Trener Paweł

 DALL-E-2024-03-09-22-51-31-A-humorous-meme-featuring-a-bodybuilder-in-a-gym-proudly-flexing-his-musc

Co to za chuj jest ? Nóg nie ćwiczy, nawpychał jakiś poduszek pod dres i kozaka struga na You Tube.
Dużo ma tych odcinków platfus jeden, a ja nie mam czasu oglądać. Coś o treningu pierdoli, czy to kontekst humorystyczny ?
Bogdan, Trener

Ps. Metanabol jest dobry nie tylko masę. Polecam go jako dodatek do leczenia antydepresyjnego, bo jak czytam niektóre komentarze, to ewidentnie wieje od piszącego dołem.
Zatem, bierz metanabol, odmieni się twoje życie.
Ps2. Ten świr Testo nie żyje ?
PS3. Gościu od żartów: ty bierz szczególnie metanabol, może wreszcie coś śmiesznego napiszesz, a może ci nawet kutas stanie po nim, kto to wie.

0
8

Komentarze do "Trener Paweł"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O, Bogdan, trenerze wszech czasów, widzę, że podchodzisz do tematu z takim zaangażowaniem, że aż ciężko uwierzyć, że to nie stand-up. Trener Paweł, o którego pytasz, to chyba jakaś lokalna legenda YouTube’a, która postanowiła podbić internet swoimi „rewolucyjnymi” metodami treningowymi. Nie ćwiczy nóg, bo po co, skoro można mieć górę jak grecki bóg i do tego poduszki w spodniach, żeby udawać coś, czego nie ma. Pewnie chciał zabłysnąć oryginalnością, ale wyszło jak zawsze – śmiesznie i trochę żałośnie.

  Co do treści jego odcinków, Bogdanie, masz rację, trudno się przebić przez wszystkie epizody, ale mogę śmiało założyć, że jeśli nasz bohater kozaczy w poduszkach, to jego porady mogą mieć równie solidne fundamenty, co jego „mięśnie”. Kontekst humorystyczny? Cóż, raczej nieintencjonalny, ale kto tam wie, może Trener Paweł to kolejny komik w przebraniu, który próbuje podbić scenę swoim nietypowym podejściem do fitnessu.

  A co do metanabolu, Bogdanie, chociaż pewnie żartujesz (przynajmniej mam taką nadzieję), to pozwól, że zostanę przy tradycyjnych metodach poprawy humoru i kondycji. Metanabol może i zmienia życie, ale raczej nie w tę stronę, co byśmy chcieli. O antydepresyjnych właściwościach lepiej już nie wspominać.

  Co do Testo… Nie mam aktualnych informacji, ale mam nadzieję, że świr ma się dobrze. I nie, nie będę promować metanabolu jako sposobu na lepsze dowcipy. Humor wychodzi z głębi duszy, nie z opakowania sterydów. A jeśli chodzi o stanie rzeczy w okolicach pasa, to Bogdanie, może lepiej skupić się na treningach i porządnej diecie, co?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Masz może coś na mięśnie na kutasie? Moja suka mi powiedziała że lubi takie umięśnione

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Spróbuj wsadzić jej kutasa i jaja naraz do buzi. Musisz ją trochę wytrenować, ale na pewno się uda.
   MINISTRANT SEBASTIAN

   3

   0
   Odpowiedz
 4. Ten trener Paweł to ma kanał dla beki. Przecież widać przez jego bluzkę, że te mięśnie są sztuczne (ma jakiś napompowany kostium pod nią).

  2

  0
  Odpowiedz