Ustawa o tzw. „mowie nienawiści”

DALL-E-2024-03-05-20-28-09-Create-an-image-depicting-two-contrasting-scenes-On-the-top-half-a-cartoo

Wkrótce zacznie obowiązywać ustawa o tzw. „mowie nienawiści”. W związku z tym będziemy zmuszeni zmienić nasze nawyki pisząc na chujni. Trzeba będzie bardzo uważać co i w jakiej formie będziemy publikować na tym portalu.
Oto próbka obecnego i przyszłego postu, tak jak ja to widzę:
– ty kurwo w dupę jebana
– ty osobo użyczająca odbytu za opłatą
– ty chuju
– ty członku męski w stanie erekcji
– ty pedale
– ty osobo kochająca inaczej
– wypierdalaj stąd
– odejdź stąd szybko
– zajebać ci w ryj?
– czy mam swoją pięść szybko zbliżyć do twojej twarzy?
– chuj ci w dupę
– włóż sobie członka męskiego w otwór do defekacji
To tylko propozycje na przyszłość.
Zgłaszajcie swoje inne pomysły na chujni aby były zgodne z treścią przyszłej ustawy.

12
6

Komentarze do "Ustawa o tzw. „mowie nienawiści”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ach, widzę, że ktoś już zaczyna trenować swój słownik na nową olimpiadę „kreatywnej mowy” na chujni! Szczerze mówiąc, to prawdziwy pokaz akrobatyki językowej. Z jednej strony, mamy tu klasyczne, bezpośrednie i bez wątpienia kolorowe zwroty, które byłyby jak buziak od jeża dla każdego moderatora treści. Z drugiej, próbujesz przebrnąć przez meandry przyszłej ustawy o tzw. „mowie nienawiści”, zamieniając każde „ojejku” w coś, co brzmi jak fragment wykładu na politechnice.

  Co do zmiany nawyków – o, tak! Czeka nas prawdziwe wyzwanie. Będziemy musieli przekształcić nasze „chujowości” w coś, co przypomina uwagi wyrażane przez ludzi, którzy używają słownika, a nie tylko alfabetu Morse’a do przekazywania emocji. To jak próba zrobienia soufflé zamiast prostego jajecznicy.

  Ale wiecie co? Może to i dobrze. To taka nasza mała gra w „kto lepiej przeklnie, nie używając klątw”. Jak w „Harrym Potterze”, tylko zamiast czarów, mamy cenzurę. To będzie nasz Quidditch słów, gdzie każdy „chuj” to znicz, którego nie można łapać.

  Podsumowując, chociaż zmiana nawyków wydaje się jak skok na bungee bez liny, to może właśnie odkryjemy nowe, kreatywne sposoby na wyrażanie naszych frustracji. A przecież chujnia.pl zawsze była o kreatywności, prawda? Tylko teraz dodamy do tego trochę więcej metafor i eufemizmów.

  Zachęcam do dalszego zgłaszania pomysłów! Kto wie, może odkryjemy nowy, artystyczny sposób na bycie kulturalnymi chamami. A teraz, dla odprężenia, wyobraźcie sobie klasyczną polską scenę: wieczorna biesiada przy stole, gdzie każdy toast jest jak wiersz… tylko że każdy wers jest eufemizmem zastępującym nasze ulubione przekleństwa. Powodzenia!

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Ty istoto o odmiennych procesach poznawczych i alternatywnym w stosunku do norm, toku myślenia, oddal się stąd w kierunku narządów intymnych, należących do osoby bez macicy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To po prostu zniesienie wolności słowa. Byle prokuratur z pierdziszewa będzie mógł nasłać na Ciebie gliny i zamknąć do wyjaśnienia na trzy miechy bo napisałeś w internecie słowo pedał.

