Technologie IT

No i właśnie.
Ze mnie taki unformatyk.
Niby wiem co sie uczyć ale tych zagadnień jest od groma. Obszerna lista.
Nikt mi nie podpowie na serio.
Miałem ostatnią nadzieje, że nawet w formie sarkazmu ktoś nakieruje mnie na właściwe tory.
Zatem ja sam siebie spróbuję tutaj.
Niby wiem jakie technologie są potrzebne do tworzenia stron www ale z kolei z grafiki jestem cienias. Nawet profesjonalnego tła nie umiem zrobić. Bazy danych roboty po tym nie ma bo wszystko już sprywatyzowane i scentralizowane a to rzecz co rzadko się psuje. Grafik komputerowy to też guzik umiem. Jedynie painta ogarniam. Zresztą speców od Photoshopa jest multum. Audacity prosta obróbka dźwięku to chuba każdy sam zostalem to ogarnia. Jakieś animacje z Flesha to dobre tylko do past na YT. A jeśli chodzi o programowanie to wszyscy pierdolą o C++ ale kurwa co z C++? No i są jeszcze gry ale mam moralne watpliwosci bo nie chce być winnym że ktoś marnuje życie przed komputerem na gry.
Zostaje mi chyba tylko film serwis naprawa komputerów i telewizorów u seniorów.

3
2

Komentarze do "Technologie IT"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Sieci komputerowe są spoko

  1

  3
  Odpowiedz
  1. W sensie internet czy co?

   0

   2
   Odpowiedz
 3. Ucz się Delphi, ma ogromną przyszłość i super zarobki. Nie czytaj pierdół o C++/C#, Java/Python/Ruby.

  Jeb Delphi, wszystko inne umrze jutro! Nie czytaj nikogo innego, dzisiaj zapisz się na studia, i napierdalaj Delphi przez kolejne 20 lat.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Delphi.. no oczywiście! Ale mieszkancy Wysp Komory dawno już to opanowali, najlepsi uczą na uniwersytet w Belgii i Francji. No, ale my, Polacy wiecznie jesteśmy obrażeni na „kolorowych, brązawych, ciapatych: inzynierów i docentów”…. co niestety.. są lepsi od nas. Jeszcze: Nowa Kaledonia, Surinam?

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Full serwis komputrow?
  Nie da rady bo ludzie żądają czasem takie głupie pytania o naprawę w 5 sekund a potrzeba miesiąca.
  Lepiej od razu iść do handlu

  0

  1
  Odpowiedz
  1. A! no właśnie!! Przychodzisz do biura…na przykład rekrutacja pilotów; pokazują ci palcem komputer:…..zapisz się, i co ? pierwszy raz w życiu widzisz TO, a oni ci proponują zapisz się! Jak tego nie zrobisz: to napewno= kopa w dupę i za drzwi. Dobrze piszę, w dupę, a nie wdupe.
   Więc: udaję że się znam… siadam: Enter, co chcesz (po angielsku) …zapisać się: nazwisko/imię/pesel. Potem idzie lepiej: „po kiego chuja tu przyszłeś, kurwa?” no i tak dalej…. No, bo rodzice mi skazali….cos tam. Potem pytanie: jaka jest wartość siły wznoszacej,wypadkowej, przedmiotu uciekający od siły grawitacji ,9,65 przy przespieszeniu przedmiotu od 130/km i wadze 650 kg: dla uwagi: 3 wektory. No i tak dalej. To dlaczego samolot lata i odrywa się od ziemi? A chuj go wie

   0

   1
   Odpowiedz
 5. Już ci pisałem tumanie wcześniej, że sam język programowania na początek może być niemal dowolny. Wszędzie korzystać będziesz z tablic, list, kolejek, setów, drzew, tablic hashjujących itp. itdp. To nie jest wymył z dupy, to się stosuje imbecylu.

  5

  0
  Odpowiedz
 6. Najpierw musisz nauczyć się kopiować pliki z dyskietki na dyskietkę. To są podstawy informatyki. Otwórz Nortona i ćwicz.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Gościu o czym ty mówisz ?! Właśnie największe szanse masz na dostanie pracy z bazami danych !!! SQL byle jaki dialekt bo wszystkie są podobne, do tego struktury danych z pythonem (praca z jsonem i xmlem) jakieś podstawy analizy danych. Zrób projekt scrapera i jesteś na poziomie studenta drugiego roku.

  1

  0
  Odpowiedz