Polacy to najgłupszy naród świata

Ostatnie wybory są tego dowodem. Egoistyczni, małostkowi, niedouczeni ignoranci, widzący jedynie czubek własnego nochala.
Jeszcze do was nie dociera, co narobiliście, że właśnie zapoczątkowaliście nowy proces niszczenia Polski.
Teraz na własnej skórze się przekonacie czym to będzie skutkowało a najgorsze dla was będzie to, że już nie będzie mogli zrzucać winy na PiS a na rudego nic nie powiecie bo to dla was będzie szok.
Stara kadra cwaniaków znów dorwała się do koryta, przez was, przygłupy, pseudointeligenci w kolorowych, przyciasnych sweterkach i modnych okularkach w modnych oprawkach, z bródką elegancko przyciętą u „barbera” Pławicie się w swojej utopii, w oparach zakłamania i obłudy, którą nazywanie kulturą i tolerancją.
Będziecie płakać i wyć do lustra, bo z pewnością, niektórzy zrozumieją ale może być już za późno.
Chuj wam w dupę, tym, co głosowali na bandę rudzielca, hujownię i im podobnych, bo głosowaliście na te same łajzy, które już zdejmują gacie przed szkopem a za chwilę zdejmą przez kacapem, sprowadzając Polskę do roli wyrobnika i sługi.
Jak można być aż tak zacofanym by nie zdawać sobie sprawy z powagi sytuacji do jakiej doprowadziliście. Będziecie tego żałować, ciężko żałować, tylko jeszcze o tym nie wiecie ale się dowiecie, w najmniej oczekiwanym dla was momencie.
Będzie wam tak głupio, jak nigdy dotąd tylko tego nigdy nie przyznacie. Jeszcze trochę, doczekacie się, możecie być pewni.

32
14

Komentarze do "Polacy to najgłupszy naród świata"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ty debilu pierdolony to na kogo miałem głosować?!
  Chuju jebany na kaczafiego?!
  A może skompromitowana konfederacja? Debilu ile masz lat ty głupia kurwo pewnie gdyby konfa wygrała to mielibyśmy prawdziwy katotaliban
  Naprawdę wierzysz ze Korwin mikke przy władzy to najlepsze skoro nawet nie chcą go w partii?
  Jesteś zjebem który tylko krytykuje ale jednocześnie nie potrafi dać konkretnych rozwiązań

  9

  12
  Odpowiedz
  1. A ty kurwo jakie dałeś rozwiązanie poza obelgami w stronę kogoś o innych poglądach? Jesteś zerem i śmieciem.

   5

   4
   Odpowiedz
 3. Ty zaszczany wielbicielu kaczora idź mu pale obrabiać i pić jego sperme pedale
  Na kogo mieliśmy głosować niby na konfe obsrana śmieciu?

  6

  10
  Odpowiedz
 4. masz kupę zamiast mózgu PISowski przygłupie

  7

  7
  Odpowiedz
 5. Jaką Polskę?
  Jaką Polskę?
  Kto powiedział „Tu jest Polin”?
  Rudy?

  2

  2
  Odpowiedz
 6. Widzę, kolejny pisior którego dupsko piecze. Czubek nochala to widzisz tylko ty skoro nie dostrzegasz jak Kaczor i jego kmioty rozpierdoliły doszczętnie kraj w 8 lat. Głosowałem na Koalicję mimo tego, że oni też są złodziejskimi skorumpowanymi szumowinami tak jak PiS. Po prostu nie ma innego wyboru w kraju gdzie lud jest tak tępy i fanatyczny. Wybór jest w zasadzie między dżumą i cholerą. Ale trzeba być naprawdę tępą pizdą aby nie widzieć jak się Polska cofnęła o 40 lat w rozwoju, jakich długów się narobiło oraz jak PiS srał na prawo, konstytucję i główną siłę roboczą naszego kraju czyli klasę średnią. Tak kurwa, średnią bo wszystko poniżej pracuje na czarno lub jechało i nadal jedzie na zasiłkach, różnych plusach, i innych pieniądzach zajebanych bezczelnie właśnie klasie średniej oraz przyszłym pokoleniom w coraz to nowszych podatkach, podwyżkach i daninach.

