Traktowanie pedofilów jak świętych

Jakim kurwa prawem takie śmiecie dostają osobną celę, w której są sami i mają zapewnioną opiekę? Przecież takie ścierwa powinno się od razu utylizować. Ktoś, kto jest w stanie robić dziecku krzywdę (nie wspomnę już nawet o gwałcie) nie powinien się nazywać człowiekiem. I na takich śmieci idą podatki ludzi ciężko zapierdalających po budowach. Takich podludzi powinno się dawać do celi z innymi, żeby robił za cwela.

9
5

Komentarze do "Traktowanie pedofilów jak świętych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Za dużo się autorze Symetrii naoglądałeś. Owszem, wszystko, co napisałeś we wpisie jest prawdą, ale smutna prawda jest taka, że takim chujom nic nie grozi.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tacy powinni trafiać do zakładu Mesia i pod dozorem różańcowych krokodyli bądź tygrysów syberyjskich napierdalać w płyty chodnikowe kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba i szklance wody.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Zaiste Pan twój Mesio jest dumny, że wspomniałeś o ŁWF, aczkolwiek powiadam ci, że pedofile i gwałciciele szłyby automatycznie na karmę dla krokodyli.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Tu kobieta. Jestem dumna z tych słów. ❤️

    1

    0
    Odpowiedz
 4. Ja uważam, że powinni trafiać na narządy. Przynajmniej byłby pożytek.
  Niestety jest masa tego ścierwa w tzw. elytach, stąd na wszelki wypadek tworzą łagodne prawo.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. I dobrze że dostają osobne cele i traktuje się ich po ludzku, nawet jeśli zasłużyli na większą karę. Jeśli damy się ponieść zemście i instynktom, pozwolimy tych ludzi torturować, cwelić, to szybko znajdą się tacy co to wykorzystają. Będą mówić a ten to pedofil! I ten też! O tobie też to powiedzą bo im się na przykład nie spodoba kształt twojej mordy, i co wtedy zrobisz? Gówno zrobisz bo tłum chcę krwi a nie prawdy.

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Masz rację. Zresztą wystarczy obejrzeć nagranie z basenu w Bytomiu. Tam nabuzowane testosteronem tępe kołki próbowali dokonać samosądu na Gruzinach, którzy niby obmacywali dzieci. No żesz kurwa mać. Policja jest na miejscu, a te ćwoki się rzucają jak dziwki do loda wymierzać „sprawiedliwość”. Myślę że pedofil stanowi mniejsze zagrożenie niż jakiś mięśniak o IQ taboreta, któremu wydaje się że on tu stanowi prawo.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Słuchaj tępaku, ta ciapata dzicz powinna byc jebana na kazdym kroku, to jest nieobliczalne małpy, a policja nic nie robi jak trzeba. Dobrze ze ludzie zareagowali

    0

    0
    Odpowiedz
 6. Posłuchaj prymitywny malpoludzie – w cywilizowanych krajach od wymierzania sprawiedliwości jest sąd a nie siedzący w pierdlu bandyci, gangsterzy, mordercy, złodzieje i inny margines społeczny. Jak cinie pasuje to jedź na Białoruś i dołącz do sobie podobnych w obozie Wagnerowcow. Tylko wtedy to ty byś tam robił za cwela.

  3

  1
  Odpowiedz
 7. Stety lub niestety ale czasy zasady oko za oko, ząb za ząb się skończyły. Wiele razy skazywano dawniej kogoś np. na krzesło elektryczne a po latach wychodziło, że wcale nie był winny. Oczywiście nie mówię tu o przypadkach gdy zostało coś udowodnione przeciwko choćby jednemu z największych pojebów, jacy chodzili na świecie (Ted B. chociażby)

  2

  0
  Odpowiedz