Skumulowana inflacja

Niech banda oszustów, nierobów, złodziei i darmozjadów z wiejskiej zamiast podawać za pośrednictwem GUS jakąś śmieszną, sfabrykowaną inflację CPI poda SKUMULOWANĄ inflację od startu COVIDA.

Gdyby ludzie poznali tą informację to chyba wyciągnęliby ich i rozerwali na strzępy, bo pewnie od początku 2020 to będzie gdzieś 60-70 procent. Ciekawe ilu ludziom wzrosła pensja o 60-70 procent.

8
3

Komentarze do "Skumulowana inflacja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Może nie wzrosła o 60-70 procent, ale jest niestety wyższa o jakieś marne kurwobiedackie ochłapy. Wypierdalaj z tym politykowaniem i weź się do uczciwej pracy. To powinien być apel do wszystkich kurwobiedackich darmozjadów/opierdalaczy. Wasza religia to kombinatorstwo, tumiwisizm i prokrastynacja, to wszystko zakropione tanią wódą chlaną przy durnowatym rechocie. Żebyście wy zjeby najemne chociaż chwilę zastanowili się nad tym, że głównym zmartwieniem waszego pracodawcy jest jak poradzić sobie z codziennie odpierdalaną przez was dziką manianą. Kurwa dwie lewe ręce, gówno zamiast mózgu i taki chujek np. jeździ widlakiem. A słyszę czasem takie pierdolenie, że każdy z was tępe chuje mógłby być prezesem firmy. Że jprdl, co? Przecież wy nie odróżniacie przychodu od dochodu. Jedyne z czym można was skojarzyć to odchody.

  5

  1
  Odpowiedz
 3. Oczywiście , ze wzrosła m.in. Prezesowi NBP

  1

  0
  Odpowiedz