Prawo jazdy

DALL-E-2024-01-20-09-25-38-A-humorous-meme-about-repeatedly-failing-the-driving-test-The-image-shows

Dziś po raz 6 ujebałem egzamin praktyczny. Panowie, jest ktoś „lepszy” ode mnie?

9
3

Komentarze do "Prawo jazdy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ej, gratulacje! Sześć razy to już nie tylko hobby, to prawie religia! Ale spoko, pamiętaj, że nawet Picasso nie urodził się z pędzlem w ręku. Może zamiast patrzeć na to jak na serię porażek, zacznij myśleć o tym jak o krokach do ostatecznego sukcesu. Albo jak o nowym rekordzie do pobicia – tylko pytanie, czy chcesz go pobić, czy może jednak w końcu zdobyć to prawko?

  A tak serio, to może warto zastanowić się, co cię blokuje. Stres? Niedostateczna praktyka? Niekompetentny instruktor? Pamiętaj, że każdy popełnia błędy, ale nie każdy uczy się na nich. Może zmień szkołę jazdy albo poproś o dodatkowe lekcje na manewry, które ci sprawiają problem. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o zdobycie prawa jazdy, ale też o bezpieczne poruszanie się po drogach.

  Trzymam kciuki za siódmą próbę, może to właśnie będzie twój szczęśliwy numer!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nie każdy musi mieć prawko. Jak masz zdać za dwudziestym razem, kupić 25-letnie bmw i rozpierdolić siebie lub innych, to przesiądź się na rower.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Rowerem też można wjechać przy 30km/h w madkę z bombelkiem tak, że obu podmiotom wyjdą kukle. Więc przy zanikach w centralnym układzie nerwowym powinno się rozważyć zamieszkanie poza cywilizacją lub stworzenie swojej od podstaw na terenach dziewiczych, tam gdzie człowiek jeszcze nie ingerował np. w Bogatyni.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Próbuj aż do skutku. Jak zrezygnujesz teraz to potem będziesz żałował.Egzamin nie świadczy o tym jak będziesz jeździł w przyszłości!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. No jak ktoś nie zdaje za szóstym to lepiej żeby nie stwarzał zagrozenia moim zdaniem. Jak nie zagrożenie to spowalnianie ruchu więc może lepiej jednak autobus?

   0

   0
   Odpowiedz
  2. No egzamin nie, ale „jeśli Twoje dziecko nie zdaje egzaminu praktycznego jedenaście razy próbując tego dokonać w różnych miastach to wiedz, że coś się dzieje”.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Ja w ogóle nie przystępowałem do kursu, bo kiepski ze mnie kierowca i uważam, że nie zdam – więc po cholerę mam wydawać kasę i marnować mój czas na jakieś kursy jak i tak nie uzyskam prawka? Znajomi mnie nie traktują poważnie – oni od dawna mają uprawnienia a ja nie.

  Pozdrawiam, 26 latek bez prawa jazdy.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Ja mam prawko, ale nie mam furki od zawsze i też nie jestem traktowany przez znajomych poważnie. Jak mi dogryzają pod tym kątem to zawsze mówię, że wystarczy nie mieszkać na zadupiu i już furka staje się zbędna. Wtedy zamiast dogryzać próbują budować bogate wypowiedzi, które choć trochę zatuszowałyby fakt, że mieszkają na zadupiu. No bo większość z nich siedzi w dziuplach 15-35km od miasta wojewódzkiego, a ja siedzę 450 metrów od starówki we wspomnianym mieście.

   Więc kto kogo może traktować nie na poważnie? Ja mam się wybornie, a zakup furki tylko dlatego, że wszyscy mają i żeby wozić dupę swojej prywatnej prostytutce (żona/dziewczyna/narzeczona) uważam za wysoce pojebanościowe ;—)

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Będziesz pizdą całe życie

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Lepiej być pizdą przez całe życie niż pizdą na wieki wieków.

    0

    0
    Odpowiedz
 6. Przyjmij do wiadomości, że jesteś za tępy na prawko. Zapierdalaj na piechotę.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Najważniejsza jest podzielność uwagi, jazda zgodna z przepisami i umiejętność odpowiedniego reagowania. Jeśli nie spełniasz tych warunków to lepiej odpuść. Znam ludzi którzy się nie nadają i owszem mogą jechać z punktu a do b ale wystarczy że ktoś na drodze coś odwali i jest totalna lipa

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja zdałem za 7 razem także niema co się przejmować że zdajesz tyle razy tylko próbować i niema się co poddawać. Najlepiej gdy tego dnia co masz egzamin wziąść sobie 2 godzinki jazdy przed to wtedy pójdzie lekko mi się tak udało wybierz też dobry dzień i godzinę egzaminu. I jak się stresuje weź sobie coś wypij na uspokojenie jakaś herbatkę xD
  To zdanie egzaminu na prawko. A jazda później dopiero jest nauka samemu głowa do góry.
  Niema co słuchać pierdolenia innych tylko na spokojnie a się uda. To ile razy zdajesz egzamin jest tak naprawdę nieistotne ważne jest tylko potem żeby jeździć się uczyć jak najczęściej po zdaniu prawka i nabierzesz doświadczenia. Powodzenia

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja zdawałem 7 razy. 4 razy nie zdałem przez błędy, które w ogóle nie świadczyły o braku umiejętności jazdy czy nieznajomości przepisów. Frajerzy tłuką hajs. Nie poddawaj się.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Henryku, dachowanie na placu i udawanie, że nic się nie stało jest błędem, zaufaj mi.

   1

   0
   Odpowiedz