Skandal na warszawskich Bulearach Wiślanych

To się w głowie nie mieści, żeby grupa kilku, agresywnych obcokrajowców, przybłędów, imigrantów pobiła Polaków w stolicy na Bulwarach Wiślanych gdzie przebywają tysiące warszawiaków, ponieważ nie chcieli śpiewać „Sława Ukrainie”. Fatalnie to świadczy o warszawiakach, ponieważ nie ruszyli na pomoc rodakom i nie wpierdolili tak agresorom aby wszyscy wylądowali w szpitalu.
Ciekawe gdyby tak Polacy pojechali do Odessy i na tamtejszych bulwarach kazali miejscowym śpiewać hymn Polski a po odmowie pobili by ich. Jakby zareagowali miejscowi.
Biorąc pod uwagę polskie prawo i realia, gdyby warszawiacy udzielili pomocy pomocy swoim rodakom, naraziliby się na poważne kłopoty a kto wie może ponieśliby odpowiedzialność karną, chociaż prawo wręcz nakazuje pomoc potrzebującym, zwłaszcza w przypadku zagrożenia życia a takim było owo pobicie.
Oto skutki otwarcia granicy i wpuszczania wszystkich jak leci bez żadnej kontroli i weryfikacji.
Niedługo nie będzie można wyjść z własnego domu, we własnej Ojczyźnie bez obawy, że jakiś obcokrajowiec-przybłęda nie zagrozi życiu Polakowi w jego rodzinnym kraju.
Powoli zbliżamy się do standardu zachodniej Europy np. Francji, Niemiec a ostatnio nawet Szwajcarii gdzie rozboje, morderstwa, gwałty, kradzieże, molestowanie seksualne nieletnich przez nachodźców to chleb powszedni tamtych społeczeństw.
Czas wreszcie powiedzieć STOP panoszącym się w Polsce bandziorom.

22
2

Komentarze do "Skandal na warszawskich Bulearach Wiślanych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A mogli zaśpiewać…

  Jakbyśmy jeszcze się zarobkami bardziej do zachodu przybliżyli to bym nawet przymknął oko na te kilka gwałtów tygodniowo…

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Ciekawe czy twoja żona, córka albo dziewczyna podziela twój pogląd na temat gwałtów, zwłaszcza gdyby im się przydarzył a dokonujący gwałtu na twojej rodzinie byłby lekko podwędzony albo wręcz czarny.
   Nie pij więcej i nie ćpaj bo wyżarło ci mózg.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Ja brałem pod uwagę również gwałty męskie szowinisto.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Zapomniałeś jeszcze o zwierzętach np. kozach zoofilu.
     Jesteś pierdolnięty, skoro z poważnych sytuacji w Polsce robisz sobie jaja.
     Marzysz o tym, żeby imigranci ci wpierdolili i zmuszali ciebie do określonych zachowań w kraju w którym mieszkasz ?
     Psychiatra już czeka, więc udaj się do niego jak najszybciej.

     0

     0
     Odpowiedz
     1. Droczę się tylko z internetowymi kozakami, sprawdzam ich reakcje i chichram się pod nosem, a w realu działam zamiast poruszać problem na forum, a na żywo podkulać ogonek. Kilkukrotnie ustawialiśmy do pionu opalonych, bliskowschodnich kurew bez ogłady, które nie potrafiły zachować kultury w krakowskiej/wrocławskiej/warszawskiej/katowickiej knajpie, a młodziutkie kelnerki nie wiedziały co począć. W samym Krakowie już ze trzy razy zamykałem buzię grupce młodych degeneratów krzyczących „slava ukraiń-e” i odchodziły z podkulonym ogonkiem i zwiniętą już w kulkę banderowską, obrzydliwą flagą. Naprawdę goście to nie takie pizdy i chętnie dołączały za każdym razem do pomocy tylko musi się najpierw ukazać jeden kozak, który zareaguje jako pierwszy, a potem już efekt domino, to mnie bardzo cieszyło przy wspomnianych akcjach, nawet Julki z boku kibicowały, a przecież tak lubią śniade kutangi! 😉 Araba, który dzięki mnie zrobił salto w galerii katowickiej też pamiętam. Wybiegał skurwysyn z C&A, w ręce zajebane z 10 bluz i kilka jeansów, a za nim dwie płaczące ekspedientki to dostał takiego buta w nogi, że aż się sam wystraszyłem czy aby trochę nie przesadziłem haha, no prawie salto i jeb na plecy 😉 na ziemi tylko słyszałem „soli soli, maj tlejn goł ałt, tlejn goł ałt”.

