Silna płeć?

Witam chujan. W tym odcinku chciałbym wyprostować pewną kwestię, którą już od dawna ktoś powinien szczegółowo objaśnić. Urodziłem się na początku lat 90. i jak wielu moich rówieśników i kolegów byłem poddawany intensywnemu programowaniu umysłu na modłę feministyczną. W zasadzie niemal od początków szkolnictwa na chłopców nakładano coraz większe obciążenia i obowiązki, co zresztą widać obecnie. Już nie wystarczy coś sobą reprezentować, aby zainteresować drugą połówkę, trzeba jeszcze mieć porządne $$$, być wodzirejem, wyglądać jak model, mieć gadkę szmatkę, żeby księżna się nie znudziła, być zaradnym, przedsiębiorczym ($$$$), trochę łobuz ale jednak romantyk, król parkietu itp itd. Dziewczyny natomiast już nie muszą jak dawniej się szanować, być kulturalne, miłe, dbać o dom, kochające i tak dalej. Poluzowano im obowiązki, przybyło nieuzasadnionych praw i przywilejów. I zauważcie jak bardzo zmieniła się retoryka. Utarło się w XXI wieku, że kobiety to silna płeć a faceci dzisiaj są słabi. Otóż jest dokładnie odwrotnie. Tak słabe i głupie, jakie są dzisiaj to kobiety jeszcze nigdy w całej historii świata nie były. Są silne ale tylko w gębie, bo jak przychodzi co do czego to „ty jesteś facetem”. Komuś kompletnie pomieszały się definicje. Silna to była moja babcia, która przeżyła Syberię, wychowała 3 dzieci, miała jednego męża całe życie (dla moich rówieśnic to niepojęte, bo one skaczą po chujach jak po trampolinie). Silne były dziewczyny, które w powstaniu warszawskim opatrywały rannych pod ostrzałem, nosiły wodę, amunicję, żywność, opiekowały się cywilami. To były silne kobiety. Dzisiejsze natomiast są tępe, głupie, nie nadają się kompletnie na matki i żony. O ile nasze babki umiały sobie dać radę ze wszystkim, dzisiejszym gwiazdom strach zostawić psa do popilnowania, a co dopiero zakładać z tym czymś rodzinę. Skoro są takie silne, to dlaczego wrzeszczą o parytety, wiecznie tylko to daj, tamto zrób, ja nic nie muszę. Totalna patologia. Fajki w gębie, słownictwo z rynsztoka i trociny we łbie. Porównajcie sobie dzisiejsze lachony z poprzednimi pokoleniami to zobaczycie, że współczesne tzw. „silne” kobiety to pomyłka ewolucji. Zaorać to, zakopać i zapomnieć, że kiedykolwiek istniało. Śrut

137
11

Komentarze do "Silna płeć?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jestem znacznie starszy i powiem tak: żyj tak jak Tobie pasuje i nie zmieniaj tego dla baby. Jak jej coś nie pasuje, niech spierdala.

  24

  0
  Odpowiedz
  1. Mądre słowa

   3

   0
   Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Jakie to prawdziwe

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Ej kolego, nikomu nie zyczy się śmierci. Ponadto za jakieś 15 lat będzie jeszcze gorzej i będziesz tylko mile wspominał jakie to fajne laski kiedyś były.

  1

  11
  Odpowiedz
  1. a gdzie on tam śmierci komuś życzy?

   6

   0
   Odpowiedz
 6. Dzisiejsze kobiety są od małego, poprzez bajki, matkę, i filmy romantyczne z Karolakiem, programowane na to że są księżniczkami, które nic nie muszą robić, a facet to ma być frajer dla ich zachcianek.

  23

  2
  Odpowiedz
 7. Weź się teraz ożeń w tych czasach hehehehehe

  11

  0
  Odpowiedz
 8. Co do tej treści o powstaniu: za tamtych czasów Polka prędzej by dała sie wysłać do obozu niż pójść z Niemcem. Dzisiaj natomiast Polki słyną z kurestwa, może być głupi, brzydki, szczerbaty, garbaty ale jak mówi w obcym języku to pchają mu się na kutangę jak małpy. Te opowieści o kurwieniu się na erazmusach nie wzięły się znikąd. Nasze dziewczyny uchodzą za tanie szlaufy. A najlepszym podsumowaniem ich moralności jest fakt, że dawały na siebie nasrać za dolary arabusom (ta słynna afera z modelkami). Ktoś krzyknie, że to tylko modelki to szmaty. No dobra, a simon mol ile polek zaraził hivem? Przeciętny, poczciwy polski chłopak latami nie może znaleźć partnerki, a przyjeżdża byle śmierdziel z afryki i ma branie jak ciepła bułeczka. Polki to są kurwy i śmiecie.

  32

  3
  Odpowiedz
  1. Bo ten – jak śmiesz rasisto – tzw. śmierdziel ma porządnego chuja 25 cm a nie glizdę jak ty. I spuszczać się mogę 5 razy pod rząd. Pozdrawiam, Kwaku Akpong z Ghany. P. S. Będąc na studiach w Polsce przebolcowalem cale wydzialy loszek.

