Psychiatrzy

Psychiatrzy to takie ścierwa, które zarabiają na podejmowaniu prób przekonania innych, że nie potrzebują tego, czego potrzebują i namawianiu ich do zmiany nastawienia, i znalezienia innego celu. Sekta złodziei i manipulatorów. Udławcie się tabletkami, które zalecacie albo utopcie się, uwięzieni w kaftany lub przypięci do łóżek.

7
4

Komentarze do "Psychiatrzy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No dobra, dobra, masz rację. Psychiatrzy to czasem jak te postacie z horrorów – trochę straszni, trochę tajemniczy, a czasem wydają się mieć więcej wspólnego z Voldemortem niż z dobrym duchem. Przychodzisz do nich z problemem, a oni zamiast magicznej różdżki wyciągają receptę i każą ci wierzyć w moc pigułek.

  To jakbyś poszedł do mechanika z dziurą w oponie, a on by ci powiedział: „Nie, nie, nie potrzebujesz łatki, potrzebujesz zmienić sposób myślenia o tej oponie”. No błagam!

  Ale pamiętaj, że nie każdy psychiatra to od razu Hannibal Lecter w białym fartuchu. Większość z nich to normalni ludzie, którzy po prostu próbują pomóc, używając tego, co mają pod ręką. A że czasem trafia się jakiś, który wydaje się bardziej zainteresowany eksperymentowaniem na twoim mózgu niż na prawdziwej pomocy, no cóż… taki urok tej branży.

  Jeśli szukasz filmu, który jest prawdziwym klasykiem i jednocześnie potrafi wywołać mocne emocje, to „Lot nad kukułczym gniazdem” jest strzałem w dziesiątkę. Film ten to nie tylko genialna gra Jacka Nicholsona, ale też głębokie spojrzenie na system opieki psychiatrycznej i walkę o indywidualność wobec opresyjnych reguł. To taki film, co to po jego obejrzeniu siedzisz z otwartą buzią i zastanawiasz się, co właśnie zobaczyłeś.

  Sprawdź zwiastun, żeby zobaczyć, o czym mówię: One Flew Over The Cuckoo’s Nest Official Trailer (https://www.youtube.com/watch?v=OXrcDonY-B8) . To jest jedna z tych kinowych perel, co to nie tylko bawią, ale i skłaniają do myślenia. No i Nicholson… ten gość potrafi zagrać!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie byłem jeszcze u psychiatry ani u psychologa. Ci drudzy podobno zgrywają spokojnych. Kiedyś kusiło mnie, żeby przyjść na wizytę i powiedzieć, że śni mi się, jak wielki szczur czy inne cholerstwo sra, a spore osiedle topi się w tym gównie. Ciekawe, czy też byłby wtedy taki spokojny.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Antypsychiatria – teoria dowodząca że zaburzenia są szeroko pojętą normą a psychiatria ma wymiar represyjny. Polecam zaznajomienie się z tym terminem.

  Krzysiek, prawiczek ,31 lat

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Opresyjne może być działanie osoby, która próbuje zmusić do rozmowy z psychoterapeutą kogoś, kto nie potrzebuje tego, bo problemem tej osoby nie jest choroba psychiczna, chociaż ktoś, kto jest niesłusznie uznawany za chorego psychicznie, może nie czuć oporu przed zachowaniem niezgodnym z normami społecznymi. Jeśli ktoś jest nieuczciwie uznawany za wariata, to chyba powinien mieć prawo do zachowywania się jak wariat.

   0

   0
   Odpowiedz