      „Rude pussy, we are Poland, we have some rules here” dodałem spokojnie z uśmiechem i za chwilę już wzięło go z tej ziemi dwóch emerytowanych, prawdopodobnie z grupą inwalidzką ochroniarzy i już się nim zaopiekowali, a ja poszedłem do klienta.

      1

      0
      Odpowiedz
 3. Od porządków jest policja. Nie mam zamiaru wchodzić w uliczne potyczki z bandziorami, bo na chuj mi kosa po żebro w imię idei…

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Jak dziś nie przystopujesz takich bandziorów to jutro ośmieleni brakiem reakcji wsadzą ci kosę pod żebro bez powodu.
   Trzeba ich napierdalać i patrzeć czy równo puchną z obu stron.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. No i gdzie są ci od „żaden madafaka nie podskoczy do Polaka”?

  Podobno nie dajemy sobie w kasze napluć.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Stare dzieje brachu, ale też takie niezbyt prawdziwe, a z opowiadań. Wiesz, że każdy trochę podkoloryzuje przeszłość coby wyjść na przechuja akrobatę, a to jeszcze większy pizdy były niż obecnie.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Zawsze znajdzie się tępy, pusty łeb, który z przekory da dislike tak dla zasady na złość.
  Jebany tłuku jak zgwałcą ci żonę, córkę a później ciebie a na koniec ci jeszcze wpierdolą to zmienisz zdanie o imigranach.
  Chuj ci w dupę pojebie i aby moje słowo stało się ciałem.
  Jak ci przeorają rowa i wylądujesz na OIOM-ie to chujku zgodzisz się z moim zdaniem a tymczasem wypierdalaj!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Myślę że Polsce to nie grozi. Trójka na rękę to coś co skutecznie wypycha bandziorów na zachód i nie widzę specjalnie perspektyw na to , aby ta trójka miała podrosnąć w najbliżej dekadzie albo I dwóch. No może i wzrośnie, ale nic to nie da bo liczy się siła nabywcza a nie liczba.
  Wystarczy zerknąć w statystyki , podobno juz więcej jest Ukraińców w Niemczech niż PL choć tu chciałbym zaznaczyć że nie insynuuje że Ukraińcy to bandziory bo tak nie uważam choć zdaję sobie sprawę że niektórzy myślą inaczej

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No ja proponuję założyć jakiś klub tak jak czarnych mordowali dla uchodźców tutaj bo zanim się obejrzymy a Warszawa będzie bombardowana, dzieci i kobiety gwałcone na straszne sposoby a mężczyźni we śnie we własnych domach będą mieli podzynane gardła. Ktoś ma w tym interes a ja powiem wam że to sam Szatan walka dobra ze zlem to nie bajka ja bym tym ukrom pokazała tam nad Wisłą co to znaczy Polska utopiłabym ich jakby nie było konsekwencji. Nie wiem co można zrobić żeby powstrzymać ta fale dawno już próbowałam znajomym przemowic do łba a fejsbuk za treści niezgodne z ich polityka chciał mnie blokować ten świat się chyli ku upadkowi a w tym nasza kochana ojczyzna, ktora i tak już wycierpiała swoje TO NASZ KRAJ WYPIERDALAĆ

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Ja od początku angażuję się w walkę z bandziorami i wśród najbliższych również na potęgę promuje i nagłaśniam problem. Chodzę w koszulce z napisem z przodu „Doś tego”, a z tyły „Stop przemocy”, „Stop mowie nienawiści”. Warto nagłaśniać problem i aktywnie angażować się w walkę!

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Dodam, że od nowego roku również zaangażuję się mocno w walkę z gwałtami i napastowaniem. Będę chodził w koszulkach z napisem „nie gwałć” / „nie napastuj”. Nie ma szans, żeby dzięki tak stanowczym działaniom choć trochę się nie poprawiło. Kto chce niech dołącza, tej siły już nie poszczymacie!!!