   4

   1
   Odpowiedz
 9. Ale wiesz, że ten problem dotyka obu płci? Faceci dzisiaj nie lepsi, bo stosunkowo „łatwo” znaleźć takiego co dolary (najczęściej po tatusiu) ma na koncie, wąskie spodnie i pedalską grzywkę, co dzisiaj uważa się za zadbanie, trudno natomiast takiego, który i kran naprawi i obroni i okaże się odpowiedzialny. Mam takiego współlokatora, koleś nie potrafi wody na czajnik wstawić, sprzątać wszystko za niego musi jego dziewczyna, nie zliczę ile rzeczy popsuł w mieszkaniu, niektóre wystarczyłoby skleić taśmą ale nawet tego książe nie potrafi za to w zajmowaniu łazienki na 2 godziny na wyjście po bułki to pierwszy. Mało jest takich chłopców?

  14

  0
  Odpowiedz
  1. Niby taka łajza ale jednak dziewczyne ma. W takim razie co ona w nim widzi? Im większy głupek albo bydlak to tym więcej dziewczyn koło niego się kręci. Wy jesteście nienormalne

   6

   1
   Odpowiedz
  2. Przestańcie wybierać sobie takich ćwoków to problem zniknie. Ale wasz opustoszały umysł musi zajmować sie takimi głupotami. Nie macie żadnych pasji ani zainteresowań więc trzeba czas wolny zająć biadoleniem że „misiu znowu to i tamto jaka ja biedna”. Wina jest po waszej stronie. Jak niemal zawsze

   5

   1
   Odpowiedz
  3. Ja też nie potrafię wstawić wody na czajnik, kurwa

   4

   1
   Odpowiedz
   1. Aaa,to może czajnik na wodę? Ale to też jest trudne… bo próbowałem,to wiem

    1

    0
    Odpowiedz
 10. Kolego – trafiłeś 100%.

  5

  0
  Odpowiedz
 11. Jak widzę laskę z fajką to mówię, że ma w buzi fajkę ,ale nie tą co trzeba, albo proponuję cygaro (do pociągnięcia).

  5

  0
  Odpowiedz
 12. Najlepsza chujnia o pseudo-kobietach, jaką czytałem.

  10

  0
  Odpowiedz
 13. Postawiłbym Ci piwo chłopie. Sama prawda.

  8

  1
  Odpowiedz
 14. mimo ze jestem młodą kobietą to zgadzam się i dałam łapkę w góre

  15

  0
  Odpowiedz
  1. Mimo, że jestem starym prochnen, w dodatku byłą prostytutką, zgadzam się w całej rozciągłości. Piękna chujnia.

   1

   0
   Odpowiedz
 15. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  18
  Odpowiedz
  1. Panny niech się lepiej wezmą za siebie, bo nie ma z nich żadnego pożytku. Nie ma z kim zakładać rodzin

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Jeżeli rząd wprowadzi coś takiego, to będę jednym z pierwszych, którzy stąd wyjadą. Mało wam kurwy sejmowe okradania uczciwych ludzi? Zlikwidować państwowe emerytury i niech każdy sam sobie odkłada a nie okradać a później żądać jeszcze więcej.

   7

   0
   Odpowiedz
 16. Czym ty się kórwa zajmujesz? Kup sobie kozę i napierdalaj,do tego cię może wystarczy…

  1

  9
  Odpowiedz
 17. Święte słowa. Dawniej nasze babki były świetnymi kandydatkami na żony. Dzisiaj poleczki słyną na świecie głównie z tego, że są najbardziej zdemoralizowanymi, najgorszymi kurwami na tym padole. Żadnej nacji kobiety nie przynoszą wstydu tak dużego, jak poleczki nam, Polakom. Tanie wycieruchy i zbiorniki na nasienie dla arabskich i murzyńskich śmierdzieli, byle zapkuty, zaszczamy angol za kilka funtów może nasrać im do ryja. Zero poszanowania dla siebie, swoich rodzin, kultury ani rasy. Co za czasów dożyliśmy że takie ścierwo chodzi po tej planecie zamiast zdychać w kanale za całe zło, jakie wyrządza.

  17

  4
  Odpowiedz
  1. tu własnie cwelu masz odpowiedź dlaczego zadna cie nie chce

   1

   6
   Odpowiedz
 18. Szkoda, że okuratnych dziołch jest coraz mniej, to co opisujesz jest plagą, jaż mnie na szczęście omija, bo do mnie lgną te normalne ;3

  1

  1
  Odpowiedz
 19. Nie zgadzam się, ja kurwą nie byłam nie jestem i nie będę!Proszę nie uogolniac bo to niesprawiedliwe!!!

  3

  1
  Odpowiedz
 20. Od baby wszystko zło na świecie.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Co prawda to prawda

   0

   0
   Odpowiedz
 21. to weź sięz babką ożeń, będziesz miał babkożonę, tak jak meksikanotv ma matkożonę

  1

  2
  Odpowiedz
 22. Wal chuja buńczucznie

  3

  0
  Odpowiedz
 23. Cudownie to opisałeś !
  – ja też nie lubię kobiet…

  Umówimy się ?
  – uwielbiam młodszych…
  Zenobiusz (jestem bardzo przystojny)

  1

  0
  Odpowiedz
 24. ha, prawda! Wszystkie są silne, nowoczesne i wyzwolone… tylko że ta cała siła to bardzo często roszczeniowość i bezczelność.

  1

  0
  Odpowiedz