Tu justyna – nie wierzcie tej kurwie co pisze o mnie

Jestem justyna, nie mam 48kg, tylko 62 jak już co palancie.

Kobiecie nigdy nie licz kilogramów bo ja mogę Ci policzyć fiuta!

A jest co liczyć, ale w milimetrach. Nie dość że nie chciał stanać przez 40 minut, to jeszcze po zwodzie miał ledwo 37mm. Myślałam że to jakiś żart, ten kretyn przyszedł, opowiadał jak to będzie jebał mnie, a tu wyskoczył z czymś co wyglądało jak pryszcz.

Parsknęłam śmiechem mu w twarz, a ten w odpowiedzi i złości (jego piąstki tak zabawnie zginał, tak jakby chciał mnie uderzyć, ale nie wyglądał jak mężczyzna który choćby raz w życiu był na siłownii więc myślę że się bał próbować swoich wątłych sił) napluł na mnie.

Tego było za wiele, zrobiłam zdjęcie jego małego fiutka, wrzuciłam na wrzute i nara frajerze. Zagroziłam że jeśli nie wyjdzie to zaraz zadzwonię po mojego kolege z prawdziwym chujem i mu wpierdoli tak że się poskłada jak harmonijka.

Uważajcie na tego mitomana bo pierdoli głupoty.

8
3

Komentarze do "Tu justyna – nie wierzcie tej kurwie co pisze o mnie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Po zwodzie” to piorun spierdala do ziemi, głupi chuju. Miałeś na myśli „po wzwodzie”.
  Grammarnazi

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Stul ryja szmato
  Do budy !!

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Do kobiety tak mówić chujowy ruhaczu???

   Ona mówi z sensem i wątpie że twoje opowiastki o justynie są takie jak opisałeś. Wierze jej że masz mikrusa (pow. pisałeś że każdy wejdzie analnie, nieprawda, chyba że miałeś same swinie, wiele wąskich dziewczyn/kobiet nie przyjmie grubych/długich kutasów. Nie wiesz i nawet w to nie wierzysz. Oznacza to że masz makaronik i nie masz pojęcia jak to jest mieć pałę która sprawia ból w cipce, nie mówiąc o analu.).

   Idź i lepiej uciekaj, bo kolega Justynki faktycznie żłoży ciebie jak harmonijke. Zazwyczaj makaroniki mają małe jaja, mniej siły (testosteron wpływa na siłę mięśni w czasie ćwiczeń). Różnice, zapewniam ciebie jako stały bywalec, są ogromne.

   Nie podskakuj, nie cwaniakuj.

   2

   2
   Odpowiedz
 4. Mitomanem to chyba jesteś ty.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. W urzędzie ochrony przed mitomanami, kłamcami, śmieciami, leniami, tropimy wszelkiego typu przejawy niedojebania mózgowego.

   Wszystkie osobniki wskazywane przez UOMKSL to:
   – kurwy które zrobią wszystko dla 20zł, bo nikt im nie da normalnej pracy
   – zazwyczaj biedaki
   – zazwyczaj utrzymywane przez kogoś innego bo nie są w stanie zarobić na swoje utrzymanie
   – złodzieje
   – dziwki
   – skurwysyny
   – śmiecie ludzkie

   Także jeśli dostajesz ostrzeżenie od UOMKSL to wiedz że zostałeś zidentyfikowany jako zagrożenie dla zdrowej tkanki społecznej.

   2

   0
   Odpowiedz