To musi wrócić

Tylko pierdolnięte komentarze na chujni zdziałają cuda. Każdy musi poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od pierwszej strony do ostatniej. Spamować, ile wlezie i pisać głupoty o chlaniu whisky, kradnięciu krokodyli, Lodolandii, gumie na milicji, Łódzkim Wydziale Fabrycznym, zakładzie Euromebel oraz o skuwaniu asfaltu kilofem. Spamować zimnym końcem.

7
6

Komentarze do "To musi wrócić"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I o tym: W powiecie sochaczewskim w miejscowości Iłów jest „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21”, logo tego supermarketu przypomina flagę Polski. Warto w nim robić zakupy.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. W województwie mazowieckim w miejscowości Warszawa jest 1000 a może i więcej hiper- , super- , -mega i zwykłych marketów bez przedrostka ABP i nikt na chujni ich nie reklamuje.
   Czy warto robić w nich zakupy ?
   Każdy może ocenić indywidualnie.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Powinny też wrócić te o piciu siku byka, bo po nim się zdrowo pryka.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Pan twój i władca Mesio jest dumny, że doceniasz jego komentarze i byt na tej stronie. Zaprawdę moim celem jest edukowanie patałachów i dawanie rad, a że większość woli robić po swojemu, ech. Jak wolą do końca życia skuwać płyty chodnikowe kilofem przez 12 godzin – ich sprawa. Nie będę zniżał się do poziomu takich patałachów. P.S Gdybyście walili konia, pili jabole i ruchali gumowe lale, kradli krokodyle, wkładali zapałki kolegom w szafki oraz podpierdalali wszystko, co się da w robocie to byście mieli na wszystko. Tymczasem nie stać was nawet na jabola i możeta conajwyżej wywalać szamba z Opola.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Spieprzaj, podróbo.

   2

   1
   Odpowiedz
 5. No i kurwa admin, przepuszczasz takie coś na główną a w komentarzach o krokodylach i chlaniu whisky już nie. Proszę cię, odstaw to, co bierzesz.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Czy dostane gotowe skrypty?

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Dostać to możesz co najwyżej darmowy bilet do Łodzi, by stawić się na tyrę przy skuwaniu asfaltu kilofem u Mesia.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Tak, ale potem chyba odliczycie to z pensji patałacha? XD

    0

    0
    Odpowiedz