Wakacje 2011

Wszystko ma swoje konsekwencje. Podejmując decyzję trzeba być tego świadom. Szkoda, że logiczne myślenie jest tak abstrakcyjnie inne od emocji targającymi nami co dnia. Do rzeczy, spotykałem się z kobietą, ale nie byłem z nią szczęśliwy, może dlatego, że jestem świadomy swojej wartości i pewne zachowania są dla mnie niedopuszczalne ze strony osoby z którą mnie coś łączy. Tak więc musiałem ją zostawić, o czym nie pomyślałem, to o wakacjach które mieliśmy zaplanowane na sierpień. Zostałem w dziwnej sytuacji… chciałem jechać na fajny urlop we dwoje, odpocząć od całego świata i wiecznie pędzącej Warszawy gdzieś na słonecznej plaży gdzie jedynym moim zmartwieniem byłoby nie dostanie czyraka 😛 Uprzedzam rady typu jedź, ze znajomymi, nie na tym to polega, bo chciałem jechać we dwoje i kochać się na plaży przy blasku słońca/księżyca 😉 Biorę prysznic, zakładam koszulę, i idę szukać szczęścia, mam tydzień. Taka oto chujnia i śrut.

13
74

Komentarze do "Wakacje 2011"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ale z ciebie marzyciel! I tylko dla egoistycznej przyjemności seksu chciałeś z nią wyjechać? Nie polecam podróży samemu,(a tym bardziej babie).

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zawsze możesz zwalić konia na piasku…

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Chujowa ta chujnia, wygląda jakby psał ją wkurwiający człowiek 🙂 zdecyduj się czego w życiu chcesz a nie pierdol teraz głupot..

  1

  0
  Odpowiedz
 5. brzmi idiotycznie 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ad. 1
  Od zarania dziejów wiadomo, że jedynie faceci czerpią przyjemność z sexu, a kobiety wręcz tego nie znoszą 😛 Niezapomniane chwile lepiej przeżywać we dwoje, jeśli masz inne zdanie, rozumiem to i szanuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Znajdę Cię kutafonie!

  0

  0
  Odpowiedz