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Powinieneś jeszcze wziąć kolorowe kredki i na chodnikach pisać „Szanowny imigrancie nie napastuj mnie i nie gwałć”, oczywiście używając alfabetu arabskiego czyli ich „zawijasów”. To bardzo skuteczna metoda i obrona przed rozbojami, co wykazały wydarzenia we Francji i Belgii.
    Nie znasz arabskiego? To twoja wina bo powinieneś nauczyć się języka imigrantów.
    Trudno wymagać aby nachodźca nauczył się języka, który obowiązuje w państwie do którego przypłynął na pontonie.
    Ponadto gość to świnia ale swoje prawa ma i jeśli zachce mu się poruchać to twoim obowiązkiem jest nadstawić mu dupy i zachęcić go do dymania.
    Boże, wiadomo że w Brukseli siedzą same pojeby w tym pierdolonym Parlamencie Europejskim, którzy są oderwani od rzeczywistości ale nie myślałem, że niektórzy Polacy podążają ich śladem.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Masz rację z tymi kredkami, ich też zacznę używać przy tej walce. Jak sobie wyobrażę jak maluję te napisy w centrum miasta będąc jednocześnie ubrany we wspomniane koszulki to w więzieniach się pusto może zrobić. Dzięki za wskazówki. Dołończ do mnie, walćmy razem!

     0

     0
     Odpowiedz
 9. Po bulwarach wiślanych to się plączą zlewaczałe, chude unisexy, a nie faceci. Czego tam ma szukać normalny chłop który potrafi przyjebać w ryj? Takich spotkasz na prawym brzegu Wisły. Imprezują sobie w krzakach z dala od tych pedalskich tandetnych tańcbud z tęczowymi flagami wiszącymi nad barem. Jakoś tam żaden cudzoziemiec nie podskoczy.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Może masz i rację ale chodzi o to, że przyjezdni czują się swobodnie w Polsce, zbyt swobodnie i terroryzują Polaków.
   Jeśli pozwoli im się na zbyt wiele to niebawem Polki będą bały się wyjść z domu bez męskiego towarzystwa.
   Wpierdol uczy pokory i na drugi raz taki nachodźca nie podskoczy w obcym dla niego kraju.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Dokładnie, oni doskonale wiedzą gdzie chodzić – mówię o pseudokozakach. W miejscu gdzie wiesz, że może znaleźć się od ciebie lepszy cwaniak taki nie pójdzie. A ktoś kto ogarnia nie szuka słomki do oka bez potrzeby. Chyba, że koleś po 4 treningach mma i po tabletce. Kolesie, którzy chcą normalnie napić sie jak ludzie, coś opierniczyć na ciepło nie chodzą w przeludnione miejsca. Idą do normalnego baru lub w zielone. Pozdrawiam.

   1

   0
   Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Szef z huśtawkami nastroju | Nowobogackie kurwy | Nienawidzę wesel, a muszę iść buuu! :( | Jebać system rezerw cząstkowych | Sebcel | Rozwiązanie problemów | Szymon Płaczek | Dwa nagie mlecze | Chujnia szefa budowy | To lewica zniszczy kobiety | Wkurwia mnie to w tym mieście | powrót do szkoły | Jestem zjebany | AIRSHOW RADOM 2023 | Potężna madka | Zbliża się koniec sezonu letniego | Nie narzekajcie na kobiety | WHO znów odpierdala | Latofobia | Gapienie się | "Faceci są beznadziejni" | Największe ryzyko braku gotówki | Jeszcze wrażenia Polaka z pobytu w Polsce | Wrażenia Polki, która przyjechała na wakacje odwiedzić Ojczyznę | Bociany na siłowni | Mam 31 lat i żałuje że nie kupuję aktualnie tornistra, piórnika, zeszytów do szkoły | Aplikację taką chcę stworzyć | Chujnia dla Bogatych i Biednych | Dyskryminacja Polaków płacących gotówką | Nie zesrajcie sie | Powinnismy oddac Polske pod rzad USA - moje marzenie | Już są potężniejsi | Biedaki okradają bogaczy! | Życie to niewolnictwo | Reguly dla jebany biedakow oraz szanownych bogaczy | Pułapka bycia miłym (NIE DLA BYCIA MIŁYM) | Gówniarz chciał wyjść z domu z motylkiem | Schemat modlitw, który najczęściej występuje | Reformulacje zapachów | Skąd na chujni tylu pisiorów? | te chuje biedaki | Rozsadza ich | Piekło kobiet | Ludzie są tacy naiwni | Nie chcę już dłużej pracować na wyborców PiS | Moja gówniana bff🙄 | Popierdoleńcy na ścigaczach | biedaki mnie wkurwiaja | Polacy nie mają klasy!