Przedłużanie gatunku

Gdzieś na obrzeżach Wypizdowa Dolnego żył sobie człowiek nr. 24846111, a właściwie to tyracz taśmowy nr.(patrz wyżej). Powiedzcie mi po co nasz gatunek w ogóle się rozmnaża? Przecież mija się to z celem i sensem, miliardy pcheł, których celem jest żryc, spać, roochać i srac i tak przeżyć, spłodzić kolejnego, kipnąć i użyźnić glebę. Powiedzcie mi po co płodzić kolejnego, pozbawionego znaczenia człowieka nr. 4927372558 który będzie miał tak samo schematyczne życie? Po co kurwa ktoś ma się 80 lat męczyć i powtarzać ten sam schemat, który został zrealizowany już tysiące razy? To wszystko ma jakiś sens? Bo ja go nie widzę. Na chuj moi starzy mi zawracali doope i wydawali mnie na ten świat. Dobrze mi było tam gdzie byłem zanim zostałem plemnikiem. Teraz muszę czekać aż moje ciało kipnie, żeby tam wrócić. Żeby chociaż reinkarnacja była to chciałbym po śmierci inkarnowac w siuraka jakiegoś możnowładcy. Nawet jesli złamię schemat to co z tego? Kiedyś ta planeta wybuchnie, albo skończy się w inny sposób i wszystko czego tutaj dokonaliśmy jak krew w piach. I nikt nie będzie pamiętał ani Juliusza Cezara, ani Jezusa Chrystusa, ani Kowalskiego tyracza taśmowego spod piątki. Jeżeli to jest sensem, żeby żyć i przetrwać kolejny dzień to jakiś kompletny debil to wymyślił.

122
18

Komentarze do "Przedłużanie gatunku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wedłig katoli wymyślił to buk – takie drzewo. Widać że Debil

  25

  9
  Odpowiedz
  1. A pradziady lewaków to pawiany, kapucynki i inne gibony. To są dopiero jaja.

   7

   7
   Odpowiedz
   1. Jeśli mówisz o ewolucji to jest ona faktem udowodnionym naukowo już jakieś 150 lat temu kiedy ludzie jeszcze nawet nie wiedzieli co to jest DNA. Widać też, że nie posiadasz podstawowej wiedzy w tym temacie, bo człowiek nie pochodzi od małpy.

    2

    3
    Odpowiedz
    1. Tak samo „udowodnione”, jak istnienie Boga. Jakieś stare gnaty wykopane w Mozambiku niczego nie mówią o pochodzeniu człowieka ( chyba tylko takim naiwnym frajerom , jak ty). I bądź łaskaw(a) mi tu nie filozofować, bo twoje zdanie koło pędzla mi lata.

     5

     6
     Odpowiedz
 3. Zanim to wszystko pierdolnie, my będziemy już okupywać inną planetę, zabierzemy stąd nasze serwery i jak jezus z cezarem przeczytają Twój wpis to pójdą do kowalskiego żeby wpierdolił Cię gdzieś na taśme.

  13

  7
  Odpowiedz
 4. Kolejne rozkminy kolejnego gimbusa. Wez sie za robote lepiej bo starych obciążasz tym pierdoleniem.

  19

  41
  Odpowiedz
  1. Widać robol nr 53986 został obrażony podsumowaniem swojego życia.

   38

   4
   Odpowiedz
  2. Rozumiem, że doznałeś objawienia i dobrze wiesz po co istniejemy i twierdzisz, że twoje tyranie w robocie jako fiziol żeby wystarczyło ci na harnasia z promocji w żabce? Ma jakiś pierdolony sens? No dalej, oświeć nas, chuju.

   26

   5
   Odpowiedz
  3. Napisz nędzny wyrobniku z którym zdaniem tekstu autora się nie zgadzasz, a robotę zostaw dla siebie. Budżet polski na 500+ sam się nie wypracuje.

   16

   1
   Odpowiedz
  4. boisz się mu przyznać rację kutasie

   14

   1
   Odpowiedz
 5. Jeżeli tak naprawdę uważasz, to się dziwię czemu jeszcze nie popełniłeś samobójstwa. Skoro życie nie ma żadnego sensu, to śmiało, chwila i brak problemów.

  9

  30
  Odpowiedz
  1. Widać robol nr 45545986 został obrażony podsumowaniem swojego życia.

   17

   3
   Odpowiedz
  2. Panie doktorze, a jak byłem u Pana ostatnio, to Pan mówił, że tylko seks analny jest lekarstwem, że nie ma nic cenniejszego od pindola w dupie. Skąd w Panu tyle entuzjazmu?

   4

   2
   Odpowiedz
  3. Dobrze koleżka napisał, bo opisał najprawdziwszą chujnię. Komu wesoło, to niech zmieni portal na Pundelka.

