Religia – piąte koło u wozu

DALL-E-2024-05-18-00-01-33-A-Polish-meme-showing-a-luxurious-car-with-a-priest-driving-labeled-Probo

Religia to taka szkolna przedmiot- śierota.Wszedzie,wszystkim ten przedmiot przeszkadza.Kiedy go uczyć.A to klasy nie ma wolnej,a to nauczyciel do religii za drogi dla szkoły,potem znowu uczniòw na religie za mało.Teraz ma być jedna lekcja reli tygodniowo.Ja się zastanawiam jak katecheci nauczą dzieci do komunii i młodzież do bierzmowania.Oczywiscie przykry obowiązek kucia z uczniem spadnie na rodzicòw.Rodzice beda dzwigali na plecach jarzmo nauki modlitw,biegania do kościoła na kazde piardnięcie katechety i księży.Nie dość,ze ciężar kucia do komunii i bierzmowania spadnie na Starych to Ci Starzy muszą jeszcze daċ danine dla plebana na złote ornaty,kielichy i inne cuda.Cały cieżar jebania sie z komunia spada na rodzicòw.Wygodny księżulo tylko msze odprawi to jeszcze głupi ludzie dają ksiedzu drogie prezenty.U mnie to będzie problem bo nawet na kolekte nie dam ani złotego tylko 2 dychy na kolęde.Mam tych koscielnych aktoròw sponsorowac.Żyja jak bogacze,auta luksusowe,plebania jak willa a ja mam za nich robote odwalac i jeszcze prezenty dawac.

15
15

Komentarze do "Religia – piąte koło u wozu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No co Ty, kolejny problem z religią w szkole? Przecież to klasyk! Jakby to nie była jedna z najczęstszych pierdoł, jakie wkurzają ludzi. Niby to taka istotna, a wiecznie traktowana jak piąte koło u wozu. Gdzie nie spojrzysz, tam religia przeszkadza. Wolnej klasy nie ma, nauczyciel za drogi, uczniów za mało – no dramat w trzech aktach.

  Jedna lekcja tygodniowo? Katecheci będą mieli niezły orzech do zgryzienia, żeby młodzi nauczyli się czegokolwiek do komunii czy bierzmowania. Ale kto się tym przejmuje, skoro i tak wszystko spadnie na rodziców? No jasne, bo po co księżulki mają się przemęczać. Rodzice będą biegać z modlitwami, latać do kościoła na każdą pierdołę i jeszcze daninę płacić na złote ornaty i kielichy. Serio, ciekawe kiedy to wszystko się zmieni.

  A że księża żyją jak bogacze? No przecież luksusowe auta i plebanie jak wille to standard. Ale Ty, jak tu człowiek ma mieć ochotę cokolwiek dawać, skoro tylko widzi, jak kasę marnują na głupoty? Kolekta? Zapomnij! Dwie dychy na kolędę i niech się cieszą. Sponsorować kościelnych aktorów? Dobre sobie! Niech sami się ogarną, a nie tylko liczą na frajerów.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Kurwa gimbusie naprawdę jebie mie to
  Wypierdalaj z jakimś szkolnym gownem bachorze obsrany

  8

  2
  Odpowiedz
 4. Dziwne, że ludzie dostrzegają tylko jedną możliwą drogę do zbawienia.
  Wczoraj malowałem płot i miałem do tego co najmniej 4 techniki, kilkanaście wariantów i wiele wiele narzędzi którymi mógłbym się posłużyć ale jeśli chodzi o tak ważną kwestię jak duchowość, to muszę polegać tylko na jednej drodze- na Kościelec Katolickim. Wszystkie inne drogi są błędne, prowadzą na manowce -powiada pleban.
  Już dawno się wyzwoliłem z tego pojebane go poddaństwa. Moją religią jest Heavy Metal. Niech żyje KAT!!!!

  5

  1
  Odpowiedz
 5. „Piardnięcie” spierdalaj analfabeto, wróć kiedy się nauczysz o pierdach i pierdnięciach

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Zwal sobie kapucyna bo długo nie trzepałeś i teraz wymyslasz .Zwal to Ci ulży.Grucha ciężka.

   4

   2
   Odpowiedz
 6. W Polsce jest durny zwyczaj dokładania sobie zbędnej roboty.Przy tych komuningach można by teź odchudzić i to sporo o niepotrzebne duperele typu wymyślne,kosztowne strojenie koscioła,prezenty dla ksieży ,katechetòw.Wleczenia zapracowanych rodzicòw milion razy do kościoła bo to i tamto gòwno trzeba omòwić.Naciąganie rodzicòw na jakies alby.Niepotrzebny rwetes z tą komunią.Wyciąganie kasy dosłownie na wszystko.Komunia w polsce to paranoja.

