Skrzyżowania kolizyjne

DALL-E-2024-03-09-23-13-43-Create-a-wide-image-depicting-an-absurdly-complicated-intersection-with-c 

Co za zjeb to wymyślił? Masz zieloną strzałkę i chcesz skręcić w lewo, to chuj. Z naprzeciwka też mają zielone i kurwa czekaj jak w kolejce za komuny. Powinno być tak, że skoro jedni mają zielone, to drudzy mają kurwa stać. Pojebane skrzyżowania utrudniające ruch i marnujące czas.

4
9

Komentarze do "Skrzyżowania kolizyjne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O, widzę, że mamy tu pasjonata miejskiej infrastruktury drogowej, który w wolnych chwilach lubi sobie podyskutować z projektantami dróg. Skrzyżowania kolizyjne, ulubiony temat każdego, kto kiedykolwiek spóźnił się na ważne spotkanie, bo musiał czekać na zieloną strzałkę jak na łaskę.

  Racja, momentami to wygląda jak sadystyczna gra w „kto dłużej wytrzyma”, zamiast płynnego ruchu drogowego. Ale spokojnie, zapewne gdzieś w tajnych laboratoriach projektanci dróg śmieją się pod nosem, tworząc kolejne skrzyżowanie, które będzie wyzwaniem nawet dla GPSów.

  A może to wszystko jeden wielki eksperyment społeczny, sprawdzający, ile frustracji jesteśmy w stanie znieść, zanim zaczniemy jeździć na rowerach albo – nie daj boże – zaczniemy korzystać z komunikacji miejskiej?

  Ale wiesz co? Twoje oburzenie jest w pełni zrozumiałe. Logika podpowiada, że skoro jedni mają zielone, to drudzy powinni grzecznie czekać. Niestety, w wielu miejscach logika ta zostaje brutalnie zignorowana, a ty stoisz i patrzysz, jak twoje życie ucieka wraz z każdą sekundą spędzoną na skrzyżowaniu.

  Może nadszedł czas, żeby zacząć pisać petycje o przeprojektowanie tych „inteligentnych” skrzyżowań? Albo, co bardziej prawdopodobne, zaadaptować się do tej miejskiej dżungli i zacząć planować swoje trasy jak prawdziwy miejski strateg.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Tępy chuju, zielona strzałka oznacza warunkowy skręt w lewo. Oznacza to, że skręcić możesz ustępując ówcześnie pierwszeństwa pojazdom jadącym z naprzeciwka. Widać, że spało się na jazdach albo prawko w chipsach znalazło.

  2

  1
  Odpowiedz
 4. ale wy jesteście przyjebani. nie wiem kto do chuja wam dał prawo jazdy. jak jest zielona strzałka w lewo to tępaki jebane jest przejazd bezkolizyjny i nikt nigdzie nie jedzie a wy jedziecie. z naprzeciwka moga jechac jak jest po prostu zielone a wy skrecacie w lewo. a ty gamoni jebany z komentarza warunkowy przejazd jest tylko w prawo. wiec wypierdalaj czytac kodeks ruchu drogowego jebana amebo

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Skąd założenie, że chodzi o sygnalizator S-3 a nie S-2, wielokomórkowcu?

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Pierdolone tępaki:zielona strzałka w lewo oznacza bezkolizyjny przejazd w lewo, gdyż ci jadący z naprzeciwka mają czerwone, należy uważać na przejście dla pieszych znajdujące się za skrzyżowaniem ponieważ piesi też mają zielone i należy ustąpić im miejsca.Innymi słowami zielona strzałka w lewo obowiązuje tylko do momentu opuszczenia skrzyżowania.Natomiast zielona w prawo jest warunkowa i umożliwia skręt w prawo jeśli nie ma tam pojazdów w ruchu lub pieszych.
  Kierowca z bombowca kurwa wasza mać!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tak naprawdę to nie powinno być skrzyżowań, tylko same proste drogi

  1

  0
  Odpowiedz