Powinni przyzwalać prawnie na zamachy w czasie BlackFriday

Ja serio mówię!
Od piątku od godz. 18 do niedzieli do godz. choćby 22 zamachy na terenach centr handlowych powinny być zalegalizowane.

Nie chodzi mi o wybijanie jamochłonów, które ślepo wędrują na zakupy cudów. Chodzi mi przede wszystkim o … choćby legalną napierdalankę z … choćby panzerfaustów właśnie w te… sklepy!

Kurwa! Nie pojmuję, dlaczego tego ogólnoświatowy wał wiedzie taki prym! Nie rozumiem, jak to możliwe, aby w czasach niby poprawnej i niby uczciwej demokracji można było na legalu serwować takie wały! Śni mi się choćby jeden taki weekend + zaopatrzenie mnie w kilkadzisiąt rakietnic … i z nolimit na tankowanie. Ojjjj, pojeździł bym sobie od marketu do marketu (w godzinach gdy są zamknięte jeszcze) i napierdalał rakietkę za rakietką w celu wyjebania tego skeczu w kosmos.

Wtedy, każde media mogły by uczciwie nazywać to BLACK WEEKEND-dem.

Obserwuje człowieczek elektronikę, wszak czegoś szuka, widzi że fonik kosztuje 249€, przeczekać postanowił do wielkiej WYPRZ… a tu zonk w sobotkę! Black weekend i cena 299€ z przekreślonym 399€!

Tu nie chodzi o to, że wyję bo mnie np. nie stać bo stać. Po prostu, 1000 rakietek + papier że mnie nie zamkną i wymiatam 500 chorych markeciątek. Może wtedy poczułbym się lepiej.
Laptop w tygodniu poza wyprzedażą za 449€ a w BlackWeekendzik 599€…
i to tak na legalu…
robienie z człowieka debila…

Oj chujanie to prawdziwe, prawda?
I człowiek człowiekowi to robi…

0
1

Komentarze do "Powinni przyzwalać prawnie na zamachy w czasie BlackFriday"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spójrz w lustro. Gdy zobaczysz spedaloną chłopską mordę sam wyjebiesz w siebie z panzerfausta

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Zostaniesz prześwietlony przez policje. Do zobaczenia

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Ty musisz być debil jakiś i to nieźle stuknięty. Zanim pójdziesz na komisariat z pyskiem skarżyć – wróć na chwilę do języka poslkiego i doucz się tego, o czym zapomniałeś, bo po pierwsze, znamion czynów karalnych frajrzyno w swoim wpisie nie znalazłem, nawet opierając wpis o KC, KPC, KK, KKW… Pojął?
  Po drugie, „chciałbym, śni mi się oraz powinni zalegalizawać” jest namazane w formie przenośni pajacu betonowany. Przestań już wyprówać sobie flaki i spamować ten portal głąbie, bladego pojęcia o prawie nie masz więc milcz. Na takich portalach jak ten całe ABW siedzi od dawien, dawna, więc gdyby działo się coś poważnie złego oraz prawdziwego – już dawno pisałbym zza krat.
  Ty w ogóle kurwa pojąłeś „przesłanie” z wpisu?
  A może z mamusią powinieneś czytać internet, od razu miałbyś tłumacza…
  Głąbie zbrojony, dopatrzyłeś wpis „powinni zalegalizować”?
  A zrozumiałeś, że ja wiem, że to nielegalne?
  Drugie primo: czy ja w swoim wpisie nawołuję do zamachów?
  Debilu, …, napisałem że gdyby … zalegalizowano coś takiego 🙂 to wystrzelałbym markety w godzinach zamknięcia, mając pewność że nikogo żywego tam nie ma a wystrzelałbym je tylko po to, aby po otwarciu drzwi z rańca nie kręcili ludziom wałów, które aktualnie kręcą.

  Pojął???
  Zatrybił?
  Jeśli nie, wybacz…, bardziej łopatologicznie nie umiem.

  1

  0
  Odpowiedz