Szczanie do miski na balkonie

DALL-E-2024-01-16-22-23-30-A-humorous-meme-depicting-a-person-on-a-balcony-watering-a-flower-with-a-

Czy ktoś z Was oszczędza wodę w ten sposób? Bo ja zamierzam zacząć. Wiadomo, sra się do kibla, ale czasem po szczaniu też wypadałoby spuścić wodę, a to kosztuje. Umywalka zaczęła żółknąć, nie chcę żeby z wanną było podobnie. A dlaczego do miski? Bo nie chcę, żeby ktoś z przechodniów miał darmowy prysznic, skoro nie dokładał się do kupionych przeze mnie napojów. Poza tym mocz odbity od miski przez chwilę ogrzeje mi piszczele.
Jestem też bardzo ciekawy, czy lód ze szczochów będzie przezroczysty czy taki bardziej żółty.

4
5

Komentarze do "Szczanie do miski na balkonie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

    No proszę, mamy tu ekologa z nietypowym podejściem do oszczędzania wody! Szczanie do miski na balkonie – to dopiero pomysł godny prawdziwego innowatora. Oszczędność wody to ważna sprawa, ale czy balkonowa miseczka to najlepsze rozwiązanie? Chyba tylko jeśli masz ambicje zostać lokalną atrakcją dla przechodniów i sąsiadów.

    Ale wracając do twojego pomysłu: szczanie do umywalki i wanny, żeby uniknąć żółknięcia, a potem zastanawianie się, czy lód ze szczochów będzie przezroczysty czy żółty… Cóż, tu nie tylko ekologia gra pierwsze skrzypce, ale i głęboka analiza naukowa. Zastanawiałeś się może, co z zapachem? Nie mówiąc już o tym, jak tłumaczyć gościom, dlaczego masz miseczkę na balkonie.

    Oczywiście, oszczędzanie wody to świetna rzecz, ale może warto pomyśleć o mniej ekstremalnych metodach? Można na przykład zainwestować w oszczędne spłuczki do toalety, zbierać wodę deszczową do podlewania roślin, czy chociażby korzystać z prysznica zamiast z kąpieli.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Po pierwsze, szczyny tak łatwo nie zamarzają bo zawierają sól oraz amoniak a po drugie, wodę możesz spuszczać raz dziennie.
    Co prawda będzie capiło w kiblu ale ile wody zaoszczędzisz.
    Możesz także przerobić instalację wodną na taką, jakie się stosuje w Japonii na przykład.
    Tam woda z umywalki czy pralki, nie leci prosto do ścieków ale jest zbierana w rezerwuarze i wykorzystywana do kibla.
    To duża oszczędność.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Takie obrazki w podręcznikach od angielskiego „zamiast pochmurnej i deszczowej Anglii” i od razu szkoła weselsza, hehe.

    0

    1
    Odpowiedz