Rozpuszczają mi się uszczelki w umywalkach

Hejka Chujanie. Odkąd zacząłem lać w domu do umywalek, to zaobserwowałem, że po krótkim czasie cieknie a to z syfonu, a to gdzieś indziej na łączeniach odpływu. Podczas naprawy okazuje się, że winę ponoszą rozmiękłe, sparciałe uszczelki. Dzieje się tak zapewne od działania kwasu moczowego. Próbowałem kupić jakieś odporne, lecz nie wiem, jak szukać. W sklepach pytałem, czy mają z takiej gumy, jak w kiblu (wszak tamte nie puszczają od moczu). Nie mają. Wstyd z kolei pytać wprost o odporność na kwas moczowy, więc pytałem o 2,6,8-trioksypurynę. Nie wiedzą, o co chodzi. Poradźcie coś. To chyba jest odpowiednie miejsce na takie pytania.

7
5

Komentarze do "Rozpuszczają mi się uszczelki w umywalkach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zmień dietę, ja leję do umywalki od dekad i nic nie przecieka.

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Ale po chuj lejeż do umywalki ?
  Do wanny zapewne srasz , a w kiblu mijesz ręce .
  Jakaś patologia jesteś heehe

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Kibel jest bardzo nisko. Jak leję do kibla, to pryskam na całą muszlę, podłogę i ściany. Żona nie jest w stanie z białych ścian doczyścić żółtych plam, które wnikają wgłąb. Trzeba malować. W umywalce ładnie kutas leży i wszystko wpływa. Chyba że ktoś ma poniżej 180 cm wzrostu, to nie zrozumie tego, jak i wielu innych męskich spraw. Poza tym ślad węglowy. Po laniu do kibla zrzucasz za każdym razem 10 litrów wody przy spłukiwaniu. W umywalce uchylisz tylko kran na 2 sekundy i gotowe. Do wanny swojej nie sram. Czasem trochę w publicznych prysznicach. Zawsze można paluchem przez kratkę odpływową przecisnąć.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Skręć gazetę i upchaj w sraczu to nie bedzie woda leciała. W odpływ kanalizacji wepchnij koc i popchnij jak najdalej. Taki korek zapcha całą kanalizację stoleczną.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ehehhe, no może coś w tym jest. Ja też zacząłem lać do umywalki i też skurwiała zaczeła cieknąć. Nie podobne to kurwa.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Ja nie leję do umywalek tylko przez balkon i chuj mnie obchodzi na kogo spadnie złoty deszcz.
  Problem prosty do rozwiązania.
  Pozdrawiam zmokniętych w bezchmurny, słoneczny dzień.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. To nie od kwasu moczowego lecz od acetonu w moczu. Wiem, bo wujek Zdzisiek miał to samo. Nawet ciotka Kryśka przestała kupować zmywacz do paznokci, wystarczało żeby Zdzisiek naszczał jej na palce.
  Próbowałeś uszczelki z EPDM? Bo te z poliuretanu to nawet gówna przepuszczają.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Poszukam takich. Dzięki stary.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Za dużo bijesz konia do Umywalki i sperma wyżera uszczelki

  5

  0
  Odpowiedz
 8. Sprzedawcy po zapytaniu o tego rodzaju uszczelki do umywalki podejrzewają, że mają do czynienia ze srogim pojebem bo sami sikali do zlewu zanim zostali zwolnieni z banku spermy za picie w pracy i po prostu mówią, że takich na stanie nie mają lub niby nie wiedzą o co chodzi. Mają-mają, po stokroć mają, ale jak sobie przypomną moment wypowiedzenia umowy i dźwięk strumyka to po prostu chcą Cię zbyć. Ja bym nie odpuszczał i szukał dalej jakby mi na czymś aż tak zależało bo sam kiedyś odwiedziłem 42 sklepy w celu znalezienia globusu Polski i wreszcie się udało.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Poszukaj uszczelek z Vitonu, lub, jeśli uszczelki są płaskie to kup arkusz tego materiału i wytnij na wymiar. Powinno wytrzymać szczyny.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Zrób uszczelkę z gazety
   Bzibziak

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Ja dodatkowo tryskam do zlewu. Tzn strzelam spermą haha! I jest śmiesznie! Najpierw leje do zlewu potem przelewam zimna woda żeby nie jebalo

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Tryskasz ale w bieliznę siostry i mamusi pojebie

   0

   0
   Odpowiedz