Przejebany mecz z Albanią

Dno i wodorosty! Z takim trenerem i z takim składem będziemy szorować dno. Najwyższy czas zrobić pożegnalne mecze m.in Lewandowskiemu, Krychowiakowi i Grosickiemu. Tym panom naprawdę najwyższy czas już podziękować.

7
2

Komentarze do "Przejebany mecz z Albanią"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wzorowa postawa goja. Na takie sprawy powinieneś kierować uwagę swoją i bliskich – wobec trwającej 3WŚ, upadku systemu petrodolara i galopującego Wielkiego Resetu. W nowym systemie dostaniesz zielone punkty na steka i nowe ubrania. Klaus Schwab.

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Zdychaj śmieciu w meczarniach klausie kurwo jebana

   3

   0
   Odpowiedz
 3. Polska Albania Albania Polska makumba, makumba ska

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Kurwobiedacki sport dla tępych chujów. Każde beztalencie z faveli nic nie robi tylko jebie w nogę bo może będzie kiedyś kolejnym pelem albo kolejną maradoną – ot, takie kurwobiedackie marzenia. O lawendowskim nie piszę, bo nie znam gościa i nie chcę znać.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Kolejnym Maradoną bo to był facet, już nie żyje.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Kolejne pele, kolejne lato, kolejna maradona, kolejne zidane, kolejne ronaldo, kolejna garrincha, kolejna iniesta, kolejny skłodowska-curie.
    Masz jeszcze jakieś uwagi?

    0

    0
    Odpowiedz
   2. Madonna żyje i ma się całkiem dobrze.

    1

    0
    Odpowiedz
  2. A ty kurwa co sobie myślisz, śmieciu w dupę jebany? Kurwo pierdolona myślisz, że ktokolwiek się cwelu interesuje tym co tu wysrałeś chuju w mordę rypany? Pierdolona szmato, kogo ty kurwo możesz znać? Takie gówno jak ty nie będzie znać Lewandowskiego ani nawet zwykłego Kowalskiego i jego psa, który nasra ci na ten głupi ryj! Gównem byłeś, gównem jesteś i gównem zostaniesz ty kurwo jebana we wszystkie dziury! Zamknij mordę głupi, jebany śmieciu? Zrozumiałeś kurwo?!

   1

   2
   Odpowiedz
   1. „A ty kurwa co sobie myślisz”

    Myślę, że długo nie srałeś, dużo za długo. Kał przeniknął do organizmu i trafił do mózgu. To znaczy teraz to już nie jest mózg, w czaszce masz 100% kał. Sądząc z natężenia słów „gówno” w swoim wysrywie powinieneś być zadowolony na swój gówniany sposób.

    1

    1
    Odpowiedz