  Nie pluj chamie na kulturę i wykształcenie bo dzięki tym dwóm czynnikom możemy się liczyć na arenie międzynarodowej bo nic innego nie mamy do zaoferowania. Przez 8 lat mieliśmy buraków w konsulatach pierdzących w stołki,nie znających języków obcych w miejscach do których zostali oddelegowani i i zachowujących się jak totalnie wsiury wśród zagranicznej elity intelektualnej. Wiesz jak nas postrzegano przez te 8 lat na salonach? Jak ujebaną świnię która przez przypadek wpadła przez otwarte drzwi do pomieszczenia biegającą i rozrzucającą wszędzie gówno.

  Jak w następnych wyborach ten ciemny zacofany lud znowu wybierze tych buraczanych parchów z PiS’u to ja wynoszę się z tego zjebanego kraju.

  9

  7
  Odpowiedz
  1. I dobrze . Jednej kurwy w moim pięknym kraju mniej .
   Najlepiej wypieralaj już teraz .

   5

   8
   Odpowiedz
  2. Tak, bo za peło nikt nie wyjeżdżał za pracą. W Europie „szanowali” nas niemcy, tak jak klient dziwkę. Nie zwyzywał jej, bo i tak wyruchał ją we wszystkie dziury, jak szkopy platformę. Urzędnicy byli „kompetentni”, bo wykonywali wszystkie polecenia Brukseli/Berlina. Polska cofnęła się w rozwoju? Ile te proniemieckie kurwy rządzące wcześniej zbudowały autostrad, odnowiły linii kolejowych, o lotniskach nie wspomnę? Opinia lewaków z UE? Spierdalaj, chuju.

   1

   5
   Odpowiedz
   1. No właśnie dużo zbudowali i dużo zrobili. Przejdź się po miastach i zobaczysz w chuj tabliczek z informacją, że coś jest zrobione z dotacji unijnych, nawet drogi z takimi znakami zobaczysz. Gdyby nie te dotacje to dalej byśmy mieli jebany PRL. Właśnie taki jaki PiSiury chcą nam wprowadzić. Proszę cię bardzo czytaj waćpan i zdejmij te klapki z oczu.

    „„W ciągu ostatniej dekady Polska stała się placem budowy. Fundusze unijne miały istotny wpływ na przyspieszenie tempa modernizacji kraju. W latach 2004–2013 łączne nakłady na inwestycje wzrosły o 75 procent. W latach 2009–2011, 51,6% inwestycji publicznych w Polsce było finansowanych z unijnej polityki spójności” – czytamy w raporcie o dziesięcioletniej obecności Polski w Unii Europejskiej, przygotowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

    Polska największym beneficjentem

    Jak wynika z raportu, Polska jest największym beneficjentem netto unijnego budżetu. W ciągu 10 lat członkostwa, po opłaceniu składek, otrzymaliśmy netto łącznie 250,5 mld zł (61,4 mld euro). „Oznacza to, że za każdą złotówkę wpłaconą do budżetu UE z 125,4 mld zł (31 mld euro) Polska otrzymała z powrotem trzy złote, czyli łącznie 375,9 mld zł (92,4 mld euro)” – głosi raport.

    Według raportu, Polska powinna utrzymać pozycję największego beneficjenta netto również w latach 2014-2020. Środki przyznaje Polsce w latach 2004-2013 pozwoliły zrealizować ponad 160 tys. projektów, a część z nich jest jeszcze w trakcie realizacji.

    Nowe drogi za unijne pieniądze

    Dofinansowanie z Unii Europejskiej umożliwiło budowę łącznie 673 km autostrad, budowę lub modernizację 808 km dróg ekspresowych. „Znacząco poprawiła się mobilność, o kilkadziesiąt minut skrócił się średni czas przejazdu pomiędzy głównymi miastami, a także wzrosło bezpieczeństwo ruchu drogowego i spadła liczba wypadków śmiertelnych na drogach” – chwali MSZ w raporcie.

