1
   Odpowiedz