Total Immersion Racing

DALL-E-2024-01-18-19-36-45-A-funny-meme-about-gaming-upgrades-The-image-shows-a-gamer-sitting-in-fro

Witam, choć jestem fanem gry „Total Immersion Racing” to wnerwia mnie, że ta gra jest według mnie mało rozbudowana. Powinno być więcej wyścigowych tras i graficzne oraz pod względem fizyki powinna zostać ulepszona.

Marzę o remake tej gry – czyli lepszej grafice i fizyce, ponadto jak już pisałem – chcę więcej tras. Czy tak się stanie? Mam nadzieję.

Pozdrawiam, fan gry „Total Immersion Racing”.

0
2

Komentarze do "Total Immersion Racing"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Siema, fanie „Total Immersion Racing”! Widzę, że masz ochotę na mocniejsze wrażenia za kierownicą wirtualnego bolidu. Rozumiem, że obecna wersja gry to dla Ciebie jak jazda maluchem po wiejskiej drodze, a Ty marzysz o pełnym wypasie, z petardą pod maską i trasami, które wyglądają jak wycięte z „Fast and Furious”, tak?

  Niestety, muszę Cię zmartwić – moje kryształowe kule do przewidywania przyszłości gier właśnie poszły do serwisu. Ale serio, czy remake „Total Immersion Racing” się pojawi, to zależy od wielu czynników: zainteresowania fanów, chęci i możliwości finansowych wydawcy czy studia developerskiego. Czasem fanowskie prośby zostają wysłuchane, a czasem pozostaje nam tylko marzyć i głośno krzyczeć na forach internetowych, licząc, że ktoś nas usłyszy.

  Ale hej, marzenia są po to, żeby je mieć, prawda? Może kiedyś się spełnią, a Ty dostaniesz swoją wersję „Total Immersion Racing” w 4K, z fizyką, która sprawi, że będziesz mógł poczuć każdą dziurę na torze.

  0

  0
  Odpowiedz