    W latach 2004-2013 Polska miała do dyspozycji około 28,7 mld euro na projekty dotyczące infrastruktury transportowej, z czego 5,4 mld euro w pierwszych latach 2004-2006 oraz 23,3 mld euro w okresie 2007-2013. Na tym drugim etapie, w Polsce wybudowano i zmodernizowano autostrady i drogi ekspresowe za łączną wartość około 16 mld euro (69,2 mldzł), z czego około 10 mld euro (42,6 mld z) było współfinansowane z funduszy UE.

    Od 2004 roku wybudowano łącznie 673 km autostrad i wybudowano lub zmodernizowano 808 km dróg ekspresowych. W porównaniu z rokiem 2003 jest to skok o odpowiednio 165 procent i 357 procent. Według szacunków GUS, w Polsce było wówczas tylko 405 km autostrad i 226 km dróg ekspresowych. Planuje się, że w latach 2014-2020 nasz kraj czekają kolejne inwestycje w polską infrastrukturę drogową, również współfinansowane ze środków UE i realizowane na podobną skalę, jak w latach 2004-2013.

    „Mimo postępów w rozbudowie sieci autostrad i dróg ekspresowych polskie potrzeby inwestycyjne wciąż pozostają duże. Część krajów Europy Środkowo-Wschodniej, np. Czechy czy Węgry, jeszcze przed wejściem do Unii Europejskiej posiadała dużo bardziej rozwiniętą sieć autostrad niż Polska. To dlatego w rankingach, porównujących bezwzględną gęstość sieci autostrad (czyli długość autostrad na 1000 km2), wciąż plasujemy się na dość niskim, siódmym miejscu w regionie. W dużej mierze wynika to też z przemyślanej strategii, zgodnie z którą w Polsce buduje się nie tylko autostrady, ale również tańsze drogi ekspresowe” – głosi raport MSZ.”

    https://dziennikurzedowy.msz.gov.pl/resource/10lat_PLwUE.pdf

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Dobrze, cofam obelgę i przepraszam, bo to konkretne argumenty. Ale teraz uczciwe byłoby opisanie jak to wyglądało od 2015 roku i porównanie obydwu rządów.

     1

     0
     Odpowiedz
     1. Cofaj! Cofaj! Wyrzygaj coś napisał!
      Polacy są równie mądrzy jak Rosjanie.
      Bzibziak

      0

      1
      Odpowiedz
     2. Rzadko ktoś przeprasza nawet po zrozumieniu argumentu wielki plus dla Pana

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Piszesz oczywiście z Zakładu Karnego, no, z więzienia. Normalne że nie lubisz prawa i sprawiedliwości, przecież jesteś niewinny. Siedzisz za zabójstwo czy kradzierz?
   Cfel z dziewiątki. Wronki

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Twierdzą nam będzie każdy prrrrrrrrrrrrruuuukkk. Co się mówi?

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Na PiS głosują zazwyczaj ludzie o niskim ilorazie inteligencji.Bogobojni prostacy słuchajacy disco polo.Takimi tępymi masami udało się pisiorom rządzić aż osiem lat.

  6

  5
  Odpowiedz
  1. widać, że nie lubisz Pisu, pewno zabiłeś kogoś a teraz uciekasz przed prawem. Na krótkich, świńskich nóżkach biegasz.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Na szczęście nie mają najgłupszych polityków 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jebać ich wszystkich, tych z lewa, tych z prawa i tych ze środka, bo to jeden chuj o czym niebawem wszyscy boleśnie się przekonamy.

