Wór

Czy was też wkurza posiadanie wora tak jak mnie? Za młodu jeszcze dało się to jakoś znieść, ale im dalej w las tym bardziej wkurza. Lepi się ten wór do ciała cały czas, usiąść wygodnie się nieda bo zawsze się zgniecie. Ćwiczysz to ciągle wór przeszkadza. Jedziesz na rowerze to ci siodełko zgniata wora. Czy to majty czy bokserki zawsze jest niewygodnie, albo gniecie wora albo wypada w lewą lub prawą nogawką. Jak się wór spoci to jebie niemiłosiernie mimo codziennego mycia. No i teraz wisienki na torcie. Wór ani jest seksowny, ani nie pomaga znaleźć partnerki tak jak cycki. Wora publicznie nie poprawisz jak cycków bo będzie wielkie oburzenie i oskarżenia o publiczne trzepanie konia. Czemu natura nie wbudowała męskich jaj podobnie do kobiecych jajników?

9
6

Komentarze do "Wór"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co za durne pytanie, natura postąpiła rozsądnie. Plemniki nie lubią się przegrzewać, dlatego latem wora masz po kolana, żeby plemnikom było jak najchłodniej, ale kiedy wejdziesz do zimnej wody, to wór się kurczy bo plemniki piszczą z zimna -poproś kolegę, niech sprawdzi przykładając ucho.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. „poproś kolegę, niech sprawdzi przykładając ucho” hahahaha XD

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Tu kobieta. Hmmm… Chyba jesteś nietypowy, bo większość facetów lubi swoje penisy i że je ma. A cipka jak niemyta, to też śmierdzi i różne są jej typy. Zagrożenie ciążą i gwałtem. Trzeba się pilnować. No ale duży plus, że nie przeszkadza w spodniach. 🙂

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Ale zdajesz sobie sprawę, ze penis i jaja to dwie różne rzeczy mimo połączeń? Natura mogła zaprojektować plemniki by były bardziej odporne na wachania temperatury, kutasa zostawić tak jak jest, ale moszny się pozbyć chowając jądra oraz przewody wewnątrz ciała.

   4

   0
   Odpowiedz
 4. Jak masz dużego i sprawnego to możesz zrobić z niego dobry użytek. Korzystaj póki jesteś młody i atrakcyjny.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Ja zwiększam swoją atrakcyjność poprzez włożenie jednej nieużywanej skarpetki do majtek dzięki czemu wizualnie zwiększa swoją objętość mając na sobie spodnie. No co, dziewczyny mogą zakładać push-up, a później następuje tak zwany „zonk” to co, ja nie mogę trochę podkoloryzować? W swoich pracach naukowych zawsze zaznaczałem chęć do równouprawnienia.

  Zygmunt Antydzidzia-Nunczako

  6

  1
  Odpowiedz
 6. Jak wór ci przeszkadza to go obetnij.

  5

  0
  Odpowiedz
 7. Jest na wierzchu po coś. Żeby samice mogły podziwiać i złowić potencjalnego kopulatora.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Śmieszna chujnia, no koleś tak już jest i inaczej nie będzie 🙂 musisz się z worem pomęczyć. My kobiety mamy za to okres. To dopiero bolesny koszmar. Krew ci wypływa z pochwy bleeeeehh, jak wiem że się on zbliża, to mam ochotę umrzeć. Cuchnie jak się nie umyjesz. Nie chciałbyś się zamienić, zapewniam cię.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Jako posiadacz worka mosznowego pragnę wejść z autorem w polemikę. Fakt posiadania napawa mnie nieopisaną radością. Dorodny worek mosznowy stanowi chlubę każdego mężczyzny. Moszna jest dopełnieniem doskonałości. Czymże byłby Dawid Michała Anioła bez worka mosznowego?! Widok kulek delikatnie kołyszących się w rytmie kopulacji jest widokiem na który napływają do oczu łzy wzruszenia, widokiem na który najwięksi poeci nie mogą znaleźć słów.

  Słowem: Waść pierdolisz.

  Lucjan Sakiewka
  Dziekan Katedry Anatomii

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Na pocieszenie dodam ze z czasem będzie tylko gorzej. Z wiekiem wisi coraz niżej. Nieprzypadkowym Paulo Coelho napisał: „starość zaczyna się gdy sakiewka dłuższa jest niż fuzja”.

  1

  0
  Odpowiedz