Sztuczne kobiety

Wkurza mnie bardzo jak kobieta sobie np. powiększa piersi, farbuje włosy czy nawet maluje paznokcie. Poważnie mówię. Nigdy bym nie chciał mieć za dziewczynę kobiety, która ma sztuczne cycki. I jeszcze wkurwia mnie myślenie, że naturalna dziewczyna jest biedna. Ja tam dziewczynom niczego nie zabraniam, jak jakaś chce to niech robi z siebie plastik ale jak już mówiłem – sztuczność u dziewczyn jest chujowa i przenigdy nie wyjdę za kobietę, która robi z siebie sztuczną. A co do makijażu to powiem, że dopuszczam ale łagodny. Nie ma mowy o intensywnym malowaniu się. Szacun dla dziewczyn, które nie robią z siebie sztucznych dziwadeł.

193
71

Komentarze do "Sztuczne kobiety"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie pierdol. Ja mam 3 lalki dmuchane. Tanie: po 40$ za każda. Ale żadna nie sprosta takiej
  Dolly za 6tys.$ Wiesz? nawet można się zakochać. Zasada: samochodu ani żony się nie pożycza! Nawet jeden marynarz się zaraził syfem. Trzeba jedak, szanowac, żadnych gwałtów! bo potem naprawa drogo kosztuje. A można być posądzonym o gwałt.
  Bzibziak

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja tam lubię zrobione laski. Są piękne. A ty chyba zazdrościsz, że ich nie ruchasz i dlatego ich nienawidzisz

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Nie dlatego że ich nie rucham – po prostu mam taki gust, że nie podoba mi się zbyt sztuczna uroda.

   Tu autor chujni.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Nie wyjdziesz za sztuczną kobietę, powiadasz… Potrzebna ci prawdziwa NRDowska zapaśniczka z owłosioną klatą i wąsami, koleś. Za taką możesz śmiało wyjść…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Witam, FIRMA nagrała o tym numer. Jebać te kurwy z melonami sylikonowymi, co kurwa za 5 lat to WD-40 będą sobie pizde smarowały dla poślizgu. Nie pozdrawiam Marek L.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zakładam że masz 35 lat i nie masz kobiet. to teraz przeczytaj 2 razy swój wpis i się kurwa zastanów ddlaczego dalej nie masz kobiety. to nie ty ustalasz komuś warunki do tego jak ma wyglądać imbecylu jebany tylko kobie sama o tym decyduje 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Tu autor chujni. Odpowiem na twój komentarz:
   1. Nie mam 35 lat, a 24 lata.
   2. To że jak na razie nie mam kobiety – z tym masz rację.
   3. Tak, ja nie ustalam innym warunków jak mają wyglądać.
   4. Nie jestem imbecylem jebanym, a ty to nie wiem.
   5. Tak jest, kobieta sama decyduje o sobie.

   W chujni napisałem tylko, że nie podobają mi się zbyt sztuczne kobiety – a nie zabraniam innym decydowania o sobie, no i ta chujnia nie ma na celu obrażać kobiet o sztucznej urodzie.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Co kto lubi. Mnie obrzydzają wręcz kobiety „naturalne”. Dla mnie kobieta bez makijażu, manicure i to codziennie, jest nie do przyjęcia. Po prostu uznaję tylko kobiety zrobione, sztuczne XD i to maksymalnie. Cycki generalnie wolę małe, ale wolę sztuczne duże, niż naturalne, bo naturalne duże wyglądaj na ogół źle.
  Generalnie naturalność jest u kobiet co najwyżej do 30 ładna. Wizualnie dla mnie lepsza jest wytapetowana konsekwentnie i codziennie, totalnie zrobiona czterdziestka, nawet pięćdziesiątka z jakoś tam zadbanym ciałem, niż trzydziestka cała naturalna i nawet bardzo ładna.
  Naturalność jest nudna i obrzydliwa. XD

  0

  3
  Odpowiedz