   14

   1
   Odpowiedz
   1. Lub konzaczka.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Złota łopata dla tego pana

     0

     0
     Odpowiedz
  4. No pewnie ja tak zrobiłem i jakoś żyję

   0

   1
   Odpowiedz
  5. Zalosny kmiocie to ze jestes na poziomie rozwoju ameby definiuje cie jako ziarenko piasku na pustyni glupoty.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. To jest jedyny cel jaki ma każdy człowiek na tej planecie , przedłużyć gatunek . Cała reszta ,czy będziesz pilotem odrzutowca , czy będziesz sprzątał kible nie ma żadnego znaczenia .

  16

  17
  Odpowiedz
  1. Ale dlaczego ?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Kto pyta nie błádzi.

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Twoim celem powinno byc ruchanie cichodajek z Filmowki kazdego jasnego dnia.

  6

  1
  Odpowiedz
 8. „To wszystko ma jakiś sens?” Nie.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Na tylko ukryty.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Co więcej – kiedy zjadasz jajko, wkładasz do gęby coś co przed jakiś czas temu wyszło z dupy. A za chwilę znowu wyjdzie z dupy.

  26

  2
  Odpowiedz
 10. Kolejny utrzymanek rodziców, który całe dnie spędza przed komputerem rozmyślając nad sensem istnienia. Bardzo nie doceniasz ile człowiek jest w stanie zrobić, ile przeżyć emocji i czego w życiu doświadczyć. Przykro mi z powodu twojego smutnego i szarego życia.

  6

  21
  Odpowiedz
  1. Za to ty jesteś tyracz taśmowy, który tylko ciągle zapierdala i potem nie ma siły pomyśleć, czy to wszystko ma sens i że jest ruchany w dupę przez państwo, dyra i zagraniczne korporacje

   9

   1
   Odpowiedz
 11. Ale przynajmniej można poruchać.

  3

  2
  Odpowiedz
 12. A musi mieć sens? Ważne żeby było przyjemnie, dostatnio i wygodnie a reszta to chuj. Reszta niech se zapierdala w kołowrotku za te śmieszne 2k, wpierdala się w chujowe sytuacje i daje innym wykorzystywać do śmierci gówno mając z życia, jebać ich, ważne żeby tobie było dobrze i przyjemnie. Zdechniesz jak i oni ale przynajmniej nie będziesz się męczył ani szarpał ani żył jak bydlę.

  23

  14
  Odpowiedz
 13. Nie zesraj się. Gimbus by chciał dokonywać rzeczy wielkich i być pamiętanym przez wieki. Jakie to typowe. Zajmij się sobą i swoimi życiem żeby nie było tak nudne i powtarzalne jak tam mamrolisz.

  4

  5
  Odpowiedz
 14. Ludzie mają marzenia, chcą podróżować, zwiedzać i poznawać świat. Pytanie brzmi co Ty chcesz zrobić ze swoim życiem. Życie na Ziemi może się skończyć dlatego ważne jest, żeby poznawać inne miejsca w naszym układzie słonecznym i posyłać tam ludzi, żeby je zamieszkiwali. Wtedy jest większa szansa, że nasz gatunek przetrwa. O wybuch planety się nie martw. Martw się o aktualne zagrożenia takie jak globalne ocieplenie albo fakt, że ludzie nie chcą się szczepić na choroby.

  5

  12
  Odpowiedz
 15. Planeta wybuchnie. To żeś dojebał

  6

  0
  Odpowiedz
 16. Myślę, że szalejesz-

  0

  3
  Odpowiedz
 17. nie słuchajcie go to pierdolony heretyk

  2

  1
  Odpowiedz
 18. Chyba w „tę” konsolę…

  5

  2
  Odpowiedz
  1. Chyba kurwa na tej konsoli

   2

   1
   Odpowiedz
   1. A może soli kon?

    0

    0
    Odpowiedz
 19. Będą na mnie hejty, ale to właśnie w tym skurwiałym kraju, którego nienawidzę można obrać takie myślenie. Dlaczego? Dlatego, że nasz naród ma chujową mentalność. Pojedź proszę kiedyś za granicę, do jakiegoś cywilizowanego kraju. Tam ludzie potrafią czerpać radość z życia, spędzać wolny czas z rodziną, jeździć na wakacje itp. Bo ich na to stać. I mają na to czas. U Polaków w genach zakorzenione jest niewolnictwo, a jedynym sensem życia jest zapierdalanie w zakładzie przy taśmie, aby otrzymać co miesiąc z wielką łaską marne wynagrodzenie, które ledwo wystarcza na egzystencję. Przeciętny człowiek jakiegoś normalnego kraju w życiu nie poświęciłby swojego życia na coś takiego. Ale Polak ma taką naturę. Musi być pierdolonym, smutnym robolem, żyć od pierwszego do pierwszego i na wszystkim oszczędzać. Nikt normalny nie ma w takiej sytuacji chęci życia i wszystko wydaje mu się beznadziejne.

