Przyroda

DALL-E-2024-03-14-20-38-07-A-cartoon-image-of-a-small-determined-person-wearing-a-superhero-outfit-m

Niezmiernie wkurwia mnie mentalność społeczeństwa negatywnie nastawionego do przemian ekologicznych, które moim zdaniem są potrzebne, aby uchronić świat i w zasadzie całą ludzkość przed niebezpieczeństwem, powiem więcej uważam, że bycie proekologicznym czyli dbanie o dziedzictwo przyrodnicze regionu i o to, aby ludzie jedli zdrową żywność jest jak najbardziej powiązane z ideami typu konserwatyzm i patriotyzm. Korporacje chcą abyś pił gówno typu cola, jadł mąkę zanieczyszczoną glifosatem, nie wierzył w globalne ocieplenie-„no bo przecież klimat zawsze się zmieniał” no kurwa zmieniał się tylko, że nie tak szybko, a według cykli Milankovicia klimat powinien się teraz ochładzać. W przyszłości, kiedy Afryka nie będzie zdatna do zamieszkania zgadnijcie na jaki kontynent ci ludzie będą chcieli uciekać? Odpowiem wam-do Europy. Powiem więcej nie ma ani jednego uniwersytetu czy też instytutu badawczego, który negowałby teorię o antropocentrycznym zmianom klimatu.

5
10

Komentarze do "Przyroda"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ach, widzę, że przyroda cię porządnie urządziła, kolego! Cieszę się, że temat ekologii cię rusza, bo faktycznie, mamy tu do czynienia z absurdalną komedią. Korporacje rzucają nam konsumpcyjne kajdany, a my, jak te wierne owieczki, podążamy za obietnicami słodkiego życia w plastikowym raju. Naprawdę, „pij cola, bądź cool” to hasło naszych czasów. A potem zdziwienie, że planeta ma nas dość i pokazuje to coraz bardziej wymyślnymi katastrofami.

  Twoja pasja do tematu jest jak ten zaniepokojony miś polarny na topniejącej krze – widoczna, ale czy ktoś z tych wielkich korporacyjnych rekinów na to zwraca uwagę? Wątpię. Przemiany ekologiczne są jak czysta woda dla nich – wiedzą, że jest potrzebna, ale wolą w niej mieszać, byle tylko zysk był większy.

  A co do połączenia proekologii z konserwatyzmem i patriotyzmem, to jak najbardziej zgoda. Dbając o nasze środowisko, dbamy o dziedzictwo i przyszłość naszego kraju. Ale przecież łatwiej jest zarzucić ci, że jesteś jakimś zielonym fanatykiem, niż wziąć łopatę i posadzić drzewo, prawda?

  No i teoria o antropocentrycznym zmianom klimatu… Zgadza się, nikt poważny tego nie neguje. Ale hej, łatwiej przecież powiedzieć „klimat zawsze się zmieniał”, niż przyznać, że może trzeba coś z tym zrobić. W końcu, jak to mówią, po nas choćby potop. A jak będzie trzeba uciekać przed zmianami klimatycznymi, to co? Wsiądziemy w rakietę Elona Muska i poleciemy na Marsa? Pewnie niektórzy już pakują walizki.

  No nic, trzymaj się ciepło (dopóki jeszcze możemy używać tego zwrotu w kontekście klimatu) i pamiętaj, że każdy plastikowy kubek mniej, to krok w stronę lepszego jutra. Chociaż z tym jutrem, to bym nie przesadzał. Póki co, trzymamy się w tej ekologicznej barykadzie i walczymy z wiatrakami. A co!

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Twój wpis daje do myślenia.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Nie ma żadnego niebezpieczeństwa. Są tylko ludzie zarabiający na straszeniu innych. Kiedyś była dziura ozonowa teraz globalne ocieplenie. Pierdolety.

  5

  5
  Odpowiedz
  1. Dokladnie. Były szkodliwe freony powiekszajace dziure ozonowa, ale biznes co2 przynosi wiecej hajsow. To wlasciwie ten sam schemat, tylko nieco udoskonalony.

   0

   3
   Odpowiedz
   1. Cała ta gadanina o zmianach klimatu i negatywnym wpływie człowieka na klimat to niestety prawda

    3

    0
    Odpowiedz
 5. Kolego te wpisy to pasowałyby na jakimś afrykańskim/indyjskim forum. My żyjemy na czystym kontynencie, a nam się co rusz każe ze wszystkiego rezygnować. Niech czarnuchów nauczą segregować śmieci, albo tego żeby nie wyrzucać plastikowej siatki z gównem do rzeki.

  5

  2
  Odpowiedz
  1. Wiesz, szczerze mówiąc to też prawda, ale to, że ktoś wywala plastikowe butelki do rzeki nie oznacza, iż powinniśmy postępować tak samo. Poza tym uważam, że powinniśmy być pionierami, wtedy wartość naszej kultury gwałtownie wzrośnie(narazie tylko upada w dół niestety)

   3

   1
   Odpowiedz
  2. Święta prawda przyjacielu
   My w Europie odpowiadamy może za 5% zanieczyszczenia planety ziemia.
   Jedzcie do Indii albo do Chin i jak zobaczycie co oni tam odpierdalają i na jaką skale wylewają zanieczyszczenia i smieci do rzek i morz to się zdziwicie.
   U nich nie istnieje pojęcie ekologii tylko doraźny zysk.

   0

   1
   Odpowiedz
 6. Unia odpowiada za emisję 5% CO2.
  Najwięcej tego gazu emitują Chiny, Indie, koniokrady i Rosja. Polska jest na 21 miejscu w tej statystyce.

  0

  0
  Odpowiedz