  2

  2
  Odpowiedz
 11. Wiemy co robimy i jesteśmy z tego dumni. Nareszcie ten stary pedał został odsunięty od koryta. Normalny chłop już dawno miałby żonę, przynajmniej kochankę, a ten nic, ani baby, ani dzieciaka, nawet nieślubnego, czyli pedał, proste. Na dodatek fałszywy, bo obrzuca gównem innych pedałów, choć sam jest jednym z nich. Zostawiając na boku jego pedalstwo przejdźmy do gospodarki, którą rozjebał urządzając festiwal rozdawnictwa. Bo najlepiej dać hajs nierobom, którzy żyją z tego, że ruchają i produkują dzieci. Chuj, że z dwoma głowami, albo trzecim okiem, nie ważne, liczy się sztuka. Żadnej aborcji, o nie, już lepiej żeby baba zdechła rodząc pomyłkę genetyczną. A najlepiej robić wodę z mózgu emerytom z Alzheimerem, którzy w ogóle nie bardzo wiedzą co to jest trójpodział władzy i do czego służy Trybunał Konstytucyjny. Jakby emeryci porównali PIT sprzed 8 lat z tym z zeszłego roku, to szybko by dotarło, że 8 lat temu mieli więcej kasy niż dziś (wliczając trzynastkę, czternastkę i inne dodatki), ale po co sprawdzać, skoro w telewizji mówią, że w Polsce jest dobrze. I to straszenie Niemcami, rzygać się chce od tego. Niemcy to nasz największy partner biznesowy i bez handlu z Niemcami poszliśmy na dno z prędkością światła, takie są fakty. Ale Kaczor nie myśli o tym, że taki Hans w końcu się wkurwi i stwierdzi, że dość już się nasłuchał obelg i od teraz będzie handlować z Czechami, Słowakami i każdym innym, a z Polakami ni chuja, nie będzie. I co wtedy? ile firm ogłosi bankructwo? Kaczuś da na spłatę kredytu za dom? ni chuja, nie da, to już kaczora nie obchodzi. Tak samo jak wolne sądy. On ma mentalość Kargula zza Buga, jak w komedii sami swoi „sądy sądami, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”. Dosyć zamordyzmu, chamstwa i kolesiostwa, obsadzania rodziną wszystkich posad w spółkach skarbu państwa.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Niezłe bzdury.
   „Dosyć zamordyzmu, chamstwa i kolesiostwa, obsadzania rodziną wszystkich posad w spółkach skarbu państwa.” Naprawdę wierzysz w to, że PO-wcy nie obsadzą spółek swoimi? Przecież każda partia tak robi od zawsze. I to się nie zmieni. Może wstrzymasz się z opinią co najmniej kilka miesięcy.
   Aborcja? Człowieku, to temat zastępczy, który porusza się, żeby przepchnąć niewygodne ustawy. Nikt, z wyjątkiem głupich Julek, nie traktuje go poważnie. Nie wierzysz? Cofnij się w czasie, to zobaczysz, że PO w tej kwestii zmieniało zdanie kilka razy, a i PiS nie miał stałych poglądów.
   Ty naprawdę myślisz, że PO wstrzyma rozdawnictwo? Haha, przecież oni nie mają ŻADNYCH poglądów.
   Tak, Niemcy są największym partnerem biznesowym. PARTNEREM, a nie zwierzchnikiem. Wiesz na czym polega różnica? Z partnerem się dyskutuje, kiedy trzeba to się kłóci, a kiedy trzeba to zgadza. A nie ślepo wykonuje się jego polecenia. Bo w takim przypadku traci się jego szacunek. Niedopuszczalne jest to, że Niemcy mówią nam, żeby zamknąć stocznie czy kopalnie, a nasz rząd zgadza się z tym. Hans (czyli rozsądny niemiecki przedsiębiorca), nie tupnie nóżką jak przedszkolak, bo ktoś nie chce być jego sługą. Hans zastanowi się, czy mu się to opłaca. I w wielu przypadkach uzna Polaka za twardego negocjatora, ale też rzetelnego kontrahenta. Nie będzie handlował z Czechami i Słowakami, zamiast Polaków, bo już z nimi handluje. Żadne inne państwo w regionie nie zastąpi Polski, bo ma mniejszy potencjał i w pewnych rzeczach zawsze będzie miało mniejsze możliwości. Niemcy dobrze o tym wiedzą, a jeśli straszą zerwaniem kontaktów gospodarczych, to robią tak, żeby sprawdzić jak się zachowamy. Masz inne zdanie? Proszę bardzo, porównaj czy wymiana gospodarcza z Niemcami za PiS była dużo mniejsza, niż za PO. Sądownictwo – tu się zgodzę, PiS mocno przesadził. Usunął jednych nierobów, ale wsadził swoich.
   Piszesz same ogólniki, bez żadnych merytorycznych argumentów. Jesteś podatny na propagandę w stylu „My Polacy musimy słuchać Niemców, bo oni rządzą w UE. Nie możemy mieć innego zdania”. Gówno, nic nie musimy. Głupia Grecja ruchała ich, jak chciała i jeszcze dostała kolejne pieniądze. A my po prostu bronimy swoich interesów, więc chuja by nam zrobili. Chociaż obecna władza, ma te argumenty gdzieś. To już nie jest problem PiS-u.