  43

  4
  Odpowiedz
  1. Dokładnie. A potem gość na stare lata leży schorowany i myśli czego on by teraz nie zrobił gdyby był młody i zdrowy. Jest takie dobre powiedzenie na to: lepiej przeżyć 7 lat jak król niż 70 jak dziad.

   10

   0
   Odpowiedz
  2. O kurwa lepsze niż właściwa chujnia

   1

   0
   Odpowiedz
 20. Po pierwsze masz sporo racji. Po drugie, powinno się ciebie jak najszybciej zutylizować bo to twoje pierdolamento może mieć destrukcyjny wpływ. Pies cię jebał, pozdrawiam.

  3

  11
  Odpowiedz
  1. twoją starą

   1

   0
   Odpowiedz
  2. murzyński chuj ci w dupe jebany skurwysynku,wszo pierdolona,dziwko zajebana,kim ty jesteś cweluchu niedopierdolony? odpowiem ci ty stara szmaciuro,zlewkiem z chuja pedała – twojego starego… 😉

   1

   5
   Odpowiedz
   1. Odezwał się Seba xD

    1

    0
    Odpowiedz
 21. Dla własnego zdrowia psychicznego wolę tutaj nie zaglądać. Wam też polecam

  2

  0
  Odpowiedz
 22. po to abyś zarabiał pieniądze na tych co tych pieniędzy nie potrzebują

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Z jakichś wyliczeń wynikało, że na świecie dotąd żyło ok. 100 miliardów ludzi, więc niedoliczyłeś…

  1

  0
  Odpowiedz
 24. czy tego siurakutasazjebakonsolkowego nie mozna zbanować KURWA!!!!

  1

  1
  Odpowiedz
 25. Ta planeta nie wybuchnie, bo kosmici (Bogowie), którzy nas stworzyli nie pozwolą na to. A ludzi zrobili wyłącznie dla swej rozrywki, by ich potem niszczyć np. rakiem, tsunami, chorobami. Jak chcesz wygrać z Bogami to nie miej dzieci, bo dzięki temu wygrasz z nimi, bo ci dzieci Bogowie nie zniszczą cierpieniem w chorobie, itp. Tylko tak można raz Bogom dojebać i zmienić ich plany, bo oni bawią się naszym życiem. A skurwysynów-oprawców kochają, dobrym ludziom nie pomagają – tylko uśmiercają. Zjebaną psychikę mają i nie wiedzą co to miłosierdzie.

  17

  1
  Odpowiedz
 26. Zlej się w babe.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Jestem ananasem, my jesteśmy dużo bardziej potrzebni, dlatego się rozmnażamy.

  1

  0
  Odpowiedz
 28. E tam, pierdolenie smutnego siura parcianego. Istnieją jeszcze ludzie, którzy np. pasjonują się swoją pracą i mają szczęście robić w życiu to, co lubią. Myślisz, że każdy jest tyraczem taśmowym tak, jak Ty? Co prawda każdy jest jebany w dupę na podatkach, mimo tego zawsze można coś dla siebie uszczknąć. Z tego pogardzanego przez Ciebie rozmnażania, z samego aktu, dwoje kochających się ludzi czerpie rozkosz, jedną z najsilniejszych znanych człowiekowi przyjemności i cieszą się tym oddawaniem się sobie wzajemnie. Jakbyś wiedział, co to prawdziwa miłość, nie pierdolił byś takich smętòw. Sam owoc tej miłości bezgranicznej też przynosi później niemało radości. Poza tym ja na przykład zawsze wypełniałam sobie czas podróżami, poznawaniem innych kultur, zawsze umiałam się zachwycić jak dziecko pięknem tego świata i niesamowitymi monumentami natury. Jest tyle pięknych rzeczy do zobaczenia, poznania, skosztowania, doswiadczenia, jest cały świat do zawojowania, mnóstwo rodzajów hobby i zajęć jakim możesz się oddać. Życie jest fascynujące, bez takiego metafizycznego pierdolenia. I mówię to, pomimo wykształcenia filozoficznego. Od kiedy zarzuciłam refleksje na temat sensu i celu, żyję szczęśliwym życiem prostaczka.

  0

  18
  Odpowiedz
 29. No można faktycznie wielu emocji doświadczać, można kochać, nienawidzić, rozpaczac, zwiedzać, chorować, ruchać, tyrać jak wół, schlac się piwskiem za 3 złote, tylko poco to wszystko jak i tak się jebnie w piach???

  1

  0
  Odpowiedz
 30. Większość to nie ma czasu nawet kosztować tego świata, bo musi tyrać od rana do wieczora co by z głodu nie umrzeć.

  7

  0
  Odpowiedz