Pytanie o Crypto

Tu Testo.

Napewno ktoś tutaj to ogarnia. Chciałbym w Crypto inwestować ale nic o tym nie wiem. Od tego pewnie trzeba podatki nie podatki odprowadzać i pitu pitu dopisywać. Ja chuja o tym wiem. Najlepiej żeby sie samo robiło a ja se tylko klikam w miare możliwości.

Jak zacząć estetycznie i ostatecznie?
Jest jakieś estetyczne i ostateczne wyjście zaczęcia inwestowania w Crypto? Tak żeby to było wygodne i żeby sie nie wkurwiać?

…Czy kupić Hustler’s University i sie tego nauczyć?

Bo mi Andrzej powiedział, że jestem debilem a crypto poszło w góre a ja nic nie zrobiłem. Bo mnie ten Kaczor jebany nastraszył, że do więzienia pójde jak zarobie pieniądze w internecie. I teraz mi z tym smutno.

Jak mam pieniądze a one sie nie pomnażają to na chuj mi.

1
7

Komentarze do "Pytanie o Crypto"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kupujesz crypto jak jest tanie, a jak będzie droższe to wtedy sprzedajesz i tak w kółko. Wielkie mecyje kurwa, wielkie mecyje. To jest moja porada o 2:27 prosto ze słonecznych Suwałk, miasta seksu i biznesu, miasta wielkich możliwości, miasta ponadczasowych wizji, albo je kochasz albo nienawidzisz. Pierwsza porada jest zawsze bezpłatna, zapraszam to wykupienia abonamentu. Orewłar.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Powiadasz Pan: ze słonecznych Suwałk, miasta sexu i biznesu.
   Oj, Panie drogi… Miastem sexu i biznesu jest mój Wrocław , o czym świadczy chociaż to, że dziurę ulokowałem w lesie koło Wrocławia , a nie koło Suwałk .
   Pozdrawiam
   Doktorant Sławek

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Załaduj wszystko w krypto. Za pół roku wyjmiesz z takim zyskiem, że nawet nie zauważysz opłaty za księgową, która ci jeszcze loda zrobi z tego wszystkiego gratis, bo tak mają bogacze.

  1

  0
  Odpowiedz