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Ustawa o mowie nienawiści będzie miała za zadanie ochronę osób homoseksualnych przed ich napiętnowaniem, zohydzaniem, publicznym nawoływaniem do dyskryminacji, przemocy i prześladowania tych ludzi. Nienawiść do homoseksualistów jest w Polsce zjawiskiem ogromnym. Pod tym względem bliżej nam do zafajdanej rosji niż do Europy. „Winą” gejów i lesbijek jest tylko to, że darzą uczuciem osoby tej samej płci. Z badań wynika, że aż 70% młodzieży homoseksualnej miewa myśli samobójcze. Orientacji seksualnej nikt sobie sam nie wybiera! Kto z własnej woli chciałby być gejem w homofobicznym, wrogim społeczeństwie?! Tylko masochista lub samobójca. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu ludzi leworęcznych też uważano za nienormalnych, dziwnych lub opętanych.
  Nawoływanie do przemocy i nienawiści wobec homoseksualistów, ludzi innej rasy, narodowości czy religii jest zwykłym prymitywizmem i przestępstwem a nie wolnością słowa.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Proponuję nazywanie osoby homoseksualnej heterofobem i oskarżanie jej o heterofobię, jeżeli używa względem kogoś określeń „homofob” i „homofobia”, które są obraźliwe, ponieważ sugerują, że osoba, która odczuwa awersję do stosunków homoseksualnych, ma chorobę psychiczną i potrzebuje pomocy specjalisty. Udało się homoseksualistom doprowadzić do tego, że homoseksualizm nie jest uznawany przez WHO za chorobę (od 1990 roku). Mogą doprowadzić do tego, że homofobia zostanie uznana za chorobę i znajdzie się w klasyfikacjach ICD i DSM.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Homofobia nie jest jednostką chorobową, zatem nie kwalifikuje się do leczenia. Terminem tym określamy wrogie nastawienie do osób homoseksualnych, połączone z agresją słowną i fizyczną skierowaną wobec nich oraz prezentowanie postawy opowiadającej się za dyskryminacją, piętnowaniem i wykluczaniem ludzi ze względu na ich orientację homoseksualną. Nikt Ci nie nakazuje zachwycać się seksem osób tej samej płci ani popierać małżeństwa homoseksualne. Masz tylko nie wyśmiewać i nie prześladować ludzi z powodu ich orientacji seksualnej. Poszanowanie słabszych, chorych i mniejszości świadczy o poziomie naszej kultury i ucywilizowania.
    Heterofobia? Słyszałeś, żeby jakikolwiek chłopak został wyśmiany,wyzwany, pobity, wyrzucony z domu przez własnych rodziców tylko dlatego, że zakochał się w dziewczynie? O czym Ty w ogóle piszesz?!

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Fobia jest zaburzeniem psychicznym i niektórzy ludzie uważają, że homofobia też jest zaburzeniem. Każdy homoseksualista i heteroseksualista, który świadomie mówi o homofobii, ma na myśli to, że ludzie, którzy nie akceptują homoseksualistów, zachowują się irracjonalnie i powinni być leczeni. Nie wiem, czy wiesz, że tolerancja nie oznacza akceptacji. Homoseksualiści chcą, by ci, którzy nie zgadzają się z nimi, byli postrzegani jak wariaci. Są nazywani homofobami ci, którzy nie zgadzają się na nazywanie małżeństwem pary ludzi mających tę samą płeć. Są nazywani tak ludzie, którzy są przeciwni finansowaniu zapładniania in vitro w celu umożliwienia posiadania potomstwa przez osoby homoseksualne. Czemu miałbym chcieć pomóc lesbijce lub gejowi w zostaniu rodzicem ? Bycie homoseksualistą nie oznacza bezpłodności lub niepłodności. Geje i lesbijki świadomie wybierają partnerów i partnerki, z którymi nie mogą mieć wspólnego potomstwa. Nie podoba mi się to, że traktują czyjeś komórki rozrodcze jak towar, który powinien być dla nich dostępny. Oni myślą, że państwo powinno zapewnić im prawo do nabywania czyichś plemników i komórek jajowych. To jest pojebane. Chcą też legalnej surogacji. Nie każdy popiera ją. Są nazywani homofobami przeciwnicy uczenia w szkołach o orientacji homoseksualnej i formach stosunków homoseksualnych. O tym, jak seks kobiety z mężczyzną może doprowadzić do zapłodnienia, powinien wiedzieć każdy, bo każdy mężczyzna i każda kobieta, niezależnie od orientacji seksualnej, może stać się biologicznym rodzicem, który powinien ponosić odpowiedzialność za wychowanie i utrzymanie dziecka lub dzieci. Wiedza o tym, jak przygotować się do penetrowania odbytu, jest zbędna i wolę, by nikt nie przekonywał uczniów, za pieniądze z budżetu państwa, że seks analny może być dla nich przyjemny. Homoseksualistom na pewno może nie podobać się to, że ktoś żartuje z nich, ale zakazanie krytykowania ich byłoby ograniczeniem wolności heteroseksualistów. Podejrzewam, że rozumiesz to wszystko, ale umyślnie udajesz, że nie zauważasz problemu, którym jest brak tolerancji niektórych homoseksualistów dla heteroseksualistów. Kij Ci w tyłek, łajzo.

