Wizyta u fryzjera

Jakim kurwa cudem obojętnie kiedy pójdę do fryzjera i o jaką fryzurę poproszę to kurwa zawsze oni robią to źle? Zawsze obetnie za krótko albo coś spierdoli i nic tylko czekać aż włosy odrastają tylko po to żeby znowu iść i sie wkurwić…

43
3

Komentarze do "Wizyta u fryzjera"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja nie chodzę do fryzjera, jestem facetem i mam wyjebane na to, mam długie włosy jak faceci z lat 1500, czyli grzywka podcinana na przód, a włosy na boku i styłu długie. W filmie pan Włodyjowski tam jest taki rudy typ, też typ z teledysku Abby tam ma podobny fryz, też w filmach o średniowieczu rycerzach i smokach widać, długie rozpuszczone włosy i grzywki podcięte, Tak kurwa chodzę, inni sie mogą śmiać, ale ja nie zamierzam być strzyżony na hitler jungen czy inne podobne gówna i wyglądać jak reszta klonów.

  9

  2
  Odpowiedz
  1. Hitler jugend głąbie i z tyłu nie styłu.

   1

   3
   Odpowiedz
  2. Ale wiesz, że fryzura na „hitler jungen” to był najpopularniejszy wojskowy fryz i nawet z tego co wiem ci trzech „polscy bohaterowie” co padli pod arsenałem tak byli ogoleni. Zetnij się na osełeca.

   3

   0
   Odpowiedz
 3. to nie chodź idioto

  7

  2
  Odpowiedz
  1. Bardzo inteligentna rada idioto.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. ja nie chodze

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  3

  3
  Odpowiedz
 5. Jak chodzisz do fryzjera za 30 zł to masz taką fryzure jak cena wskazuje:) Bogaci umawiają sie z fryzjerem z najwyższej półki, płacą 1000 zł za wizyte i wyglądają perfekcyjnie.

  1

  11
  Odpowiedz
  1. Wcale nie wygladaja perfekcyjnie . Spojrz na trumpa .

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Bogaci chodzą do takiego za 15 zł i właśnie dlatego są bogaci. Za 1k to chodzą tacy co mają swoje 5 minut a po czasie będą sami przed lusterem się strzygli żeby tych 30 zł nie wydać

   8

   0
   Odpowiedz
 6. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Ja raz poszedlem to fryzjera, a ten siedzi na fotelu i rucha kradzione krokodyle.

  5

  4
  Odpowiedz
 8. Moze to nie wina fryzjera ? Moze jakis nieksztaltny leb masz i cokolwiek tam nie wytna to i tak do dupy wyglada?

  7

  2
  Odpowiedz
  1. Niekształtną to twoja matka ma mordę.

   0

   2
   Odpowiedz
   1. Pierdolnij sobie ten man -bun , ten pedalski kucyk .Ukryjesz swoj nieksztaltny glac .

    1

    0
    Odpowiedz
 9. Wal gruche i opierdol się na łyso

  4

  0
  Odpowiedz
 10. Zawsze chodzę do tej samej fryzjerki, tnie mnie dobrze, ale 28 złotych płacę :/

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kup se mózg.

  1

  0
  Odpowiedz