„prestirzowa szkoła”

Nosz zaraz mnie pojebie. Jestem uczniem 2 klasy technikum informatycznego. Może i dobrego i prestiżowego z dużm poziomem i dobrymi wynikami z matury i egzaminów z zawodowych, ale KURWA mać. Nie da się prowadziać zdrowego i normalnego życia. Mam 16 lat, w całym budynku żadych dziewczyn tylko same wąsate chłopy króre się nie myją. Moje relacje z kobietami, osatnie były jakieś 3 miesiące temu a tak to tylko z mamą rozmawiam. I jeszce te lekcje, jakby tego było mało to nauczyciele, każdy wymaga niewaidomo czego, a jeszce zawodowe przez które nie moge wychodzić w weekend z domu bo uczyć się trzeba. Nie mam życia towarzyskiego, chciałbym mieć dziewczyne ale żadnej nie znam, wszystko mnie wkurwia i nawet z ziomkami nie moge się w weekend spotkać. Wiem że nauka jest teraz dla mnie ważna i może gadam jak dziecko które nic o świecie nie wie, ale mnie już wszystko WKURWIA
Pozdro

9
5

Komentarze do "„prestirzowa szkoła”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz 16 lat chłopcze , jesteś dzieckiem.

  1

  2
  Odpowiedz
 3. Ja chodziłem do zespołu szkół gdzie było liceum połączone z technikum, 1400 osób (oczywiście na dwie zmiany chodzono) i też nie miałem chodząc do takiego przybytku dziewczyny. I po dzień dzisiejszy nie mam.

  Krzysiek, prawiczek, 31 lat

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Najpierw to ty znajdź ochotę do sięgnięcia po słownik ortograficzny. „Prestiżowa”, a nie prestirzowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie utkniesz w tym miejscu na zawsze, nie dygaj młodzieńcze

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zobaczymy, co zaczniesz gadać jak cię Mesio zagoni do kucia asfaltu kilofem na akord.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Polecam więcej walic konia to ci głupie myśli przejdą

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Nie przejmuj się, jako technik informatyk już za parę lat będziesz mógł udawać na chujni że kupiłeś sobie laptopa za 27 tysi. Wtedy dopiero staniesz się pośmiewiskiem i będzie wkurw, teraz to masz lajcik.

  0

  1
  Odpowiedz