     1

     0
     Odpowiedz
     1. Obrażanie rozmówcy świadczy o Twoim braku kultury lub jakichś kompleksach. Napisałem wyraźnie, czytelnie i prostym językiem czym jest homofobia. Nie moja wina, że nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem kilku zdań, które ogarnąłby dziesięcio latek.
      Ziobro i PiS chciał karać ludzi więzieniem za chrystianofobię, natomiast kazał wypuścić z więzienia faszystkę Marikę i jej kolegę, którzy napadli na kobietę, poturbowali ją i ukradli jej tęczową torebkę

      0

      0
      Odpowiedz
     2. Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Gdy byłeś w szkole podstawowej, Twoja inteligencja miała poziom nędzny. Dziś ma poziom marny.

      0

      0
      Odpowiedz
     3. Czy chrystianofobią, podlegającą penalizacji miałoby być według Ziobry piętnowanie księży pedofilów, finansowych przekrętów Tadeusza Rydzyka i słów nienawiści arcybiskupa Marka Jędraszewskiego? Bo dla mnie chrystianofobią jest szerzenie nienawiści, dyskryminacja i przemoc skierowana przeciwko chrześcijanom. I to powinno być karalne.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Ewidentnie nie rozumiesz tego, co napisałem albo udajesz debila.

     0

     0
     Odpowiedz
     1. Typ napisał wyraźnie, jak krowa na rowie czym jest ta homofobia, a ty go obrażasz. Oznacza to że sam jesteś debilem albo prostakiem.

      0

      0
      Odpowiedz
    3. Ty pierdolony śmieciu! Doucz się kurwo o zaburzeniach psychicznych. A teraz wypierdalać ty kurwo dająca dupy bezdomnym psom!

     1

     1
     Odpowiedz
     1. Bezdomny pies to posuwał twoją matkę na wiejskiej imprezie. Dlatego dziwię się, że umiesz pisać zamiast szczekać i merdać ogonem, patusie.

      3

      0
      Odpowiedz
   2. Heterofoby są najgorsze!

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Pedofile też nie wybierają sobie orientacji. Ich już można nienawidzić?

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Pedofilia, zoofilia, to dewiacje polegające na krzywdzeniu i wykorzysywaniu seksualnemu dzieci, zwierząt, z racji swojej przewagi fizycznej i wbrew ich woli. Homoseksualiści to ludzie tworzący związki i współżyjący z osobami tej samej płci, na zasadzie dobrowolności i obopólnej zgody. W tych relacjach nie ma więc mowy o krzywdzie i przestępstwie. Jest wzajemna miłość, tyle że między osobami tej samej płci. Zatem porównywanie homoseksualistów do pedofilów jest całkowicie nieuprawnione, krzywdzące i nie na miejscu. Polskie Towarzystwo Seksuologiczne wypowiedziało się w tej kwestii jasno i jednoznacznie. Polecam zapoznać się ze stanowiskiem specjalistów w dziedzinie seksuologii.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. A skąd wiadomo że dziecko nie wyraża zgody? A jak wyraża to dalej jest to wbrew jego woli? No i to chyba dana osoba decyduje czy została skrzywdzona czy nie, a nie inni ludzie za nią. Jak dla mnie różnica między homoseksualizmem a pedofilia polega na tym kto co komu gdzie wsadza.

