Telewizja

W tym kraju jest sytuacja jaka jest, ponieważ ze względu na strukturę demograficzną nadal głównym źródłem informacji i przekazu jest TV i nie zmieni się to zbyt szybko.

Można stworzyć jakieś ugrupowanie, zdobyć zasięgi w internecie, ale wtedy dojdziesz do pewnego progu i już go nie przeskoczysz.

Wprawdzie internet to też gówno, ale tu przynajmniej można jeszcze zmienić stronę, zrobić selekcję, wymieniać się opiniami.

Oglądając TV można siedzieć, gapić się i nie zweryfikujesz czy to co pierdolą, albo pokazana wyrwana z kontekstu wypowiedź to całość.

Nadal o losie tego kraju zadecydują starcy z neurodegeneracją, którzy siedzą ze strużką śliny, ściekającą z kącika ust i oglądają TVP i TVN.

11
5

Komentarze do "Telewizja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wyłącz telewizor sprawdź co dzieje się na zewnątrz,
  Zabierz psa na spacer,
  Wyskocz po gazetę do kioskuuu

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Ktoś narzygał pod bramą u Wojtusia, ktoś chujowo zaparkował przy kościele, Pietrek znowu krzyknął na swoją, cukier podrożał o czterdzieści groszy, a córka Damiana znowu prawie wjebała się pod samochód na hulajnodze. Z danym makroekonomicznych zaobserwowałem tylko powyższe rzeczy.

   2

   0
   Odpowiedz
 3. W tym kraju sytuacja jest jaka jest ponieważ większość tubylców nie posiada mózgów a ci co posiadają nie potrafią z nich skorzystać.
  Struktura demograficzna nie ma nic do rzeczy albowiem w każdej grupie wiekowej są głupcy.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Achu; jcie to obchoooo-dzi?

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Baw się nieskromnie posuwisto – zwrotnie.

  1

  0
  Odpowiedz