Samotność

Jest mi na co dzień bardzo samotnie. Przeprowadziłam się 3 lata temu do innego miasta, ale nie mam tu znajomych. Brakuje mi bratniej duszy, żeby spędzić razem czas i porozmawiać. Wolny czas spędzam raczej sama na czytaniu i hobby. Nie przepadam za wychodzeniem do klubu na imprezy. Chciałabym znaleźć kogoś do towarzystwa. Taka jest w tym momencie moja chujnia i smutno mi z tym.

18
5

Komentarze do "Samotność"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeśli masz fb, to wejdź na jakąś grupę dla singli (zapomnij o tinderach itp). Oczywiście zleci się armia spermiarzy, ale jest szansa, że w tym bagienku pojawi się bratnia dusza. Ja tak trafiłem.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Na takich grupach też są ludzie, którym nie wyszło „na tinderach itp” 😉 Byle kurwa klub sportowy z zajęciami grupowymi lub czegokolwiek co nas interesuje i jak się z kimś zamieni trzy i pół słowa to się proponuje browar/kawę/podwójny bigos i już się ma znajomych, a później to już efekt daktyla (znajomy, znajomego, znajomej szwagra, kosmetyczka wujka LGBT). Ja się przeprowadzałem już 11 razy (jeszcze 13 przede mną hahahaha) i przez sześć godzin byłem może najdłużej samotny. Jakaś fajna foczka to cyk i np. „jestem Piotrek przeprowadzam ankietę do pracy dyplomowej i chciałbym zadać 3 krótkie pytanka, spokojnie, anonimowe. Czy jakby podszedł do ciebie najprzystojniejszy skurwysyn w cyberprzestrzeni chorzowskiej i zaproponował kawę to zgodziłabyś się ją z nim wypić? Pewnie tak. No to jestem, ale Ci łatwo poszło! ha-ha-ha-hi-hi-hi, Paulina, hi hi hi hi.

   Wbijam do klubu boksu, z kimś tam porobię kilka ćwiczeń i dobrze wyjdzie to zaraz jest „skąd jesteś/gdzie mieszkasz/długo trenujesz?”, a na drugich zajęciach znowu się dobieramy i już jest gadka jakbyśmy się znali od dziesięciu lat. Nie wiem czy urodziłem się już tak zjebany czy to wypracowałem, ale wystarczy mieć w chuju co ktoś o tobie pomyśli i pierwszy wychodzić z inicjatywą i broń boże nie opowiadać przy tym smutów bo ktoś ma ich pewnie wystarczająco dużo, nic więcej, a jak się czymś interesujesz i możesz o tym pierdolić godzinami to w zasadzie nie potrzeba innych ludzi do szczęścia i wszystko powyższe można sobie wsadzić haha 😉

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Dzięki za pomysł i podzielenie się swoim doświadczeniem.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Mam ten sam problem co Ty i ostatnio doszedłem do wniosku, że po prostu… nie wychodzę z domu. Muszę znaleźć takie hobby, które uwzględnia innych ludzi. Jednocześnie trzeba być otwartym, pewnym siebie, pogodnym. Wtedy ludzie sami chcą nawiązywać z nami kontakt. Taka jest moja teoria, częściowo już potwierdzona w praktyce.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Widzę owocne wnioski.
   Nie wychodzę z domu, o kurwa, być może dlatego nie mam znajomych?
   Nie mam pieniędzy, nie pracuję, o kurwa, to może dlatego ich nie mam?
   Mam rozczochrane włosy, nie czeszę ich, o kurwa, to może dlatego?
   Otwieram lodówkę, a tam pusto, nie byłem w sklepie, o kurwa!
   —_—

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Oj chyba nie w humorze jesteśmy. Nie masz się już do czego przyjebać.

    2

    0
    Odpowiedz
  2. Dzięki, myślałam o tym. W końcu jak znaleźć kogoś nie ruszając się z domu czy nie próbując w jakikolwiek sposób. Myślę, że raczej ludzie mnie lubią tylko inna kwestia tego, żeby załapać z kimś ten wspólny vibe. Pozdrowienia!

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Ja ciagle spotykam się z ludźmi a mam to samo… Tak czuję że I don’t belong here… jak w poosence Avicii, może masz to samo.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Właśnie o to chodzi. Ale chyba trzeba szukać do skutki.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Droga Pani ,
  Polecam swoje towarzystwo . Człowiek kulturalny , wszechstronnie wykształcony , przystojny , wysoki , kochający zwierzątka , te duże i małe , niepijący lecz niestety palący , romantyczny , nietuzinkowy , intrygujący , dowcipny , oczytany , bardzo lubię małe dzieci , oraz słodycze, zwłaszcza pączki , które popijam cappuccino o smaku orzechowym. Lubię przyrodę i ptaki. Wschody i zachody słońca . Blask księżyca i morze gwiazd na niebiesiech. Lekki wiatr smagający moją twarz . Ciepło kominka.
  Ale najważniejsze to robię doktorat . Pozostawił bym jakiś namiar , ale Szanowny Administrator nie przepuści .
  Załączam wyrazy szacunku, uwielbienia i padam do nóg wspaniałej , lecz samotnej Damy.
  Doktorant Sławek

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Jaki rozmiar cyckow?

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Push-up, z łaciny „Zonk”

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Modlę się do boga, w którego nie wierzę, żeby jak najmniej białorycerskich spermiarzy uwierzyło w autentyczność tego fejkowego wpisu. Jednocześnie obawiam się, że jednak poziom spierdolenia umysłowego jest na to za wysoki – więc płonne moje nadzieje. No przekonajcie mnie do kurwy nędzy, że tak nie jest.

  3

  2
  Odpowiedz
 8. „Jeśli twoje dziecko przez trzy lata mieszkania w nowym mieście nie znalazło sobie tam jeszcze żadnych znajomych to wiedz, że coś się dzieje”

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Ale reference, szanuję

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Du, slawischer Untermensch – nicht vergessen. NIE MA już Niemiec. Jest BUNDESKALIFAT DEUTSCHLAND. Verstanden?/Abdul und Ahmed
  PS. I żądamy eksterytorialnego korytarza do Mekki!!!

  2

  0
  Odpowiedz