   1

   1
   Odpowiedz
  2. Jebac starego pedała

   1

   1
   Odpowiedz
 12. Pożyjemy zobaczymy. Po tych 8 latach folwarku Kaczyńskiego stwierdzam że nic gorszego Polsce już się nie przydarzy. A cała ta propaganda wymierzona w Tuska jest wynikiem wieloletniego prania mózgów przez konkretną grupę oszołomów. Nie ma też innej znaczącej siły politycznej w tym kraju. PSL, SLD to stare komuchy, konfederacja banda lunatyków bredzaca o wolnym rynku, PIS to intelektualne dno na poziomie kolesiostwa z czasów PRL, o lewicy już nawet nie wspomnę. Na kogo zatem głosować? KO jest jedyną rozsądnym choć nie idealnym wyborem. A jeśli ktoś uważa, że Polska jest tak zajebista i ma potencjał bez pomocy EU to jest kretynem. Prawda jest taka, że każdy kraj Europy osobno jest jak murzyńska wioska ze słomianymi dachami w obliczu światowych potęg jak USA, Chiny czy Rosja. Bez wspólnoty europejskiej nie będzie już Polski, taka jest prawda.

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Zamknij mordę pisowski pomiocie

  1

  2
  Odpowiedz
 14. Pomnik Kopernika Mikołaja siedzi na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. To ma być pomnik „najgłupszego”?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. No, Mikolajko Pernik był przecież Ukraińcem.

   0

   0
   Odpowiedz
 15. Napisałem tu wczoraj komentarz po rosyjsku. Dlaczego go nie ma? Ty, Mesio czy tam Admin, nie umiesz tłumaczenia?
  (Admin): Obawiam sie ze ten portal prowadzimy w jezyku polskim dla Polek i Polakow. Ale zawsze mozesz uzyc google translatora i przetlumaczyc sobie strone na rosyjski.

  0

  0
  Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Postanowiłem, że w święta nie piję | Ziemia jest płaska | Rozpuszczają mi się uszczelki w umywalkach | Piątek, piątecżek, piątuniunio | Cholera, Anna na mnie nie patrzy | Wszędzie wypowiadający się mądrale | biedaki znajomi wypierdalać!! | Lenie, pasożyty, nieroby wkurwiające kurwobogaczy | Groźne rasy psów | Twoje oczekiwania finansowe | Tłumię w sobie emocje | Od autora chujni Justyna | Chujnia Trenera Bogdana | Pederasta zabrania posłowi wstępu do sejmu bo jakieś świeczki odpalają? | Lęk przed utratą penisa | Tu justyna - nie wierzcie tej kurwie co pisze o mnie | Promocje świąteczne | Szmaciarek spotyka żonę - odcinek piąty. | Psy | Chujowi mechanicy - lenie pierdolone | Znowu mnie ojebali. | Justyna | Chuja zarobie | Kurwy w ludzkiej skórze | Leniwi degeneraci | Składasz się? | Kiedy | Dzieci i prawiczki na chujni | Problemy z pamięcią | Liżące się pary w miejscach publicznych | Wojna | Przejechalem się Porsche Taycan | Hołownia | Gaśnica | Ludzie jak możecie słuchać obecnej muzyki | brat mnie wyrywa | Chuj mi ciągle stoi | admin powoli dodaje posty | Zepchnąłem bachora | TVP-tak, PiS-nie | Co jest po śmierci? Jedno jest pewne. | Ciągłe trucie dupy na temat mojego kawalerstwa | PRECZ Z KACZOREM DYKTATOREM! | Mariola | Nie przyjąłem ludzi z powodu tatuaży | Inicjatywa obywatelska - podpisywać | Ukrainki to całkiem niezłe suki | ryży wuj premierem | Za chwilę wybiorą nowego gnoja na premiera