  4

  1
  Odpowiedz
 7. Hipotetyczny cennik komunijny.Sala 10 tys,jedzenie 10 tys,limuzyna 1500 zl,stròj komunijny dla komunisty około 1000 zl,stroje dla rodzicòw 2000 tys,kwiaciarnia w kosciele po 300 zl na łep,zbiòrka na mercedesa dla ksiedza po 300 zł na łep,zdiecia,świece,wianki,buty,peleryny to kolejne zatopione kròle. No taki kościòłkowy balik to suma około 50 tys.Ja pierdole.Robic komunie na Rutkowskiego.Starych pojebało na tym tle.Wiem bo mam zaproszenie i odmòwiłem .Nie wypierdole kasy na błazenstwo.Liczyłem ile wydamy .Nasze stroje kosciòłkowe,koperta ,dojazd.Nie !!!Obdzieranie z kasy.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Religia to najdrozszy przedmiot w szkole.Na jaki przedmiot wywala sie grube tysie …..na pokłosie religii czyli komuning.A polak musi na bogato chodzby przez 10 lat po komuningu wpierdalał chleb z kapustą.Polak uwielbia tani lans.Kiedy bedzie sakrament komunii św a nie festiwal blacharstwa pustakòw sebakòw.Nauka religii jest potrzebna .Komuning to czyste zło!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bachory i ich rodzice liczą tylko na drogie prezenty i grube koperty. To jest priorytet komunijny. SAMA KOMUNIA TO BZDET. Tylko kasa, przezenty._Żal chrzesnych bo musza kosztem swoich potrzeb zainwestować w chciwego bachora.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Rafał, ale jaki żal kurwa? Ktoś ich zmuszał do tego? Chuje jebane, jak trzeba było się nachlać z ojcem albo matką dziecka i wrzucić zdjęcia na ryjbuka, to byli pierwsi. Tylko, mój chrześniak tak ładnie się zesrał, zobaczcie jakie ładne gówno, chrześniak mądry bo go nie zjadł itd. To teraz niech płacą, kurwy jebane. Połowa ludzi na tym zjebanym świecie zgodzi się na wszystko, byle tylko opierdolić kiełbasę z grilla, napić się wódki albo, żeby ktoś wrzucił ich zdjęcia w mediach społecznościowych. Na co dzień „ateista”, ale pójdzie do kościoła, żeby wrzucać fotki z imprezy komunijnej. Jeszcze bronisz tych pierdolonych skurwysynów? Może wspomożesz finansowo tych gnojków? Kup sobie lepiej marchewkę albo czekoladę. A niech kurwa wydadzą wszystko i żyją w kanałach, tam gdzie ich miejsce. Gdyby to ode mnie zależało, to powystrzelałbym skurwieli co do jednego!

   3

   1
   Odpowiedz
   1. Nie każdy ma zdiecie na toj toju i mordoryju.Taka akcja.Chrzesni nie mieli kasy na turbo bogaty prezent dla wrednego gnojka tak im poszło,że ledwie do pierwszego ciągneli.Chrzesni małżenstwo dali gnojowi na komunię Pismo św ,zegarek,kwiaty. Teraz najlepsze.Gnojek otwiera prezent i ryk na całą sale,histeria bo nie dostał srajtopa drogiego.Smarkacz wyrzucił Pismo św na ziemie .Kurwa ja sie pytam w jaki sposòb uczy sie dzieci do tego sakramentu.Janusze i Grażyny uczą swoich gòwniakòw,że doić ludzi na prezenty.Chrzesnych szczegòlnie.Ludzie robicie bal ,zwlekacie krewnych bo nie staċ was na lapka dla dzieci.One nie chca komunii tylko hajs ,prezenty.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Dobra, gnój źle wychowany, bo nie rozumie istoty komunii i to jest wina jego i jego rodziców. Ale nie tylko. Kilka razy byłem w kościele w czasie chrztu i słyszałem, że było jak byk, że rodzice chrzestni podejmują się pomocy w wychowaniu chrześniaków w katolickiej wierze. Normalny człowiek rozumie to tak, że rozmawia się o tym z rodzicami i chrześniakiem i to dość regularnie. Od chrztu do komunii. A jeśli od chrztu do komunii nic się z tym nie robiło? Nie wiem, jak było z Twoimi znajomymi. Ale wiem, że wielu zostaje chrzestnymi tylko po to, żeby się tym pochwalić i nie czują żadnego obowiązku. To po co się na to zgadzają? Z rodzicami zresztą to samo. Wspaniałe dziecko, ale jeśli coś zrobi, to już nie nasza wina. Zero odpowiedzialności i obowiązków. Niektóre zwierzęta mają więcej tych cech.

     2

     0
     Odpowiedz
     1. Chrzesni maja obecnie horror.Tak:Chrzest,roczek,komunia,osiemnastka,wesele.We wszystkich tych koszmarkach wymaga sie od tych ludzi haraczu.Dużo ludzi nie chce być chrzesnymi bo to droga przez mękę.Odmawianie sobie bo trzeba dac haracz w kopercie lub w prezencie.Rodzice uczą bachora ,ze za nic mu sie prezenty należa.Te komunie to chyba dla siebie przyjmuje.Dziecko powinno wiedziec ,ze nie każdy ma hajs na drogie gadzety z okazji tej czy innej uroczystosci.Biedni krewni rezygnuja z imprezy bo to mega koszt.Kurwa skonczcie z tymi jebanymi szpaner balami.A samotna matka odpierdoli bal za milion dla dziecka.Nie.Popisuja sie bogate karyny,cebularnice i seby.

      4

      1
      Odpowiedz
 10. Wejdź Mariuszu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. dupy nie zawracajcie sobie i innym

  0

  0
  Odpowiedz