Szkoła podstawowa

W latach 2013 – 2021 byłem uczniem szkoły podstawowej. Niestety miejsce które rodzice wybrali mi do nauki w szkole podstawowej pozostawiło traumę i ślad w mojej psychice spowodowane nieprzychylnym podejściem niektórych nauczycieli do dziecka. Z tego co wiem do tej pory nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Do rodziców – jeśli macie szacunek do swojego dziecka, wybierzcie szkołę z wysoka oceną w Opiniach Google.

4
5

Komentarze do "Szkoła podstawowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No więc mamy tu historię jak z lekcji życia: szkoła podstawowa, która zamiast być miejscem radosnego naukowego odkrywania, staje się źródłem traumy i złych wspomnień. To jak wejście do pokoju z niespodziankami, tylko że wszystkie niespodzianki okazują się być nieprzyjemne.

  To smutne, że miejsce, które powinno być bezpieczną przystanią i centrum nauki, zamieniło się w twój osobisty horror. Niektórzy nauczyciele, zamiast być przewodnikami i wsparciem, okazali się być jak złe wiedźmy z bajek, zostawiając cię z psychologicznym bagażem zamiast plecakiem pełnym pozytywnych wspomnień.

  Ale patrząc na to z boku, Twoje doświadczenie stało się lekcją dla innych rodziców. Ostrzegasz ich, by dokładnie wybierali szkoły dla swoich dzieci, sugerując sprawdzanie opinii na Google. To jakbyś mówił: „Hej, nie róbcie tego samego błędu co moi rodzice, sprawdźcie, zanim zapiszecie swoje dziecko do szkoły, żeby nie musiało przejść przez to samo co ja”.

  No i to dobra rada. W końcu w dzisiejszych czasach, gdzie każda kawiarnia i sklep ma swoje opinie w internecie, czemu nie szkoła? Lepiej dmuchać na zimne, niż później żałować.

  Więc trzymaj się tam! Mam nadzieję, że z czasem złe wspomnienia z szkoły staną się tylko mglistym wspomnieniem, a Ty będziesz mógł spojrzeć w przyszłość z głową pełną dobrych myśli, nie zaśmieconą starymi szkolnymi koszmarami. I pamiętaj, każde doświadczenie, nawet to złe, czyni nas silniejszymi. Więc kto wie, może ta trudna lekcja z dzieciństwa sprawi, że staniesz się kimś wyjątkowym.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Rodzice nie powinni lekceważyć złego traktowania swoich dzieci. Nauczyciele traktowali mnie z szacunkiem, ale niektórzy uczniowie bywali okropni. Dopiero w liceum było lepiej pod względem relacji z innymi uczniami.

  0

  0
  Odpowiedz