Upały

Mamy lato a co za tym idzie również niestety upały. Jak ja ich kurwa nienawidzę. Taką temperaturę do 30 stopni Celcjusza w cieniu zaakceptuję, w końcu mamy lato, niektórzy lubią się wykąpać w rzecze, albo poopalać nad morzem. No ale jak jest goręcej niż 30 stopni to już mnie chujnia bierze, pracuję fizycznie i wystarczy kilka minut i już jestem cały spocony. Wszyscy co pracują fizycznie w upały: macie moje wyrazy współczucia. I niech deszcz nieco częściej pada, bo nie dość że jest sucho to jeszcze w chuj gorąco. Na szczęście dzisiaj jest już chłodniej choć deszczu nie było i nie ma.

42
4

Komentarze do "Upały"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja pracuje w biurze, ale poce sie od walenia konia.

  8

  3
  Odpowiedz
 3. Konia walę od niechcenia,
  Dużo w jajach mam nasienia,
  Chętna(y) niech otwiera dziób,
  Zaraz będzie silne chlup!

  10

  2
  Odpowiedz
 4. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  3

  7
  Odpowiedz
 5. Chcesz zapierdalać w deszczu? Raz słyszałem historię o robolach którzy nie szli do roboty bo padało. Rozumiesz to ? Nie idę bo pada. Myślisz, że fajnie się kopie w deszczu ?

  1

  4
  Odpowiedz
  1. Niech deszcz pada ale tylko nocami. Autor chujni.

   6

   0
   Odpowiedz
  2. Żeby ludziom w pracy fizycznej nie przeszkadzało. Autor.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Dlatego trzeba w życiu robić tak, by fizycznie nie zapierdalać. Proste 🙂

  1

  3
  Odpowiedz
  1. A jak ktoś lubi np. jeździć na rowerze to od upałów chuj strzela.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. Chuj strzela?

    1

    0
    Odpowiedz
 7. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  1

  2
  Odpowiedz
 8. Trzeba było do szkoły chodzić.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Jak ktoś lubi uprawiać jakiś sport np. bieganie czy jazda rowerem, to upały też uprzykrzają. A sport to zdrowie i warto czasem go uprawiać.

   1

   0
   Odpowiedz