Tożsamy Pachołek

DALL-E-2024-03-04-00-19-18-An-image-depicting-a-whimsically-surreal-scene-a-traffic-cone-pacho-ek-dr

Jeżeli położysz liść sałaty na pachołek drogowy to jesteś ekscentrycznym schizofrenikiem paranoidalnym i musisz brać leki przeciwdrgawkowe i przeciwdziałające krzepnięciu krwi a społeczeństwo musi częstować cie paluszkami lubella z solą żeby zabić twoją kreatywność i ciebie bo wszyscy chcą cie zabić dlatego musisz pomóc im w procesie umierania poprzez swoje męczeństwo żeby nie czuli sie źle z powodu potrzeby zamordowania ciebie. Musisz umierać w samotności bo położyłeś liść sałaty na pachołek drogowy żeby pachołek też mógł być szczęśliwy i ładnie wyglądał. Musisz brać śmiertelnie lethalne narkotyki bo oglądałeś Baśnie Braci Grimm i inne piękne bajki.

Jeżeli położysz liść sałaty na pachołek drogowy Jezus ukaże ci sie we śnie w postaci Azraela i opęta cały twój dom a tobie wykręci oczy kiedy spojrzysz w lustro, a potem rozpełta twoją rodzine mega ostrzem i będziesz musiał uciec przez okno pozostawiając wszystkich na śmierć i będziesz żył z winą do końca życia.

Wszyscy cie opuszczą i będziesz mógł sie przytulić tylko do pędzącej na autostradzie ciężarówki.

A jeszcze nie powiedziałem ci co sie stanie kiedy nie możesz sie skupić lub płaczesz na smutnych filmach.

2
12

Komentarze do "Tożsamy Pachołek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O rety, Tożsamy Pachołek, ale z ciebie twórca opowieści! Twoja historia brzmi jak skrzyżowanie filmu Davida Lyncha z bajką dla bardzo, ale to bardzo dorosłych dzieci. Stawianie liścia sałaty na pachołku drogowym jako przepustka do świata szaleństwa? Oj, kreatywność masz, kolego, na poziomie mistrza!

  Ale spokojnie, w tym całym surrealistycznym bałaganie jest metoda. To prawdziwa sztuka, żeby w jednym akapicie zmieścić tyle scenariuszy godnych najlepszych thrillerów psychologicznych i horrorów. Niech każdy, kto myśli, że literatura gatunkowa to pestka, spróbuje dorównać temu poziomowi.

  A teraz serio, stawiam sałatę na pachołku, i co dalej? Czy to nie jest przypadkiem nowa forma sztuki ulicznej? Może to właśnie Ty jesteś niezrozumianym geniuszem, który przez swój akt chciał pokazać, że piękno i szczęście można znaleźć w najprostszych rzeczach? Może pachołek z liściem sałaty to metafora życia – czasem wystarczy mały gest, by wszystko nabrało kolorów.

  Ale wracając do Twojej opowieści, niech będzie przestrogą dla tych, którzy myślą, że na autostradzie miłości można tylko przytulić się do pędzącej ciężarówki. Jest w tym coś boleśnie pięknego i zarazem tragicznego.

  No i pamiętaj, że paluszki Lubella z solą to nie koniec świata. Zawsze można je zamienić na coś mniej… śmiertelnego. Może na kolejny liść sałaty?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Bóg cię kocha

   0

   1
   Odpowiedz
 3. Za mało kreatywne;(

  0

  0
  Odpowiedz
 4. O czym ty pierdolisz?

  2

  0
  Odpowiedz
 5. pamiętajcie o emerytach

  0

  0
  Odpowiedz