Problem z butami

Może tytuł mało interesujący, ale dla mnie to po prostu pojebana sprawa. Przadłużać nie będę, więc powiem krótko. Mam takie pojebane nogi, że każde buty mnie obdzierają. Jakie bym nie kupiła to i tak wszystko kończy się tym, że musze lecieć na pogotowie, bo mam okropne rany na nogach. W teorii powinnam nosić specjalnie przygotowane buty do swoich warunków. Ale w praktyce w moim województwie jest tylko jeden szewc, który robi takie chujowe buty, że ból jest jeszcze gorszy niż, gdy chodzę w standardowych, jak zdrowy człowiek. Tak źle i tak nie dobrze, z chęcią bym wymieniła te swoje nogi na zdrowsze. Chujnia z grzybnią i śrut.

16
5

Komentarze do "Problem z butami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zostań syreną

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Może to za sprawą grzybni bo śrut już latem wypadł przez sandałki.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. 1.Kupujesz skórzane buty.
  2. Moczysz skarpetki w ciepłej wodzie, zakładasz na stopy a potem zakładasz buty.
  3. Wiem, mega ciasno. Chodzisz tak po domu po 20 minut co jakiś czas do momentu aż but się nie odkształci do twojej stopy.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Znasz Cejrowskiego??? Bujaj się gołą stopą albo znajdź sobie fetyszystę kopyt…

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Plaskostopie

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Chciałbym mieć twoje problemy.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Gdybyś, lampucero, wyemigrowała do Kalifatu Berlińskiego i była ubogacana kulturowo na dwa baty przez Ahmeda i Abdula, tak jak ja, to nie miałabyś takich problemów… Ostatnio kupiłam – na specjalne zamówienie, prosto z najnowszej kolekcji Wyjebiekite Cloacu – sobie tak zajebiste szpilki na 11 centymetrowych obcasach w kolorze oczojebnego fluorescencyjnego różu, że wszystkie kurwy na St .Pauli w Hamburgu pozieleniały z zazdrości. A ta pryszczata Helga spod latarni po drugiej stronie ulicy, to się nawet fiutem zadławiła z wrażenia, jak mnie, lekko i z wrodzonym wdziękiem pląsającą w nich, zobaczyła. Oczy jej wylazły z orbit a zamiast ojro klient ją w mordę z czterdziestkipiątki strzelił… I nic nie ma prawa uwierać moich pięknych stópek rozmiar 46. Ale co ty o tym możesz wiedzieć… /Tosia Transetka, dawniej Antoni

  5

  1
  Odpowiedz
 9. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  4
  Odpowiedz
 10. Zapewne śmierdzom ci te gitasy ito dlatego…
  – musisz je czenściej myć…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A znasz piosenkę „pójdę boso”? No to se posłuchaj.

  0

  0
  Odpowiedz