     1

     1
     Odpowiedz
     1. Jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem normalności jest co kto komu gdzie wsadza, to gratuluję merytorycznego podejścia do tematu. Rozumiem, że według Ciebie, jeżeli mężczyzna wkłada członka do odbytu innego mężczyzny, to jest zboczeńcem, ale ten sam członek w tyłku kobiety to już normalność. Pewnie nie podałbyś ręki gejowi, bo pieści tą dłonią przyrodzenie swojego partnera. Ale z kumplem heteroseksualnym witasz się codziennie przed pracą, wiedząc doskonale, że jak każdy facet, tą dłonią wali sobie konia, możliwe, że nie jeden raz dziennie. Koleżance i kuzynce też pozwolisz się pocałować w policzek, chociaż z dużym prawdopodobieństwem owa niewiasta tymi ustami robi dobrze swojemu partnerowi.

      0

      0
      Odpowiedz
     2. Każdy ma prawo do brzydzenia się tym ludźmi jakimi się mu podoba.

      Tobie kurwo nic do tego co kogo brzydzi. Jeśli ma ochote pluć na ludzi bo nie lubi ich dlatego że mają brzydką grzywkę, to ma do tego pełne prawo do póki nie pluje NA człowieka tylko koło niego.

      Jak się nie podoba spierdalaj do Pakistanu lub Korei Północnej kurwo

      0

      0
      Odpowiedz
     3. Skąd taki margines społeczny jak ty wie, że istnieją takie państwa jak Pakistan i Korea Północna? Gratuluję wyżyn intelektu. Pewnie gdybyś miał wskazać je na mapie, to szukałbyś między województwem podlaskim a lubelskim, bo zamiast mózgu masz spiralę od żelazka.

      0

      0
      Odpowiedz
     4. Nie każdy pedofil jest homoseksualistą. Kojarzenie homoseksualizmu z zoofilią jest głupie, ale przekonanie osób heteroseksualnych o tym, że homoseksualizm jest równie dobrą formą relacji intymnej jak heteroseksualizm, też jest głupie. Nie przeczę temu, że homoseksualizm jest naturalny. Musi być, skoro jest obecny w naturze, ale dziwi mnie to, że niektórzy heteroseksualiści twierdzą, że akceptują homoseksualizm, bo to powinno oznaczać, że mieli stosunki seksualne z osobami tej samej płci i one podobały się im. Jeżeli nie mieli nigdy stosunków homoseksualnych, to nie powinni twierdzić, że takie stosunki są dobre. Niech spróbują i ocenią, jeżeli chcą być wiarygodni. Popieranie małżeństw homoseksualnych nie oznacza popierania tylko tego, by dwaj mężczyźni lub dwie kobiety mogły być oficjalnie traktowane jako małżeństwo. Popieranie małżeństw homoseksualnych oznacza akceptację samych stosunków homoseksualnych. Ktoś może pomyśleć, że muszę bezwarunkowo uznawać każde małżeństwo heteroseksualne za dobre, ale to nie jest prawdą. Małżeństwo zostało wymyślone długo przed moim pojawieniem się na świecie, dlatego osoby heteroseksualne nie muszą przekonywać mnie do tego, że powinni mieć prawo do bycia mężami i żonami. Ludzie tworzą małżeństwa niezależnie od mojego stosunku do tego.
      Śmieszy mnie myśl o tym, że uprawianie stosunków analnych przez szympansy świadczy o tym, że geje są prymitywni jak te zwierzęta.

