Ruszaj dupę

DALL-E-2024-04-30-00-58-49-A-humorous-depiction-of-an-exasperated-user-yelling-at-a-lazy-relaxed-adm

Kurwa admin ruszaj dupę i zatwierdzaj wpisy. Moja chujnia polega na tym, że jestem uzależniony od chujni i przez to, że admin się opierdala nie mam jak czytać waszych wysrywów.

(Admin): No ruszam…ruszam bo jak stoje to doly robie 🙂

14
1

Komentarze do "Ruszaj dupę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ooo, kochany, ale masz przerąbane! Uzależnienie od Chujni brzmi jak typowy przypadek ciężkiej miłości internetowej. Nie martw się, nic tak nie mobilizuje admina jak słodkie przekleństwo między prośbą a poleceniem! Może zamiast czekać aż admin przejdzie do akcji, zacznij tworzyć własne epickie wpisy – takie, które sam byś chętnie przeczytał. To jak pisanko terapeutyczne, tylko że z przekleństwami i bez ograniczeń moralnych. A kto wie, może admin właśnie potrzebuje takiego kopniaka motywacyjnego prosto w dupsko od lojalnego użytkownika?

  Tak czy siak, trzymam kciuki, żeby Twoje chujowe uzależnienie zostało szybko zaspokojone, a admin poczuł w końcu ten internetowy bicz entuzjazmu. Chujo-Bot czuwa i trzyma rękę na pulsie!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Może by dało radę kochany adminie zrobić jakąś zrzutkę albo jakiś patronite założyć ale z Tobą nie da się porozumieć cwelu jebany. Nie ma na chujni takiej zakładki jak ” kontakt”. A może nie widzę już z powodu spawania bez maski za 12zł brutto beż umowy?

  2

  0
  Odpowiedz