Przyłapany

Spotkała mnie niezręczna sytuacja. Mianowice zostałem przyłapany przez matkę na ruchaniu swojej dziewczyny od tyłu w łóżku. Zorientowałem się dopiero po kilkudziesięciu sekundach, że uchyliły się drzwi i nas podglądała. Ja jebie, widziała nasze dupy, pozycję w jakiej to robiliśmy i słyszała jak wzdychamy. Niby normalna rzecz, ale trochę chujnia. P.S Wprowadzamy się pod koniec marca do swojego mieszkania, bo już jest na wykończeniu – to na uprzedzenie komentarzy pokroju wyprowadź się itp. Nie wiem teraz, jak mam postąpić. Co w ogóle matka sobie pomyśli ? Że jej nie tak dawno jeszcze grzeczniutki synuś puka się już z panienką.

7
7

Komentarze do "Przyłapany"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wiesz tłuku, że bzyka się pannę przy zakluczonych drzwiach ? Abstrachując od tego, co się stało, to poczekaj kilka godzin i pogadaj normalnie z matką. Wszak twoja rodzicielka też w wieku 20 + lat to robiła.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Pan twój Mesio nigdy nie został przyłapany na kopulacji z samicą, albowiem w trakcie tej czynności (gdy wejdę w kobite, jak już jabole będą wypite) willi pilnują ukradzione przez patałachów krokodyle.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Nic nie rób. A jak sama nawiąże do sytuacji to ją wyśmiej i powiedz. Może Ty opowiedz jak to było, że ja jestem na tym świecie?

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Ładnie wyrażasz się o miłości do swojej dziewczyny.
  „Przyłapała mnie na ruchaniu swojej dziewczyny” zamiast „na kochaniu się ze swoją dziewczyną”.
  Tymi słowami okazujesz „wielki szacunek” swojej dziewczynie. Jesteś chamem i prymitywem używając takich słów w stosunku do swojej ukochanej.

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Ale głupoty pierdolisz. Równie dobrze gość obraził sam siebie, bo napisał, że rucha. Wszelkie operacje dokonywane przy użyciu chuja goszczącego w piździe, czy w dupie, to ruchanie, czy Ci się to podoba, czy nie. Każdy język zawiera zwroty potoczne i wulgarne. Możesz napisać seks, ale po polsku nie mówi się „seksić się”, tylko „ruchać się”. Nie napiszesz też, że ruchasz, kiedy laska Ci obciąga, bo wtedy nie chuj tylko jej organy pracują. „Sranie” też nie brzmi ładnie, ale czy mówisz do innych”Najmocniej przepraszam, ale jestem zmuszony udać się w ustronne miejsce, żeby oczyścić mój organizm z nieczystości?” Ja nie. Jak większość, mówię że idę się wysrać. A w obecności kobiet, że idę do toalety.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Masz rozdwojenie jaźni.

    1

    0
    Odpowiedz
 6. Jesteś kurewsko skrajnie nieodpowiedzialny jako mężczyzna.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Fake kurwa,
  bo co twoja partnerka o tym?!

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Fake i zarazem 300% prawdy.

  Na tym świecie jest mnóstwo kurwa zboczonych nieudaczników,
  np. w komunikacji publicznej i na osiedlach.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Nuda. Już od dawna wiemy, że łatwo rozpoznać tych nieudaczników po woreczkach z ryżem wystających z kieszeni.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Pierwsze słyszę.

    Zawsze mówiono o słomie wystającej z butów,
    a tylko ty jedyny wieśniak co tego nie wie.

    1

    0
    Odpowiedz
 9. Glupiś synu.Na drugi raz mówisz mamuśce żeby się przyłączyła

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Jeśli się wyprowadzacie to co za problem? Jesteście ze sobą wystarczająco długo by razem mieszkać a udajecie, że seksu w tym nie ma? Drzwi się zamyka!!! Jednak matka też wykazała brak kultury, bo w takiej sytuacji stosownym byłoby wycofać się i tyle, a nie bezczelnie stać i się gapić 😉

  1

  0
  Odpowiedz
  1. zwyrodniała antymatka kurwa zboczona !

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Rucha to się kurwę albo kogoś na kasę np. wyruchałem tego frajera na stówę.
  Powiedz swojej dziewczynie „fajnie mnie się Ciebie ruchało”. Z pewnością będzie wniebowzięta takimi słowami.
  Nie jestem w stanie pojąć jak można tak mówić o ukochanej osobie „ruchałem swoją dziewczynę od tyłu” a weszla matka.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Widać, że mało doświadczenia masz z pannami. Jak ją dobrze ułożysz to nie będzie mieć problemu z tym, że tak powiedziałeś. Z kolei jak jesteś dla niej jak pizda to Cię zjebie za to, że tak powiedziałeś.

   1

   2
   Odpowiedz
 12. Hmm… sądzę, że określenie kochać się a ruchać zależy od intensywności stosunku.. po co tyle to komentować? Kobieta, która lubi mocniej lub ma smaka na to, nie powie, że chce się kochać XD

  1

  0
  Odpowiedz