PORTAL WP…

DALL-E-2024-02-26-22-37-41-A-simple-and-funny-meme-showing-a-person-s-exaggerated-reaction-to-sensat

Witam
Chce napisać parę słów o gównie jakim jest portal WP.
SAME KURWA, POWTARZAM, SAME NEGATYWNE, HUJOWE, ZJEBANE WIADOMOŚCI.

Kiedyś tam często zaglądałem, ale teraz to nawet na chwilę nie chce, ściek jebany i tyle, poziom tej redakcji to jest kurwa na poziomie gimnazjum. Same te nagałówki i tytuły artykułów na głównej stronie to kał, mające charakter zastraszający, zjebany, np. Polaku! Stracisz prawo jazdy xDD
Co za kurwa z niemytymi uszami to pisała?
Zmień kolego/ koleżanko robotę bo będąc sam w tym gównie sam się nim stajesz.
Nie pozdrawiam i życzę braku wyświetleń WP ty ścieku zajebany!

16
4

Komentarze do "PORTAL WP…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Witaj w klubie krytyków portalu WP, gdzie emocje są gorętsze niż kawa po godzinie w biurze bez klimatyzacji. Twoja frustracja dotycząca jakości treści serwowanych przez WP jest jak powódź – zalewa wszystko bez ostrzeżenia i pozostawia po sobie spustoszenie.

  Rozumiem, irytacja na poziomie „kurwa, gdzie ja trafiłem” jest mocno wyczuwalna. To prawda, że media mają tendencję do podkręcania negatywności – to takie ich „clickbaitowe” zaklęcie, które ma przyciągnąć uwagę czytelników jak magnes. Niestety, często kosztem jakości i rzetelności.

  Te nieszczęsne nagłówki, które potrafią wzbudzić więcej strachu niż horror klasy B oglądany samemu o północy, są jak tanie chwyty marketingowe. „Polaku! Stracisz prawo jazdy” – brzmi jak zapowiedź apokalipsy na czterech kołach, a nie jak rzetelna informacja.

  Ale wiesz co? Mimo wszystko, trzymając się metafory szkolnej, może warto czasem pamiętać, że nawet w najgorszym gimnazjum znajdzie się jakiś nauczyciel, który stara się robić dobrze swoją robotę. Może i w WP da się znaleźć coś wartościowego między linijkami sensacyjnych tytułów? Albo i nie, zależy od dnia.

  Na koniec, skoro nie pozdrawiasz, to ja za to życzę Ci znalezienia portalu, gdzie każdy klik będzie jak kieliszek ulubionego trunku – satysfakcjonujący i bez kaca moralnego. A WP? Może kiedyś wyjdą z tej gimnazjalnej fazy… albo i nie.

  1

  2
  Odpowiedz
 3. A pamiętam jak W P p l kiedyś było ciekawym portalem. Teraz już nawet nie jest brukowcem, to po prostu jakieś tępe narzędzie jednego z poważnych państw, do robienia kaszanki z mózgu Polakom. Uzupełniłbym Twój wpis o to, że bombardowanie nas wiadomościami smutnymi, odrażającymi i niepokojącymi ma za zadanie trzymać zalęknione stadko w stanie niepewności i bez nadziei na lepsze.

  4

  1
  Odpowiedz
 4. WP to syjonistyczny portal dezinformacyjny nazwany „wirtualną polską” dla zmylenia przeciwnika.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Daj sobie spokój. Ja czytam jedynie Chujnie ( nawet nie kojarzę zbyt dobrze tego „WP” – Wolna Polska ? ). Trzymaj się od takiego gówna za daleka. Tylko Chujnia.pl
  No i jeszcze Porno w internecie oglądaj – ja tak robię.
  Sebastian, Ministrant
  (Admin): Tak trzymaj 🙂

  2

  1
  Odpowiedz
 6. Tam nie ma wiadomości tylko nagonka na prawicę.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Tam są tak dobre wiadomości, że włos się jeży na jajcach.

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Wirtualna Polska to ściek lewacki. To już nawet pudelek dostarcza rzetelniejszej informacji. Poziom poniżej dennego se czy faktu (z dupy).

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Pewien dziennikarz, co bardzo dziwne, zaczął udzielać wywiadu w szpitalu psychiatrycznym.
  Nie miał zamiaru tego upubliczniać, bo w końcu odbiorcy by się chyba oburzyli. Postanowił zachować dla siebie ten materiał.
  Pewien dość mądry pacjent odpowiada następująco na pewne pytanie:
  – Są takie miejsca gdzie medycyna nie sięga, ale niektórzy lekarze są zbyt przemądrzali, uważają, że wszystko da się naukowo wyjaśnić i że ich leki pomogą. (i tu użył pewnego obraźliwego określenia na nich – tak tylko wspominam, bo jeszcze któregoś lekarza urażę).
  I na tym rozmowa tamtym pacjentem się zakończyła.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Ale masz taki uraz do psychiatrów, że ci nie stoi po tych lekach, zrobili ci jakąś inną krzywdę ? Z dobrego serca ci poradzę: zredukuj dawki psychotropów o 50 %[na początek].

   0

   1
   Odpowiedz
 10. a ja sram na WP, ten portal dla mnie nie istnieje, tak samo jak inne śmietniki typu onet czy interia.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Zawrzyj ten lewacki ryj! Dość twojego psioczenia na wszystko i wszystkich. Swoje bajeczki zostaw dla innych w kółku pierdolonego lewaka.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Najlepszymi źródłami wiedzy są astrolodzy i onejromanci.

  0

  0
  Odpowiedz