      0

      1
      Odpowiedz
     5. Nie sprowadzaj homoseksualizmu tylko do seksu i spraw łóżkowych. Pary jednopłciowe darzą się miłością, realizują wspólne pasje i marzenia, dzielą radości i smutki, zmagają się z trudami codzienności tak samo jak pary heteroseksualne. Nie chodzi mi o to, żeby związek dwóch gejów podnosić do rangi małżeństwa. Chodzi o istotę homoseksualizmu. Taki człowiek nie jest w stanie zakochać się w osobie przeciwnej płci i tworzyć z nią udany związek na dłuższą metę. Geje i lesbijki mogą być w pełni szczęśliwi tylko z osobami własnej płci i żadne terapie, modlitwy i zaklęcia tego nie zmienią!!!
      Wyobraź sobie świat, w którym Ty jako heteroseksualista jesteś przez otoczenie wyszydzany i nazywany zboczeńcem. Wszyscy Ci mówią, że Twoja miłość do Twojej dziewczyny jest nienormalna i powinieneś się leczyć. Rodzice i ciocie każą Ci zerwać z ukochaną dziewczyną i próbują Cię wyswatać z Zenkiem z parteru, bo to taki miły i spokojny chłopak. W Kościele słyszysz o heteroseksualnej zarazie, w telewizji o niszczącej społeczeństwo „ideologii hetero”, prezydent Polski mówi, że heteroseksualiści to nie ludzie tylko ideologia, a kibice wywieszają baner na stadionie „Warszawa wolna od heteroseksualistów”. Jak byś się wtedy czuł?! Na szczęście dla Ciebie to tylko fikcja wymyślona przeze mnie, która nigdy nie zaistnieje. Teraz pomyśl przez chwilę, jak muszą się czuć homoseksualiści w homofobicznym społeczeństwie.

      0

      0
      Odpowiedz
     6. Pomyśl o ludziach, którzy manifestują swoją orientację lub sympatię do ludzi mających orientację homoseksualną lub biseksualną przez noszenie tęczowych flag, toreb, skarpetek, przypinek i pomyśl o tym, jak czuliby się ci ludzie, gdyby istniał jakiś symbol heteroseksualizmu i widzieliby oni ten symbol w różnych miejscach: na ulicach, w restauracjach, kawiarniach, barach, autobusach, tramwajach, kinach, teatrach, klubach, bibliotekach, szkołach, urzędach, na lotniskach, w sklepach. Ja nie przedstawiam się ludziom jako osoba heteroseksualna. Nic z tego, co noszę, nie świadczy o mojej orientacji lub moim stosunku do określonej orientacji i ludzi mających jakąś orientację. Dziewczyna z tęczową torbą przedstawia się jako lesbijka albo osoba sympatyzująca z osobami homoseksualnymi, biseksualnymi i transpłciowymi.
      Nie neguję tego, że osoby o orientacji homoseksualnej lub biseksualnej mają uczucia, ale nie trzeba kochać kogoś, by mieć z kimś stosunek seksualny. Stosunek analny lub oralny dwóch mężczyzn jest stosunkiem homoseksualnym, niezależnie od tego, jakich uczuć doświadczają. Geje mogą korzystać z usług męskich prostytutek. Mężczyzna może zostać zgwałcony przez innego mężczyznę, czyli zostać zmuszony do stosunku homoseksualnego. Scena stosunku oralnego dwóch kobiet jest sceną stosunku homoseksualnego. Seks jakiegokolwiek faceta z jakąkolwiek kobietą to stosunek heteroseksualny, bez względu na ich odczucia.

      0

      0
      Odpowiedz
     7. Noszenie toreb, przypinek i flag w kolorze tęczy symbolizuje solidarność z osobami homoseksualnymi, pozytywne nastawienie do tej mniejszości, chęć okazania im zrozumienia i wsparcia. Heteroseksualiści nie potrzebują tego rodzaju pomocy, bo stanowią przytłaczającą większość i nikt ich nie prześladuje. Czy słyszałeś, żeby jakiekolwiek chłopak został pobity za trzymanie swojej dziewczyny za rękę na ulicy? Znasz przypadek, żeby rodzice wyrzucili z domu heteroseksualne dziecko? Czy grozi Ci wyśmiewanie i wyszydzanie w pracy (szkole) , gdy Twoi kumple dowiedzą się, że jako facet spotykasz się z kobietą? Gdyby nie powszechna wrogość wobec homoseksualistów w polskim społeczeństwie, nagonka prowadzona na nich przez PiSowski rząd i Kościół, bredzenie o tęczowej zarazie przez biskupa Jędraszewskiego i PiSowskie strefy wolne od LGBT, to wielu empatycznych ludzi nie czułoby konieczności okazywania solidarności i wsparcia wyszydzanym i stygmatyzowanym gejom i lesbijkom.

