Wkurwiają mnie kobiece stopy

wszędzie kurwa te stopy. oglądam porno i co jest najczęściej przybliżane w kamerach? stopy. bleeeeeeee. stopy to najochydniejsza część ciała, zwłaszcza u kobiet. dlaczego tak strasznie wkurwiają mnie i obrzydzają kobiece stopy? już pominę sam fakt, że są po prostu najzwyczajniej w świecie ohydne, brzydkie wizualnie i śmierdzące, to wkurwia mnie to, że pomiędzy nogami zakończonymi stopami, mają cipę, w którą w każdej chwili facet może ją zerżnąć i ona się absolutnie nie obroni. i to mnie obrzydza. mają się takie za nie wiadomo co a prawda jest taka że w każdej chwili facet może ja zerżnąć i jej nic do gadania. najchętniej to bym lała takie pizdy biczem z ostrymi kolcami po tych stopach, żeby je trochę nauczyć pokory i szacunku wobec silniejszych mężczyzn. ja nie rozumiem, jak można mieć fetysz na stopy, przecież to jest obrzydliwe, i w ogóle, powinien być zakaz publicznego pokazywania stóp. idę kurwa na basen popływać, odpocząć, a tam wszędzie kurwa na leżakach kobiety z tymi jebanymi obrzydliwymi stopami. bleeeeeeee. tak, jestem kobieta i tak, brakuje mi bolca. ale stopy i tak są obrzydliwe

11
8

Komentarze do "Wkurwiają mnie kobiece stopy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Martwię się o ciebie. Pamiętaj nawet w chwilach największej słabości, że męska dupa służy wyłącznie do siedzenia i srania. Wyłącznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ciemny pizdowaty pasztecie z nizin umysłowych. Ja to bym lał po piździe każdą tępą pizdę, które nie zaczyna zdań dużą literą. Biczem z napiździonymi wszędzie kolcami na pół pizdy lałbym aż do totalnego rozpiżdżenia, bo nie lubię takiego rozpiździajstwa.
  Grammarnazi

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Nędzny los kobiet. Bym się pochlastala jakbym urodziła córkę. Współczuję tym którzy mają po 2 córki i córką też współczuję życia jako kobieta.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Córkom współczujesz, a nie córką. Babo nędzno, pochlastaj się.
   Grammarnazi

   2

   1
   Odpowiedz
 5. Na szczęście są też faceci norma lni, którzy utrzymują swój popęd na wodzy. Którzy nie są zainteresowani jebaniu w cipkę obcych kobiet. Bo inaczej, każdy napotkany samiec wsadzałaby ci penisa bez gadania.

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Mnie brzydza bose platfusy w sandalach Fun Nie wiem co jest fajnego w noszeniu sandalow Smierdza te buty ochydnie od zapoconych syrow Szczegolnie bose stopy w sandalach sa obrzydliwe w restauracjach Jesz sobie i ogladasz platfusy jakiejs lampucery nawet z lakierem nie wyglada to lepiej A z cipy smierdza jak beczka starych zepsutych sledzi

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Wieśńiacki tłuku obrzydliwy. Ohydnie piszemy przez samo h. Na końciu zdania stawiamy kropkę.
   Grammarnazi

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Wieśniacki kurwa, wieśniacki a nie wieśŃiacki tłuku obrzydliwy.

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Ot przewaga posiadaczy penisów nad pochwami.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Najważniejszy dla kobiety jest BOLEC, im większy tym lepszy, kolor obojętny ale pożądany czarny.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Mało która kobieta ma ładne stopy.Kobiety mylą ładne stopy z zadbanymi stopami a to nie to samo.Ładne stopy to odpowiedni ich kształt i proporcje.

  1

  0
  Odpowiedz