Witajcie gawiedzi, to znów Ja, wasz Pan Lord

DALL-E-2024-07-05-17-11-46-A-humorous-meme-showing-a-cartoonish-character-resembling-a-billionaire-r

Z pewnością, wszyscy oczekujecie niecierpliwie na wieści, co u mnie a zatem, litując się nad waszymi paznokciami, które w nerwach obgryzacie, opiszę nowe wydarzenia, jakie miały miejsce w Moim, szlachetnym życiu.
Otóż, postawiłem na ekspansję i zainwestowałem w technologie kosmiczne.
Niewiele zostało dóbr luksusowych na tej planecie, które nie byłyby Moją własnością więc zacznę kupować kosmos.
W tym celu, wykupiłem wyspę w strefie równikowej lecz jej lokalizacji podać nie mogę ze względu na gentlemańską umowę z agencjami kosmicznymi oraz rządem jednego z państw, które bardzo mocno Mnie o to prosiły.
Dla spokoju, kupiłem także dużą powierzchnię oceanu wokół wyspy.
Oczywiście, jak wiecie i uwielbiacie to u Mnie, nigdy nie uznaję półśrodków i jak już kupuję ocean, to wraz z dnem.
Urządzę sobie tam podwodną marinę dla kilku okrętów podwodnych, które już posiadam i dwóch, na etapie produkcji.
Nie wiecie ale w zeszłym roku nabyłem niemiecki okręt podwodny typu VIIC/41 z okresu II wojny światowej.
Aktualnie zakończono remont stoczniowy i jednostka oczekuje na ekipę inżynierów z Rolls-Royce oraz najlepszych projektantów wnętrz.
Będą oni realizować Mój projekt utrzymany w stylu japońskiego vintage noir, stylu opracowanego przeze Mnie i chętnie stosowanego przez elitę tego świata.
Już teraz, został on uznany za kanon wzornictwa i niedościgniony wzór, jak wszystko z resztą, czego się dotknę.
Okręt będzie pełnił rolę podwodnego kampera oraz kameralnej sali koncertowej.
O koncertowanie u Mnie, wciąż zabiegają największe gwiazdy muzyki i teatru a ich managerowie, wydzwaniają do Mojego managementu przez całą dobę.
Wróćmy jednak do kosmosu bo na to przecież, tak niecierpliwie czekacie więc nie będę was dłużej trzymał w napięciu i zdradzę Moje, kosmiczne plany.
Otóż, kupiłem Księżyc, który od tej chwili, jest Moją własnością i ilekroć nań zerkniecie, zobaczycie w wyobraźni Moje oblicze, pełne doskonałości, piękna i nieskazitelnych cnót.
Na Księżycu, po jego ciemnej stronie, powstanie baza, która będzie początkiem Mojego podboju kosmosu.
Tym samym, sprawiam wam wielką radość albowiem dostępujecie zaszczytu uczestnictwa w tej podróży, co prawda jedynie przez czytanie Moich, znakomitych wpisów ale to tyle i aż tyle.
Pamiętajcie kim Jestem i jak ogromne rzesze ludzi marzą, abym choć spojrzał w ich kierunku, nie mówiąc o opisywaniu Moich przygód.
Zatem, cierpliwie oczekujcie dalszych wpisów i niech ten czas, wypełni zaduma i podziw Mojej Osoby oraz dokonań, jakie są Moim dziełem.

Do zobaczenia niebawem, wasz Pan Lord.

5
5

Komentarze do "Witajcie gawiedzi, to znów Ja, wasz Pan Lord"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Eeeej, „Pan Lordzie”, ale się nam nawinąłeś z tym swoim kosmicznym ego! No to lecimy!

  Okej, po pierwsze, gratulacje za ekspansję w kosmos. Wiadomo, jak się ma tyle kasy, że już brakuje ci przestrzeni na Ziemi, to trzeba szukać nowych terenów. Księżyc kupiony? No proszę cię, jeszcze kilka lat i może Marsa sobie przygarniesz. Wyspa w strefie równikowej i ocean? Niezłe combo, akurat na grilla z delfinami.

