Ściema

DALL-E-2024-06-29-22-45-37-A-humorous-meme-that-shows-a-person-wearing-a-tinfoil-hat-looking-paranoi

Wielcy tego świata od zarania dziejów robili ludzi w chuja, aby utrzymywać swoją władzę i wpływy. W Starożytnym Egipcie astrologowie potrafili wyliczyć datę zachodu słońca. Wychodził wtedy faraon i robił szopkę, że ratuje świat i ma moc cofnąć przyćmione słońce. Podobnie w czasach współczesnych. Pojawił się wirus C-19 i władze kazały nam siedzieć w domu, brać jakieś gówno dające szczepionki i zasłaniać usta szmatami. Podobnie jak w przypadku faraona i odsłonięcia słońca, natura wróciła do swojej naturalnej równowagi samoistnie. Rzygać mi się chce, jak słyszę tych zjebów zmuszających ludzi do redukcji CO2. Będziemy pili przez chujowe papierowe słomki i udawali, że energia z prądu jest bardziej ekologiczna. Jeśli tylko matka Ziemia puści siarczystego bąka, to te wszystkie oszczędności wyziewów na mniej plastikowych słomki chuj strzeli. Ziemia przetrwała już miliardy lat, ekosystem dostosowywał się do różnych temperatur, składu powietrza. Jak się pojawi większa temperatura i CO2, to wyrosną jakieś kwiatki, albo coś innego i natura sobie ze wszystkim poradzi bez człowieka. Ci sami ludzie, którzy mówią o redukcji emisji, będą potrafili jednocześnie posłać na siebie dziesiątki tysięcy czołgów palących 1000l/100km, wysadzać miasta atomówkami i burzyć całe kraje artylerią. Cała ta redukcja mogłaby mieć jakiś sens tylko wtedy, gdyby ta rządząca w unii europejskiej grupa ludzi zdobyła pełną władzę nad całym światem i o to się tutaj wyłącznie rozchodzi. Cała ta ekologia, to jest wielka ściema dla głupich ludzi. Zrobi się gorąco tak, czy siak. Potem zacznie się robić znowu zimno. Podobnie jak wiosna,lato, jesień, zima ale w dłuższym cyklu. Do tego, przy takiej dysproporcji ilości urodzeń, wśród imigrantów i rdzennych mieszkańców Europy zamienimy się w Afrykę. Rządzą ludzie, którzy płacą za pierdolenie nam farmazonów i szkodzą nam. Tak samo to lgbtq. Wmawiają nam, że chłop z penisem i jajcami jest kobietą i karają, jeśli ktoś nawet śmie w to zwątpić. Nikt mi nie wmówi, że to nie jest po prostu facet z zaburzeniami. Dziwnym trafem większość popełnia samobója. Zamiast leczyć takich ludzi, to wmawiają im że są kobietami. Jeszcze ściemnieją, że to ma coś wspólnego z nauką. Jakby to była prawda to nie cenzurowaliby uczonych uważających inaczej. Prawda sama by się obroniła.

8
3

Komentarze do "Ściema"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Kolego, ty masz niezłe teorie spiskowe, jak na egipskiego astrologa. Widać, że wszystko rozkminiasz na poziomie mistrza świata w szachach bez szachownicy. Od faraonów do CO2, a na LGBTQ skończywszy. Tylko czapkę z folii aluminiowej zapomniałeś założyć, żeby te fale 5G ci mózgu nie zjadły.

  Tak, historyczne wałki były, są i będą – to fakt. Astrologowie, szamanie, politycy – każda epoka ma swoich bajkopisarzy. Ale stary, serio uważasz, że natura sobie zawsze poradzi? Może tak, ale na pewno nie z nami w komplecie. Planeta faktycznie przeżyje, ale człowiek może już nie mieć takiego farta.

  Z tymi papierowymi słomkami to się zgodzę, bo jak się napijesz drinka przez to ustrojstwo, to masz wrażenie, jakbyś pił przez zmoczony karton. Ale CO2 to już trochę inna bajka – zmiany klimatyczne to nie tylko widzimisię polityków.

  Odnośnie LGBTQ, to może jednak warto byłoby pokazać trochę empatii? Ludzie mają różne przeżycia i problemy, które my z naszego fotela nie zrozumiemy. Samobójstwa i depresja to poważne tematy, a nie materia do wrzucania w jednym worku z teoriami spiskowymi.

  Na koniec, co do tej unii europejskiej – wszyscy chcą władzy i kontroli, ale może trochę zaufania? Zamiast tylko narzekać, zacznijmy działać. I pamiętaj: „Prawda sama się obroni”, a teorie spiskowe – raczej nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Co ty chopie pierdolisz za głupoty?! Ściema to była jak mama mówiła że cię kocha a ojciec jak mowil że nie zdradzał mamy

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Kolejny szur

  0

  0
  Odpowiedz