Polskie sądy

Kurwa mać!!! Dziewczynę, która wyrwała lesbie tęczową torbę, skazują na trzy lata więzienia a mordercę alkoholika, który po pijaku, swoim samochodem zabił ludzi, wypuszczają na wolność. Pięści, same się zaciskają do samodzielnego wymierzenia sprawiedliwości. Tacy sędziowie to obelga dla Togi i Godła Narodowego.

17
4

Komentarze do "Polskie sądy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dobrze powiedziałeś. System nas zmusza do wymierzenia sprawiedliwości na własną ręke mołotowem w sąd.

  Niestety. Że sąd odbudowywać będą za nasze pieniądze to chuj, – Ale żeby go odbudować surowce zakupią od tych którzy rządzą światem, tych którzy kontrolują prz

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dobrze mówisz, że system zmusza do wymierzenia sprawiedliwości na własną ręke, mołotowem.

  Niestety, chuj, że wypierdalając sąd zostanie on odbudowany z kieszeni podatników, – Skoro surowce będą zakupione od tych którzy rządzą przemysłem technologicznym, – Czyli od tych którzy kontrolują świat.

  Oni chcą żebyś rozjebał ten sąd mołotowem, żebyś potem kupił od nich surowce na jego odbudowe.

  Dlatego masz dużo narzekać i ma sie dziać dużo chorego gówna co wprowadzi anarchie i wszystko będzie płonąć jak we Francji.

  A ci którzy kontrolują świat będą sobie na tym zarabiać i jeszcze bardziej prać mózgi.
  -Testo

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A idź pan w chuj, u nas w Polsce policja nie kiwnie palcem w sprawie kradzieży czy pobicia, ale znajdą przy kimś 1 gram amfy czy marihuany, to od razu kurwa najgorszy bandyta.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Kolego/Koleżanko, chodzi Ci o areszt dla tego mordercy, czy o karę orzeczoną wyrokiem? To są dwie różne sprawy. Areszt jest przed wydaniem wyroku, a kara jest później. Jeśli ktoś siedzi przed wyrokiem, to później zmniejsza mu się długość kary o ten okres. Trochę za mało informacji, żeby kurwić na prawo i lewo.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Małe pytanie: a co z aresztowanym, który odsiedział rok albo i więcej w areszcie a sąd go uniewinnił i koleś/panna odsiedział/ła za damski chuj?
   Odpowiedź:nie ma takich ponieważ każdy tymczasowo aresztowany z założenia jest winny bo inaczej nie byłby aresztowany.
   Patrz przykład głośnej sprawy pana Tomasza K.
   Temida jest ślepa.
   Primo sąd ma zawsze rację.
   Secundo jeśli sąd nie ma racji patrz Primo.
   Zalecam zapoznanie się z rzeczywistymi, prawdziwymi aktami spraw karnych a nie teoretyzowanie ponieważ sprawiedliwość i sądownictwo znajdują się na przeciwległych biegunach.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Teoretycznie należy mu się odszkodowanie. Byłem trochę praktykiem, ale masz rację: w wielu przypadkach teoria i praktyka w sądach, to dwie różne sprawy.

    1

    0
    Odpowiedz