walic biedaków

Jak widać biedota zwykle głosuje na pis, najniżej wykształcone przygłupy ze wsi głosują na pis. Nieroby z miasta którzy zarabiają minimum i jedyna szansa na podwyżkę dla nich to podniesienie kwoty minimum też głosują na pis.
Jebac was skurwysyny pierdolone cwele. Teraz PO i jego ekscelencja Donald Tusk wrócił i zrobi z tym szambem porządek. Teraz w końcu pogodzimy się z Unią oraz z Niemcami którzy są naszym przyjacielem a nie wrogiem. Chory urojony umysł Jarka wymyślił sobie ze każdy jest agentem i wrogiem. Nie widzicie tego?
Liczę na to że teraz szanowny premier Donald Tusk powoła komisje sledzcze i będą męczyć kaczora jak Jaruzelskiego do końca życia będzie chuj się w sądach tłumaczył. Tego mu życzę oraz jego klice.

14
20

Komentarze do "walic biedaków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spierdalaj się wysrać, kurwo niemyta.

  1

  6
  Odpowiedz
 3. Mądrego to i miło posłuchać!

  5

  2
  Odpowiedz
 4. Tusk ci w dupę stara peowska kurwo

  3

  4
  Odpowiedz
  1. Kurwa ro twoja matka, a dupa twój ojciec śmieciu.

   5

   2
   Odpowiedz
 5. Wczoraj wyruchałem kurwobogacza na kasę jakieś 5 stów. Chuj jeden nawet tego nie zauważył, bo sra kasą. Jebany kurwobogacz najebał się i nie kontrolował siebie, więc go wyruchałem bez mydła.
  Wcale tego nie żałuję i chuj mu w dupę za to wywyższanie się ponad innych.

  2

  5
  Odpowiedz
  1. Nie kozacz śmieciu, bo w obecności bogacza nawet nie podniósłbyś oczu. Każdy kurwa miły i na moje skinienie biedak utopiłby matkę w łyżce zupy.

   Także nie pierdol kurwo bo chuja zrobiłeś śmieciu. Jakbyś to zrobił to byś miał mniej niż 24h na ukrycie i spierdolenie na zawsze z zaplutego czerwonego domu geja. Bogacz może wysłać i 20 kiboli za 10tysi żeby ci pokazali dobrą zabawe. A ty chuju złamany? Co zrobisz? Gdzie się ukryjesz? Jak?

   4

   0
   Odpowiedz
   1. W dupie chuju, w dupie! Wpierdolić ci kutasie?

    1

    1
    Odpowiedz
 6. Jestem ze wsi i nie jestem bogaty, a nie popieram PiSu. Jebać PiS!

  1

  3
  Odpowiedz
  1. A lenisz się czy może ciężko zapierdalasz i jesteś uczciwy?

   Jeśli tak to nie masz się czego obawiać. Ciężką pracą może dojdziesz do naszego poziomu.

   2

   0
   Odpowiedz
 7. Wszyscy kryminaliści to biedac (poza wyjątkami). Jebać jebanych zawistnych, głupich, leniwych, biedaków które nic nie potrafią tylko okradać pracodawcę (pracujesz kurwa zgodnie z płacą 8h bez przerwy? TO OKRADASZ PRACODAWCE KURWO! Na to jest skurwielu paragraf KK) i pierdolić jacy to oni fajni, ale bo a b c nie są bogaci.

  Jebać biedaków skurwysynów! Nigdy nie miej znajomych którzy mają mniej niż 5-10mln zł na koncie. Inaczej to kurwy jebane w dupę które tylko chcą Twojej kasy.

  Pierdolcie się jebane biedackie ścierwa! Nie dla was przejażdżki w nowym Lambo !

  4

  1
  Odpowiedz
 8. Matka twoja kurwą była, babka kurwą była i siostra kurwą była a twoj stary pedał dupy dawał żydoom u hitlera hitlerowski śmieciu

  3

  2
  Odpowiedz