Problemy z pamięcią

Zauważyłem że moja percepcja i pamięć są gorsze niż jeszcze 10-15 lat temu. Nie potrafię zapamiętać tekstu z reklam telewizyjnych, podczas gdy dawniej nie sprawiało mi to trudności. Może to kwestia tego, że obecnie mam bardzo ukierunkowane zainteresowania a wówczas nie interesowałem się niczym specjalnym.

4
3

Komentarze do "Problemy z pamięcią"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie tak, po prostu zawsze byłeś tępy i nic się w tej materii nie zmieniło. Żeby nie zapamiętać tekstu „skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek…” to trzeba być wyjątkowym matołem.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Telewizor ci spierdolił mózg i stąd te luki. Oglądałeś przez 15 lat to pudło nakurwiające hałasem i pawiem kolorów. Te wypacykowane ćpuny po amfie wrzeszczące – KUP TO! KUP TAMTO GÓWNO! ZASZCZEP SIĘ! Te uśmiechnięte ryje, białe zęby, piękne krawaty w blasku reflektorów. Tańczące, skaczące teleturnieje. Mózg nie wytrzymał – poprzepalały się neurony. Teraz już musisz mieć cały czas włączony TV, bo bez tego organizm nie podoła podstawowym zagadnieniom fizjologicznym. Poruszaj anteną i podkręć na Klausa Schwaba – będzie cię prowadził, mówił, jak żyć.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Niedobór testosteronu . Konieczna suplementacja.
  Bogdan, Trener

  1

  0
  Odpowiedz