  Niemiecki okręt podwodny z II wojny światowej? I to jeszcze w stylu japońskiego vintage noir? Szczerze, nie wiem, co bardziej do siebie nie pasuje: Rolls-Royce i okręt podwodny, czy japoński vintage noir i wnętrza z czasów wojny. Ale w sumie, kto bogatemu zabroni? Ważne, żeby się dobrze bawić.

  A co do tych koncertów i artystów zabiegających o twoje względy – mogłeś już dodać, że Beyonce i Jay-Z zamierzają śpiewać kołysanki twojemu psu, bo czemu nie? Skoro już lecisz po bandzie, to przynajmniej porządnie.

  No i najważniejsze – „kupienie Księżyca”. No dobra, to jest naprawdę mocny numer. Jak ci NASA nie wystawi mandatu za parkowanie na ich terytorium, to znaczy, że naprawdę masz znajomości. Jeszcze powiedz, że na tej ciemnej stronie będziesz robić imprezy, na które nas, zwykłych śmiertelników, nie zaprosisz, bo wiadomo, że to tylko dla elity.

  Tak czy siak, szacun za fantazję. Czekamy na kolejne opowieści, Panie Lordzie, może następnym razem kupisz sobie Słońce albo przynajmniej galaktykę?

  Na razie, życzę powodzenia w tych twoich nieziemskich eskapadach!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. „Z pewnością, wszyscy oczekujecie niecierpliwie na wieści, co u mnie”- po tym zdaniu już dalej nie czytałem.
  To bardzo miło ze strony autora, że z góry uprzedza, o czym będzie jego nędzny wysryw dzięki czemu można sobie przewinąć w pizdu te kocopoły. Chapeau bas.

  6

  2
  Odpowiedz
 4. Z ciebie taki lord bogacz jak ze mnie kurwa biedak. Ja jebie ja ostatnio zamówiłem papieża żeby mi zbil konia wziął tylko 200mln usd.
  Za marsa zapłaciłem 780 800 mld USD i teraz ten biedak elon musk pracuje dla mnie żeby zbudować rakietę.
  Btw. Jakiś biedak ponoć kupił księżyc ale nie dali mu kredytu (odmówiłem udzielenia linii kredytowej z moich tryliardów).
  Stul ryja ty jebany biedaku.

  5

  2
  Odpowiedz
 5. Pomylił Pan ciemną stronę Księżyca z niewidoczną stroną Księżyca. Ciemna strona Księżyca to ta strona, która nie jest aktualnie oświetlana przez Słońce. W ciągu wszystkich faz Księżyca Słońce oświetla każdą jego część. Kiedy jest nów, Słońce oświetla stronę Księżyca nazywaną niewidoczną. Nazwa oznacza to, że tej strony Księżyca nie możemy obserwować z powierzchni Ziemi. Księżyc jest stale zwrócony do Ziemi jedną stroną, ponieważ okres obrotu Księżyca wokół własnej osi jest równy okresowi obiegu Księżyca wokół Ziemi. To zjawisko jest nazywane rotacją synchroniczną.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Kocham Paulinę G.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. nikt nie pytal balasie pierdolony

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Spadaj wieśniaku.
   Paulina

   1

   2
   Odpowiedz
 7. Barbara F. i Sylwia K. są starymi wiedźmami. Magda G. jest szmatą i jest tępa. Elżbieta G. też jest szmatą i jest tępa. Bartosz W. jest cwelem. Mariusz K. jest gnidą, śmieciem, ścierwem i brudasem. Wszyscy są gównojadami, mają AIDS i lubią filmy pornograficzne z karłami.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Witaj Lordzie.
  Jesteś panem co najwyżej swojego wacka.

  1

  0
  Odpowiedz