      0

      0
      Odpowiedz
     8. Geje i lesbijki, mówiąc dużo o miłości, odwracają uwagę ludzi od tego, co stanowi istotę bycia homoseksualistą, czyli skłonności do uprawiania homoseksualnych stosunków, wsadzania penisów w brudne, męskie dupy i usta, i tego, że pewne kobiety lubią lizać narządy płciowe innych kobiet.

      0

      0
      Odpowiedz
     9. Nie generalizuj. A wszyscy heteroseksualiści to niby tacy wierni, monogamiczni i pruderyjni? Chyba mi nie wmówisz, że heteroseksualiści nie zdradzają swoich partnerów, nie chodzą na dziwki i do klubów swingersów, nie bzykają się po kiblach po pijanemu na imprezach i wyjazdach integracyjnych? Wiele studentek woli dawać dupy na roksie pl lub obsługiwać starych dziadów, zamiast znaleźć sobie pracę dorywczą. . Dookoła mnóstwo samotnych kobiet z dziećmi a co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem. Te zjawiska wśród homoseksualistów, które opisałeś, zdarzają się, co nie znaczy, że wszyscy geje prowadzą się w ten sposób. Nikt mi też nie wmówi, że każdy heteroseksualista żyje po bożemu, seks uprawia tylko z własną żoną i dba wyłącznie o rodzinę. Nie wrzucajmy wszystkich ludzi do jednego wora!

      0

      0
      Odpowiedz
     10. Homoseksualizm nie występuje w naturze jako zgodny z naturą.

      Dla natury jest to zboczenie bo nic nie dawało to jednostce i przedłużeniu gatunku.

      Natura => BIOLOGIA. To że coś występuje (są różne choroby genetyczne, jednostki chore które nawet nie rodzą się zdrowe itp.) to nie oznacza że to zgodne z naturą. Biologia określa co jest zdrowe/chore/przydatne.

      Natura w 100% jest tylko pod przedłużenie gatunku.

      0

      1
      Odpowiedz
    2. Mylisz kurwo pojęcia.

     polegające na krzywdzeniu i wykorzysywaniu

     CO ty pierdolisz za nomowome? Pokaż mi kurwo w księżce medycznej ten cytat.

     Skąd to kurwo masz? Wysrałeś pierdolony śmieciu? Spierdalaj do podstawówki bo chuja kurwo wieszi nawet pewnie średniej nie skończyłeś

     0

     1
     Odpowiedz
     1. Spokojnie, kiedyś zaakceptujesz swoją orientację, znajdziesz sobie chłopaka i w końcu będziesz szczęśliwy. Ja też, zanim pogodziłem się ze swoją naturą , zadawałem się z kibolami i reagowałem agresywnie na homoseksualistów. Tymczasem zamknij oczy i wyobraź sobie nasz wspólny prysznic. Ciepła woda obmywa nasze nagie ciała. Patrzymy sobie prosto w oczy, a nasze członki stoją w pełnej gotowości. Zaczynam ssać Twoje sutki Misiu, a Ty ugniatasz dłońmi moje pośladki. Potem kucasz i delikatnie ssiesz mojego penisa. Najpierw powoli, a później coraz szybciej i szybciej. Następnie…, to już sobie dopowiedz. Do zobaczenia, ogierze!

      0

      1
      Odpowiedz
     2. Kiedyś zaakceptujesz swoją orientację, znajdziesz sobie chłopaka i w końcu będziesz szczęśliwy. Ja również, zanim pogodziłem się, że jestem gejem zadawałem się z kibolami i agresywnie reagowałem na homoseksualistów. Teraz mam cudownego chłopaka i jestem spokojny i szczęśliwy. Ciebie również to czeka i życzę Ci, żebyś zaznał tego jak najprędzej.

      0

      1
      Odpowiedz
     3. Pamiętaj o stosowaniu maści na hemoroidy i zmieniaj codziennie pieluchy. Twoje zwieracze już nie będą sprawne.

      1

      2
      Odpowiedz